Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (805. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher 3 Goty 38 tlye indi almayan varsa alsın ben alıcam yeni nesil güncellemesini beklicem ps4te bitirmiştim 60fps oynamak başka olur şimdi :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hystaspes kullanıcısına yanıt
    Hocam kesin alın kaçırmayın dediğiniz oyunlar var mıdır?

• blackprague kullanıcısına yanıt

Alıyorum ben de hemen. Kaçmaz bu fiyata.

Acaba Red Dead Redemption 2 XS güncellemesi alır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thisisspex kullanıcısına yanıt
    Ben kendi kullandığım monitör AOC 24G2U modelini şiddetle tavsiye ederim. İllaki 27 inç olsun derseniz 27 seçeneğide mevcuttu. Sorunsuz olarak hdmi üzerinden 120 fps destekliyor. Asıl tavsiye ettiğim nokta pivot olması. Oturuş pozisyonuna göre çok ince ayarla kendinize göre rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. Benim söylediğim model aklınıza yatmazsa bile muhakkak pivot bağlantılı bir monitör bakın. Konsolu pc gibi kullanmayacağınız için uzandığınızda ya da herhangi bir oturma pozisyonu değişikliğinde çok pratik oluyor monitörü kendinize göre ayarlaması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 2 girmemiş yine  

İstek listemdeki bir çok oyun indirime girmiş şimdilik bu kadarını alabildim gerisi başka indirimlere  

Middle-earth™: Shadow of Mordor™ - Game of the Year Edition ₺34,42

Metro Redux Bundle (2033+Last Light) ₺22,95

Saints Row: Gat out of Hell ₺9,25

Saints Row IV: Re-Elected ₺14,37

Darksiders Warmastered Edition ₺11,50

Darksiders II Deathinitive Edition₺15,30

METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE(Ground Zeroes+Phontom pain+DLCler) ₺38,77

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition₺38

DmC Devil May Cry: Definitive Edition ₺31,35

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD₺9,07

DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin ₺25

Lords of the Fallen ₺11,94

Devil May Cry HD Collection & 4SE Bundle (1-2-3-4)₺79,37

Dragon's Dogma: Dark Arisen₺29,28

Resident Evil'larda da güzel indirimler var. Ubisoft oyunları çok pahalı hala ya Origins Gold Edition 200TL Odyssey Gold Edition 240 TL. PC'de 2'si beraber 80-90 TL'ye alınıyor   Bir umut Ubisoft oyunları seneye falan Gamepass'e gelse de oynasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Petyr Baelish -- 23 Temmuz 2021; 1:58:36 >

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt

Witcher 2ye 65 de fazla yav. 3 ü aldım demün metroyla beraber. Kışa erzak bunlar yazın oynanmıyor  

• red dead redemption istiyordum indirime girmemiş oda  

• indirimlerde al kaçırma dediğiniz oyun var mı. multi için soruyorum. multisi canlı adam bulma sıkıntısı olmayan oyun varsa kapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Alıyorum ben de hemen. Kaçmaz bu fiyata.

Acaba Red Dead Redemption 2 XS güncellemesi alır mı?

Bence bu saatten sonra almaz

• YshtolaRhul7017 Y kullanıcısına yanıt

Fps için Mw. Çapraz platform derken daha senelerce gider

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt

Benim cihaz günlerdir güç bağlantısı olmadan duruyordu, dün bağladım, Horizon, Witcher 3, Wreckfest üçü de kaldığı yerden devam etti, Wreckfest'i en son ne zaman oynadığımı bile hatırlamıyorum, harika bir şey ki oyunlar çabuk açılıyor zaten, üstüne Quick Resume eklenince tadından yenmiyor. Onlara girmeden önce de Sea of Solitude oynadım, bitirdim, oynamayan varsa tavsiye ederim, güzel oyundu, tek oturuşta bitti.

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt

Dark Souls 2 25 TL mi? İndirim ne kadar sürecek bilmiyorum, geç kalmazsam alırım belki. :)

• Herkese merhaba öncellikle bende xbox konsoluma dün sahip oldum series s satın aldım sormak istediğim bir iki şey var cevaplayabilirseniz çok memnun edersiniz. Dün kurulumu vs yaptım unravel kurarak bi oyun deneyiminide yaşadım gayet güzel net akıcı bir biçimde oynadım. Sorumdan birisi şu fandan çok ince sanki 3. Pervaneye kablo değer gibi takmadığım sürece rahatsız etmeyecek bi ses var sıkıntı mıdır yaşayan var mıdır ? ısınması zaten normaldir küçük bir cihaz havalandırma siyah yuvarlak unravelda bile biraz sıcak geldi bana. Birde tam kapatma ve uykuya alma olayı farklıymış bunda tam kapat demem lazımmış ben bilmediğim için uykuya almışım ve fişi çektim bir sıkıntı olur mu acaba akım korumalı prize takılıydı ?

• İndirimler güzelde, ne alınır bilemedim. Judgment alasım var ama tüm yakuza serisi gamepass de şimdi alırım 1 ay sonra eklerler. Gamepass in kötü yanı da bu neye niyetlensem acaba eklenir mi diyorum. Series s de dark souls 3 ve dmc 5 deneyen var mı? Bunlar yeni nesil güncellemesi almamış. Var mı deneyip memnun olan, iyiyse onları alabilirim. Daha önce oynamamıştım.

• Arkadaşlar, daha oynamadiysaniz kesinlikle Witcher 3 alın. Güncelleme alınca oynarsiniz. Yeni nesil versiyonu farklı SKU olacağı için fiyatının uçma ihtimali var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thisisspex

Teşekkürler en mantıklı f/p ürünü o görünüyor şuan için bende bir kaç güne tedarik edicem.

Rica ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt

Eski kollar olarak Xbox one serisindeki kollari desktekliyor diye biliyorum bende. X360 icin resmi bir destek göremedim SX SS de.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Wreckfest da olduğu gibi yeni nesil versiyonunu ayrı parayla satarlar diye alasım yok açıkçası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil için GOTY olması şart mı yoksa düz Witcher 3 yeterli mi acaba bir bilginiz var mı bu konuda?

• Xboxsquad.fryoutube
    Voici la toute première vidéo de gameplay de Flight Simulator sur Xbox Series S // This is the first gameplay footage of Flight Simulator on Xbox Series S! 💻 RETROUVEZ-NOUS SUR LES RÉSEAUX SOCIAUX TWITTER ► https://twitter.com/XboxSquadFr INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/xboxsquad FACEBOOK ► https://www.facebook.com/XboxSquad​ ET POUR NOUS SOUTENIR, DEVENEZ MEMBRE PREMIUM ► https://xboxsquad.fr/devenir-membre-premium/ Merci d'avoir visionné cette vidéo et merci pour votre soutien !
    https://www.youtube.com/watch?v=tu_-w2MBe9Y
  • 
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.