Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (834. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdiye kadar ilk nesilden 4 e kadar ps kullandım. Geçenlerde ps4 ümü sattım. Evli ve bir çocuk babasıyım yani pek vaktim olmuyor ama oyun oynamayı da özledim açıkcası, series s mantıklı geliyor şuan hb de 4150 tlye mevcut sizce bu fiyat makul mü? 4k tv sahibiyim ancak x yada ps5 alacak durumum şuan için maalesef kalmadı, x alabilmek için beklemek mi yoksa şimdiden bir s almak mı mantıklı bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyfiican kullanıcısına yanıt
    Merhaba. En uygun fiyat Amazon üzerinde 3.5k veya 3.6k civarıydı ancak stok tükendi sanırım. Stoklar yenilenir mi bilemiyorum. İkinci el satan arkadaşlardan almanızda mantıklı olabilir tercih yinede sizin. Onun dışında başka uygun fiyat denk gelirse buraya yazarım hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SynthSymphony S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim sağ olun

• quote:

Orijinalden alıntı: SynthSymphony

2017 Yılında live gold sahiplerine 1 haftalığına verilmiş hocam. Umarım yeniden durum bu değildir ama işin ilginç kısmı hiç bir resmi sayfada bilgi yok şuan bununla ilgili.

ben dün twitterdan paylaşan yabancı kişiden görüp paylaştım burada. o da şans eseri görmüş. ne kadar kalacağını yazmamış.

• O arkadaşa en son 10 gün önce tavsiye verdik demek ki hala burada. Amacı trollük belli ki bloklayın geçin.

Çok zamanınız olmadığı için ne oynasanız sizi mutlu edecektir birde tv'niz üst seviye lg samsung gibi bir tv mi öyleyse aslında series x için beklemekte mantıklı olabilir ama bütçenizi zorlamaya hiç gerek yok series s sizi tatmin edecektir fiyatı dahilinde

• quote:

Orijinalden alıntı: SynthSymphony

2017 Yılında live gold sahiplerine 1 haftalığına verilmiş hocam. Umarım yeniden durum bu değildir ama işin ilginç kısmı hiç bir resmi sayfada bilgi yok şuan bununla ilgili.

Büyük olasılık stajyer çocuğun eli çarptı ve erkenden verdiler resmi bir bilgi olmadan yoksa böyle bir olay olmaz belki bu hafta hata yapıldı diye böyle bırakıp haftaya duyuru geçip 1 hafta bedava derler durumu fark edip indirenler 2 hafta oynamış olur.

Sonuçta haklar activision blizzard'ın elinde böylesine paranın köpeği olmuş kapitalist sistemin kulu köpeği bir şirket kimseye vermez o oyunu böyle bir şekilde

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Yakında Gamepass'ten ayrılacak oyunlar.

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Tv üst segment sayılır, sanırım series s alacağım oynayacağım oyunlar nispeten forza fifa vs olur çok da abartıp bütçe dışına çıkmak mantıklı olmayacak gibi belki ileride aradaki farkı tmx direksiyon seti almak için kullanırım

olabilir mantıklı bir tercih bile olur forza series s'te çok güzel gözüküyor zaten kaybınız olmaz ama kendinizi kısıtlamayın game pass alırsanız zaten iki oyun için alıyorum diye yola çıksanızda o size 5 10 oyun olarak dönüyor insan şaşırıyor ne ara indirdim bunları nasıl bitireceğim diye oyun havuzu yapmışlar bize gerçetken game pass ile

• Sanırım Diablo 3 hatasını fark edip kaldırdılar. Satın alım ile ilgili bir mesaj çıkıyor girmeye çalıştığımda.

• erulu kullanıcısına yanıt

1 haftası bile yokmuş ben indirdim uzaktan telefon uygulamasıyla akşam eve geldim açmaya çalışıyorum satın alın diyor oynamadan gitti elimizdenXbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Beyler ben şu an Diablo'yu oynuyorum, hatta 4.5 saati geçti oyun sürem. Bu ne saçma bir hataymış. Oyunu kapatmasam mı acaba?

• erulu kullanıcısına yanıt
    Kapatma hocam 😂

• Ben oyunu indiremedim bile hahaha sağlık olsun daha oynamadığım onlarca oyun vardı zaten

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Bizdede dedi ama birkaç denemeden sonra girdi tekrar :)

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt

Bunu baştan söylesene yahu ben 2 kez denedim fark ettiler kapatıllar diyip vaz geçtim açayımda yatamdan biraz daha deneyeyim 30 40 dk oynarız

edit: yok düzelme falan hocam oyunda kalan çıkmasın tadını çıkarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revrains -- 3 Ağustos 2021; 0:58:37 >
  • Bende de oyun iptal:)) 6-7 saatlik bir deneyimim oldu. Neyse oynamış olduk.

Aslında üste çıkıp napıyorsunuz siz maili mi atsam:))

The Ascent'e devam o zaman...

Entersan olmuş demekki herkeste aynı değil. Keşke sürekli acsalar onsenelik oyun ama sanki 2021 de çıkmış gibi SS te yağ gibi oynanıyor.

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt

Gta v i oynamak istiyorum ama yeni nesil güncellemesini bekliyorum bakalım ne yapacaklar

• 
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.