Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oldu az önce sezon maçı yaparken hatta. Bazen hiç basmıyor bazen çift basıyor garantiye versek yine aynısı geliyor. Hiç yaşamayanda var şans işi.

• alan wake remastered 85 tl değil miydi? sanki böyle bir muhabbet vardı ne ara 200 olmuş fiyatı :(

• Battlefield 4 Xbox One sürümü ve fps boost ile 120fps çalışıyor Series XS de. Xbox One sürümü olmasından dolayı gol yiyor ve 720p çalışıyor ama. Sonrasında dynamic res scaling getirip BF1 de 900P ye çıkarabildiler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    XS için firmanın direk kendisi güncelleme yayınlaması lazım ama çoğu uğraşmıyor yada yeterli seçenek sunamıyorlar örneğin Metro Exodus da 2K 30 çok iyi olurdu bu cihaz için. FPS boost ise Microsoft direk firma ile iletişime geçip hiçbir update yayınlamadan kendi sisteminde kullanıma açıyor.
    Ben şuan kendi stüdyosu da olan Outer Worlds e güncelleme istiyorum çünkü 30fps si hiç güzel değil ve ciddi kısılmış düzeyde One sürümü oldugu için ama getirmeyecekler gibi duruyor.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

Alıcı ile çalışıyormuş evet. Hatta youtube’daki videolarda da böyle söylüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silkolet kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam anladım da yani hangi oyuna neye göre getiriyorlar dark souls 3 fps boost aldı sekiro neden almıyor mesela? Bir mantığı var mı örneğin mail atsak microsofta dikkate alırlar mı?

O konular çok karışık firmanın vicdanına kalmış durumda. Bazıları ben buna sonrasında remaster verir tekrar satarım diye hiç elletmiyor bknz Rockstar. Series S de beni en çok üzen şey RDR2 olabilir ve eminim ki gta v remaster rezaletinden sonra rdr2 yi de tekrar satmak isteyecekler sırf bu yüzden xbox a almadım. Ama görüldüğü üzere GTA V in videosu dislike yağmuruna tutulsa da deli gibi satılacak nasıl Sony nin kendi oyunlarında 10 dolar verilmesine ilk başta ses edilse de insanlar buna alışıp normalize edecekler. Medya da da youtube da da bu firmaları düzgünce eleştirebilen bir yayın da yok, toplulukta japon balığı misali 1-2 aya unutuyor her şeyi.

• Merhaba Arkadaşlar,

Series s almak istiyorum. İthalatçı garantili olanlar yaklaşık 500 tl daha uygun. Sizce alınırmı. Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    US $9.97 51%OFF | 2.4G Wireless Game Controller For Xbox One Console For PC For Android joypad smartphone Gamepad Joystick For Xbox one controle
    https://tr.aliexpress.com/item/1005003336421960.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60099169445&aff_fcid=75d7d7eb7d154a7f9daadde8a55cd2dd-1632780317677-01856-_vPsaLI&tt=MG&aff_fsk=_vPsaLI&aff_platform=default&sk=_vPsaLI&aff_trace_key=75d7d7eb7d154a7f9daadde8a55cd2dd-1632780317677-01856-_vPsaLI&shareId=60099169445&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=5774887b680e46a498f87410b97fa054

Şuradan aldım. 11 dolar kadar fiyat vardı. 3 dolar kuponla 8 dolara geldi. 70 lira. Gümrükle birlikte 100 lira falan. Çocuk için iş görür diye düşündüm. Bizim ufaklık benden çok vakit geçiriyor :) Zaten daha iyi çıkarsa ne ala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 28 Eylül 2021; 1:6:8 >

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Elde kalmasın yeterli olsun ne güzel 100tl ye merdiven altı marka dolu çünkü en azından kablosuz.

• Onlarca oyun indirime girmiş ama benim istediklerim yok :/

Şuan ki indirimler bugün bitiyor hocam, yenileri gelir herhalde benim de beklediklerim var bakalım indirim görecek mi?

• Inferioress kullanıcısına yanıt
    Yok gelmiş yenileri bitiş tarihleri 5-7 ekim olarak görünüyor. Rdr 2 indirime girmiş büyük oyun olarak onu gördüm

Ben netten baktım hocam orası daha güncellenmemiş o zaman.

• Inferioress kullanıcısına yanıt
    XB Deals diye uygulama var ona bak orada göreceksin

• Marvel's Avengers 30 Eylül de Gamepass'e ekleniyor.

Series S Performansı;
    1440p 30 FPS
    1080p 60 FPS

• Ghostunner Optimized for Xbox Series X|S

Oyun şimdi, oynanabilir hale geldi. Geçen senenin kaliteli yapımlarından birisi, mutlaka deneyin derim.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 28 Eylül 2021; 19:3:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NUS53EMRE kullanıcısına yanıt

Her indirime girdiğinde bu oyun gamepass e kesin gelecek diyerek erteledim. Sonunda beklenen oldu. Süper haber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drilldozer D kullanıcısına yanıt

Evet ya, ben de şaşırdım. Deli mi ne bunlar?

• 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.