Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi Hades yakında Gamepass'e geliyor. Steam'deki save'imizi Gamepass'e aktarabiliyor muyuz? Önce oyunu Gamepass PC versiyonunda kursak, Steam'den save'i aktarsak, oyun Xbox play anywhere olduğu için PC Gamepass'ten de Xbox gamepass'e save'imizi aktarabilir miyiz? Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt
    Buna benzer bir durumu Deep Rock Galactic için yapmıştım hocam çalışmıştı. DLC paketleri görünmüyordu sadece..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SynthSymphony -- 3 Ağustos 2021; 11:56:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Farklı ülkeden satın alım yaptığı için hesabı kitlenen var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mafia 3 def.edition. goldla indirimdeymis oynayan varmı hiç. Vaktinde 1i oynamıştım pcde . Ne durumdadır nasıldır oynayan varsa yazabilirmi

• Chivalry 2 bizim forumda çok tutulmayan bir oyun ama oynadıkça keyif veriyor. 3-5 video da izledim onları uygulayınca biraz daha oyunum gelişti ama hala Türklüğün verdiği gaz ile 3-5 kişiye dalıyorum kafamızı elimize veriyorlar yolluyorlar.

Keyifli bir oyun çok kafa yormayan girip çıkmalık öyle stres atmalık.

O değil de Outriders hakkında söylediklerim doğru çıktı. Bu aralar çıkan oyunların çoğu end game düşünmeden salıyorlar piyasaya insanların bir amacı olmazsa maksimum 1 ay sürer o oyun. Bol bol pvp koyacaksın PVE bir yere kadar en iyi seti dizdin tamam trialleri de tamamladın ee? İşte PVP olmayınca insanın bir amacı kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Ağustos 2021; 12:57:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhume10

Mafia 3 def.edition. goldla indirimdeymis oynayan varmı hiç. Vaktinde 1i oynamıştım pcde . Ne durumdadır nasıldır oynayan varsa yazabilirmi
    Bence serinin en kötü oyunu ama videolarını izleyip karar verebilirsin. Hatta storedan demosunu deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 3 Ağustos 2021; 13:19:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Öz... de belirtmiş, bence de serinin açık ara en kötü oyunu mafia 3. Açık dünya yapmak istemişler sürekli aynı şeyleri yaptığın sıkıcı bir oyun ortaya çıkmış. İlk 2 oyun gibi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Un4Given- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağolun.

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt

alacaksan 2. oyunu satın alıp tadını çıkar güzel oyundur ama dersen ben illa 3. oyunu alacağım diye 65 lira olarak düşününce çokta kötü değil 25 30 saat arası oyun ömrü vardı hatırladığım kadarıyla seriyle gönül bağın varsa şans ver yoksa paran cebinde kalsın tarafındayım ben ama aklında olsun

• Gears 5i konsolda yeni deneyebildim. Harika görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

o pvp aşkı bi bizde var ama eu na taraflarında bu pve için deliren çok insan var anlamıyorum sanırım bu biraz bizim rekabet etme tutkumuzdan geliyor ayrıca pve'de bana bir yerden sonra amelelik gibi geliyor dön babam aynı slotları dön neden %2 daha fazla ateşe koruyan bi kolluk çıksın diye

• PC gamepass savelerini series S tanıyor mu?

• Bu ay gamepass oyunları
    Curse of the Dead Gods – August 5
    Dodgeball Academia – August 5
    Katamari Damacy Reroll – August 5
    Lumines Remastered – August 5
    Skate EA Play – August 5
    Art of Rally – August 12
    Hades – August 13
    Hades oynamayan varsa kaçırmasın.

• drilldozer D kullanıcısına yanıt
    Çoğu oyun için evet.

• Mafia 1 2 3 ün üçünüde oynadım. Bence en iyisi mafia 3.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirinbaba33

Mafia 1 2 3 ün üçünüde oynadım. Bence en iyisi mafia 3.

NeyyyyyyXbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen mafia 1 ve 2 varken 3 rezalet

• Üçünüde oynadım. Mafia 3 de hareket serbestliği var. Gta ya benziyor biraz. Mafia 1 2 tekdüze. Benim kanaatim bu şekilde.

• 10 Ağustos tarihinde:

Dirt 4
    Dirt Rally
    Dirt Rally 2.0
    F1 2020
    Grid

XBOX Game Pass Ultimate sistemi aracılığıyla dünyanın en harika teknolojik başyapıtına misafir olacak. Hepinize iyi oyunlar.
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• F1 2020 mi? Harika be

• Battlefield Maşuku B kullanıcısına yanıt
    Hem de ne harika. Dirt Rally 2.0 da çok iyi oldu bu dönemde.

• 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.