Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4K bir TV'de oynanacaksa X almak en mantıklısı. Series S düşük çözünürlükten dolayı monitör ve 1080p TV cihazı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Almama kararı aldım. Onun yerşne gamepas alacağım. Herkese iyi oyunlar.

• internete bağlı olduğu halde hata veriyor net yok diye ne yapmalıyız

• 4k tv de oynuyorum

ve gayet güzel gözüküyor yeni nesil oyunlar

avenger back 4 blood gears raji vs. hepsi çok güzel gözüküyor

x ile karşılaştırmamak lazım ama tabi ki x ile aynı kalite gözükmeyecek

yine de insanların hevesini kırmayın

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Monitör ve yakın mesafeden kötü olabilir oluyorda ama yaklaşık 1.5 2 m mesafeden anlaşılmıyor o fark . Series s kullaniorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bazen monitörden oynuyorum streaming yoluyla

orda da bağlantı düşüşü kaybı hariç pek sıkntı görmedim

• Arkadaşların dediği gibi yakından fark ediliyor uzaktan çok göze batmıyor ama Back 4 Blood baya iyi duruyor.

• anladım

peki göze batan nedir

sorun ne

yeni oyunlarda

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt

gene series s e sallayanlar olucaktır series s rx 590 çöpünden x2 daha iyidir elimde rx 590 pulse var amd wattman hataları yemekten oyun bile oynanmıyor zor bela su son driver ile biraz düzeldi kart

stabil 60 bazı oyunlarda 120 fps kasma donma yok series s de 590 ile 1080p de güncel oyunlarda yada 2k da sıkıntı çekersin yeni gelicek oyunlarda ama series s gider

• ctntas C kullanıcısına yanıt

bir de bu yorumu beğenenler var  

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Bu wattman ayarı zaten kronikti. Güç ayarlarıyla mi oynamistim nasıl olduysa birara düzelmişti sonra tekrar başlamış ti AMD global wattman. Konsol en iyisi herzaman oyun için ekstra işin yoksa pcde.

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt

yapmadıgım hinnik cinlik kalmadı dahili bilesenler sefer olmustu 590 lar için çok ugrastık ama zor bela hallediyorsun ama gene problem çıkarıyor ilk defa hatasız cold war oynadım son sürücü ile biraz toparlamıslar herhalde yoksa series s ile amd nin 500 serisi kartları kıyas bile edilemez biri rdna 2 digeri polaris (500 serisi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 14 Ekim 2021; 16:30:44 >
    Tabiki ilerde daha iyi olacaktır. PC tarafında vulcan olayı çok başarılıydı gerçi ben rx580 8gb ile 100 fpslerde oynarken konsolda bu 170180 çatışmada 144 lerde. R6 te fps kilidi kaldırıp bakabiliosun çünkü.

Series X ile RX 590 ın (RX580in oc li hali) aynı performansı verdiğini nerede gördünüz, kaynak var mı?

Yada insanları yanlış yönlendirmek yan işiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 14 Ekim 2021; 17:57:48 >
    Yok hocam boş harcama olmuyor kendim rx 590 kullandım epey uzun süre tecrübelerim oldu ve series s gectigim için çok memnunum. Rx590 ile watt hataları siyah ekranlar bunları saymıyorum bile belki arkadaş yasamiyordur. Witcher 3 örneği bile yeterli dalgalanan FPS şehir içinde oluşan görüntü sorunları konsola geçince hepsi yok oldu. 1650 super kullandım sea of thieves oyununda yaşadığım sorunlar say say bitmez yani çok öyle attan essege farkıda olmayacak olmuyor eğer ben kör değilsem 😂 Eğer stabil bir şekilde temiz görüntü sorunsuz FPS rahatlık aranıyorsa series s derim.

Çok iyi bir iş yapmış olursun varsa etrafında bir bak dene derim. Bende 580 vardı öncesinde 1080 vardı. Alakası yok ki olay sadece kart değil . PC oyunculuğu ile konsol farklı. Daha rahat . Gamepass gibi bir nimet var. Hangi oyunları oynuyorsun bilmiyorum ama şahsen ben TV de akşam işten gelince bir iki saat takilabiliyorum. Ama aktif oynayan karda var gruplarda. Ben kullanipta pişman olan görmedim duymadım . Olan x alma imkanı oluop s aldıktan sonra acaba x nasıl olurdu diyenler. Kurun bu durumunda zam gelmeden bu fiyatlardan alabilmek nimet. Ayrıca bu paraya pubg mobile wildrift vs oynatacak telefon yok. Olsa bile yine daha ucuz kalıo öyle düşünelim .

2 yılı geçti kartı alalı wattman hatası almadım henüz. Bıktıracak kadar alsaydım çok öncesinden satardım kartı.

RX 580 vardı sattım sonra gittim series s aldım. Pc’de de şu anda RX 460 var. PC’de ki saçma sapan hatalardan sonra şu anda series s çok iyi geliyor bana. Bas tuşa aç başka bir şey yapma. Mavi ekran yok, dx hatası yok, netframework hatası yok. Eğer konsola alışabilecekseniz geçmenizi tavsiye ederim.

Elektronik sans işi. Kullananların çoğunluğu şahsım da olmak üzere hem eskiden kullandığım saphire R9 390 ve sonrasında ki gigabyte rx 580 8gb ile o sorunu yaşadım ve çıldırtiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhume10 -- 14 Ekim 2021; 18:36:44 >
  • Silkolet kullanıcısına yanıt

Ben series x ile rx590 aynı performansı veriyor demedim. 2k ve 1080p de benzer performans alırsınız dedim.

Rx590 8 tflops bir ekran kartı. Xbox series x 12 tflops ve s 4 tflops. Kısacası 12 tflops Series X 4k da yüksek ayarlarda oyun oynatırken 8 tflops Rx 590 2kda optimize edilmiş yüksek ayarlarda oyun oynatabilir demektir.

İnsanlar kolay para kazanmıyor bu yüzden ne aldığını tam olarak bilmeli. Lütfen yanıltmayın

• 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.