Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (907. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konsolu ilk kayıt yaptığımda Xbox Series S gözüküyordu ....bugün öyle meraktan bakiyim dedim Xbox one gözüküyor.....

Pazartesi ararım bakalım ne olucak......

Çok teşekkür ederim cevap için.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amigacı A kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam. Belki basit sistemsel bir hatadır, düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amigacı

Konsolu ilk kayıt yaptığımda Xbox Series S gözüküyordu ....bugün öyle meraktan bakiyim dedim Xbox one gözüküyor.....

Pazartesi ararım bakalım ne olucak......

Çok teşekkür ederim cevap için.....

bende de önce series s'ti bi kaç gün sonra xbox one oldu. bi bilgi alırsanız haberdar edin hocam merak ettim.

• merhabalar. bir kaç gün içerisinde series s almayı planlıyorum. bu ultimate olayı nasıl oluyor acaba.. ilk önce 12 ay live gold alıp sonrasında 1 aylık ultimate alırsam. 1 yıllık live gold 1 yıllık ea play ve 1 yıllık game passmı almış oluyorum ? bilen birileri aydınlatırsa sevinirim

• Anlclk22 A kullanıcısına yanıt
    Evet üçünü birden içeren 13 aylık pakete sahip oluyorsunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lamenteum, silent hill'i sevenleri içine çekecek bir oyun. mükemmel değil ama çok iyi. üstüne üstlük türkçe. bulmacalar fazla, grafikler çok iyi, combat eh işte. Direkt kendi hesabıma aldım oyunu, adamlar oyuna türkçe koymuşlar diye. kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan_Baybars -- 12 Eylül 2021; 10:53:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • forumdan güvenilir bir arkadaş vasıtasıyla xbox series s almış bulunmaktayım hafta içi ürün elime ulaşır sanırım sonunda aranıza katıldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

forumdan güvenilir bir arkadaş vasıtasıyla xbox series s almış bulunmaktayım hafta içi ürün elime ulaşır sanırım sonunda aranıza katıldım :)

Hayırlı olsun, iyi oyunlar. Beklentilerinizi karşılar umarım

• adrasa A kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam genelde online olarak sadece nba oynayan birisiyim baktığınız zaman türkiye şartlarında bu beklentide en mantıklı konsol kesinlikle series s gibi gözüküyor  

• Series S'de oynuyorum One S portunda çalışıyor 864p 30 fps 2K bir oyundan geçtikten sonra gerçekten çamur gibi gözüküyor Arthurun saçlar bazen piksellesiyor ilk başlarda biraz gözüne kötü gözüküyor sonra alışıyorsun oynadıkça next gen upgrade ne zaman gelecek belli değil bende o yüzden oynuyorum yavaş yavaş :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-674C86621

Bu mesaj silindi.

Series S üzerinde en kötü görünen oyunlardan biri. R* Gta ile uğraştığı için Rdr ye bu saatten sonra güncelleme vereceğini sanmıyorum.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    GTA 5'i 3 farklı nesle çıkarıp satan stüdyo, RDR 2'yi yeniden satma fırsatını boş geçer mi. :) Next-Gen Upgrade mutlaka gelir, ama ücretsiz olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben pc'de aşağı yukarı bu ayarlarda oynamıştım, online'ı gamepass ile denedim ve 1080p tv'de pc'de denediğimden daha iyi geldi detaylar. Tabi daha yüksek kalitede oynadıysanız tam fiyatını vermek üzebilir ama tekrar oynamak istiyorsanız indirimden almak mantıklı olabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyuna 3 yıldan beri doğru düzgün içerik gelmedi. Kaldı ki grafik güncellemesi gelsin. Umarım siz haklı çıkarsınız.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdiyseniz, herhangi bir hikaye Dlc'sinin gelmeyeceğini bilmeniz lazım. :) Diğer yandan, Online tarafı çıktığından beri, nerdeyse her hafta içerik geliyor. Parayı da oradan kazanıyorlar. GTA 5 gibi 8 9 yıllık oyunu, Remake yapıp, yeni nesle satmayı düşünen bir firma, şimdiye kadar ki en iyi oyunlarını defalarca satmaktan geri durmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Oyunu bitirdiyseniz, herhangi bir hikaye Dlc'sinin gelmeyeceğini bilmeniz lazım. :) Diğer yandan, Online tarafı çıktığından beri, nerdeyse her hafta içerik geliyor. Parayı da oradan kazanıyorlar. GTA 5 gibi 8 9 yıllık oyunu, Remake yapıp, yeni nesle satmayı düşünen bir firma, şimdiye kadar ki en iyi oyunlarını defalarca satmaktan geri durmaz.

Online tarafında 1k saatim var. Her hafta gelen şey 2x exp , gold , özel mermi vs vs. Dediğim gibi umarım güncelleme alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 12 Eylül 2021; 21:59:57 >
  • Amigacı A kullanıcısına yanıt

Benim Ss te aynı şekilde One S olarak görünüyordu sonra kendiliğinden düzeldi

• Series s için 2k 60hz mi 1080p 144hz mi mantıklıdır? Fifa warzone gibi oyunlarda 120fps oynarım diye düşünüp 1080p144 alacaktım ancak sorayım dedim

• şu an aktif olan dashboard güncellemesi geçen sene yeni nesil konsollar çıktıktan sonra geldi, sanmam yakın zamanda bişi değişeceğini.

ben xbox insider hub'a da üyeyim, benim makine nerdeyse haftalık güncelleme alıyor beta tester gibiyim bi nevi yani. Menülerde vs. kullanıma bağlı değişiklikler oluyor hep, görselde değişen bişi yok.

• 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.