Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (804. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.844
Cevap
379
Favori
1.611.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A Plague Tale 12.bolume gectim dun kapattim. Bugun actigimda tuslar degismis. İsin komigi ayarlara hic dokunmadim baktigimda hala mesela X egilme gosteriyor ama oyunda B Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu microsoftun 4k inadı beni delirtecek. 1080p hdr monitör var ama 4k desteklemediği için hdr de çalışmıyor. Zaten cihaz 4k cihazı değil, neden kasiyorsun bu kadar. Ps4 mis gibi hdr çalıştırırken Xbox çalıştırmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-674C86621

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam kulaklığı değiştirmeyi denediniz mi ? Bende asus'un kulak içi kulaklığını kullanıyordum ses yankı yapıyordu. ps4'ün içinden çıkan o dandik mono kulaklığı taktım sorun çözüldü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 22 Temmuz 2021; 19:11:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thisisspex

Selamlar, cihaz bir kaç güne elimde olmuş olacak şuan için konsollarımı tvde kullanıyordum fakat artık monitöre geçmek istiyorum xbox series s konsolu için

MSI OPTIX G27C7 27 düşünüyorum varmı tavsiyesi veya deneyimi olan?

Geçen ay amazondan almıştım, Series S ile kullanıyorum ve gayette memnunum fiyatına göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

O oyunu bu akşam ilk defa açtım, yemek arasından sonra tekrar açtığımda tüm ayarlar değişmişti :) Enterasan..

Bu arada , xbox 360 kolu kullanıyorum ben, RT RB LT LB ters.. Kolla ilgili bir durum bu sanırım..

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Reddit'te gördüm Shadow of the Tomb Raider yeni nesil güncellemesi almış sanırım.

• keremec kullanıcısına yanıt

Cihaz 4K değil mi? Nasıl yani ? SS 2K SX 4K değil mi ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

2 sıkımlık oyun hala nasıl bitirmedin ya Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt

Batman içinde böyle bir görsel vardı ileride gelebilir.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

2 sıkımlık oyun hala nasıl bitirmedin ya  

Yavas yavas oynuyorum cunku bu bittiginde oyunsuz kalacagim icin uzatiyorum suresini. Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Merhaba, Fifa 21'de daha önce bu sorunu yaşayan, çözebilen var mı danışayım dedim.

Series S'te arkadaşımla yan yana Fifa açınca sadece birimizin ayarladığı tuş ayarlarıyla oynayabiliyoruz. Örneğin ben alternatif-taktiksel savunma kullanıyorum, eski kullanan var, klasik kullanan var karışıyor. Her ayarlaşımızda iki kol birden ayarlanıyor. Bu konuda bir çözümü olan var mı? Oyunun eski-yeni iki sürümünde de aynı sorun var.

Şimdiden teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

O oyunu bu akşam ilk defa açtım, yemek arasından sonra tekrar açtığımda tüm ayarlar değişmişti :) Enterasan..

Bu arada , xbox 360 kolu kullanıyorum ben, RT RB LT LB ters.. Kolla ilgili bir durum bu sanırım..

Series S uzerinde xbox360 kontrollerini mi bagladiniz? Eger oyleyse nasil yaptiginizi paylasabilir misiniz?

• Chivalry 2 yakın zamanda indirim almayacak mı acaba? Hiç satan eden de yok.

• Quick Resume efsane bir olay ya. Bundan 15 gün önce yarıda bıraktığım oyuna(Battlefield 4) bastığım an aksiyonun içinde başlaması saniyede oyunda olmak efsane Cihazda hızlı başlat açık ama geçenlerde cihazı yeniden başlat demiştim ona rağmen oyunun kaldığı yerden devam ettirmesi çok iyiymiş. Bu kadar olduğunu bilmiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 22 Temmuz 2021; 23:53:49 >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt

Teşekkürler en mantıklı f/p ürünü o görünüyor şuan için bende bir kaç güne tedarik edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Merhaba, Fifa 21'de daha önce bu sorunu yaşayan, çözebilen var mı danışayım dedim.

Series S'te arkadaşımla yan yana Fifa açınca sadece birimizin ayarladığı tuş ayarlarıyla oynayabiliyoruz. Örneğin ben alternatif-taktiksel savunma kullanıyorum, eski kullanan var, klasik kullanan var karışıyor. Her ayarlaşımızda iki kol birden ayarlanıyor. Bu konuda bir çözümü olan var mı? Oyunun eski-yeni iki sürümünde de aynı sorun var.

Şimdiden teşekkürler :)

Santra adı ayarı ve kontrolleri özelleştirmeyi kaydediyor musunuz? Yanınızda ki oynayacağınız arkadaşınız da özelleştirebiliyor normalde.

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt

Hic güvenemiyordum bu quick resime olayına. Geçen ilk defa Cold War in senaryo modunu oynarken deneyeyim dedim. Oyunu açık bırakıp konsolu kapattım. 2-3 saat sonra açtım, oyun açılmasına açıldı ama senaryo modunu da online bağlamışlar herhalde, oturum geçersiz gibi bir hata verip ana menüye attı Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 23 Temmuz 2021; 0:34:26 >
  • Xbox yaz indirimleri başlamış. Hitman 3 130TL daha birçok oyunda %50 indirimler var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mratt kullanıcısına yanıt
    Xcloud kullanıyorum hocam :) Kolu gfnow daki uyumlu oyunlar için almıştım daha önce.. xcloud için de kullanıyorum. Bu arada, xbox series tanıtımında eski nesil kollar yeni nesilde kullanılıyor diye dinlemiştim.. Zaten uyumlu değil mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.