Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (843. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Oradaki ithalatçı garantili mi , hocam ?

ithalatçı garantili değil. normal ms türkiye garantili. gece 2 sularında sipariş verdim şu an baktım kargoya teslim etmişler. Kargoya vermelerini bu kadar hızlı beklemiyordum sitelerinde adım başı çok yoğunuz pandemi var şöyleyiz böyleyiz gibisinden uyarı çıkıyor. 3 iş gününden önce vermezler diyordum ama hemen vermişler. alacaksanız indirimli stok bitmeden alın. normal garantili olarak hiçbir yerde bu fiyata yok. ithalatçı garantililer bile daha pahalı.

edit: şu an fiyatı 4.818 gözüküyor indirimli stok bitti galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 7 Ağustos 2021; 12:30:42 >
  • Arkadaşlar merhaba, cihazım bu sabah geldi ama bence sıkıntı var. Açılışı çok yavaş, hızlı oturum açma çalışmıyor ki xbox hesabı oluştururken de baya zorlandım. Acaba internet kaynaklı bir problem mi bu? Menü geçişlerinde ve sorun yok, xbox hesabı üzerinde işlem yaparken baya ağır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

Arkadaşlar merhaba, cihazım bu sabah geldi ama bence sıkıntı var. Açılışı çok yavaş, hızlı oturum açma çalışmıyor ki xbox hesabı oluştururken de baya zorlandım. Acaba internet kaynaklı bir problem mi bu? Menü geçişlerinde ve sorun yok, xbox hesabı üzerinde işlem yaparken baya ağır

internet hızınız yavaş mı ?

• -Çesut Mevik- kullanıcısına yanıt

Yani çok hızlı sayılmaz fiber superonline 16 mbit, belki server kaynaklıdır en azından öyle olmasını umuyorum :)

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PC'deki arkadaşla co-op oynanan oyun tavsiyeniz var mı arkadaşlar? FPS oyunları hariç.

• Bu star wars jedi fallen güzel oyun ama harita sistemi fitil etti beni oyundan soğudum bir an önce bitirmeye çalışıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Bu star wars jedi fallen güzel oyun ama harita sistemi fitil etti beni oyundan soğudum bir an önce bitirmeye çalışıyorum
    Hiç sorma hocam 1 saat civarı oynadım, sonra lanet olsun dedim sildim ):

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    İlk etaplarda çok problem etmedim. Ama iyice dallanıp budaklanınca harita sistemi sinir etmeye başladı inanılmaz göz yoruyor ve kullanışlı da değil çok mu zordu acaba 2 boyutlu harita koymak. Abidij kubidik yerlerdeki şeyleri de toplamaya çalışırken saatler geçiyor

• Arkadaşlar Series S için 1080p mi yoksa 1440p mi monitör alınmalı sizce. Min 120hz olacak tabii ki

• tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    Ahahahaha hocam ben de siz gibi 1 saat sonra sildim

• zaten en kötü harita sistemi star wars jedi fallen ve control oyununda var, ikisini de zar zor bitirdim bu dandik harita sistemi yüzünden..

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Ahahahaha hocam ben de siz gibi 1 saat sonra sildim
    Platinlerim diye indirmiştim ama oynamaya başlayınca öyle olmadı 😁 Control oyununuda bu şekil yarım bıraktım, oda verem etti oynarken 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamehliyetsiz -- 7 Ağustos 2021; 14:42:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • itopyada yeniden 3699 lira olmuş ve stok var. almak isteyenler itopyayı takip etsinler anlık olarak 3699 a düşüyor, yeniden yükseliyor, yeniden düşüyor.

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • Arkadaşlar İtopya'da MS Garantili ürün 3699 lira, son 3 ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Arkadaşlar İtopya'da MS Garantili ürün 3699 lira, son 3 ürün.

Arkadaş dün aldım 4000e bu nasıl bi şans :)

• seyfiican kullanıcısına yanıt

Hocam tohumlarına para mı verdiniz sanki, siparişi geçin İtopya'dan diğer siparişi iptal edin. 400 lira az para mı gözünüzü seveyim :)

• tst- kullanıcısına yanıt

Hocam ürün geldi kurdum hatta forza indiriyorum şuan, yoksa tabi iptal ederdim :)

• blackprague kullanıcısına yanıt
    1080p daha ideal olur 1080p144hz ips güzel monitörler var

• 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.