Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu starfield ve stalkerın ilk günden gamepass'e gelmesi harika ya. Series S'in gücünü sanırım bu oyunlarda tam anlamıyla göreceğiz.

Keşke gamepassi 3 yıllık alsaydım. İnşallah zam gelmez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu gamepass olayı büyük nimet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bf6 xbox one x e çıkayacak diye seris s aldık , şimdi çıkacağını duyurdular. Acaba one x ile seris s arasında nasıl bir fark olacak..

• Forza horizon 4 deki aa sorunu beni endişelendiriyordu.

5 ise çok iyi görünüyor series s nasıl bir performans verecek çok merak ediyorum

Ona day gamepass ise mükemmel bir olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza horizon 5 mi o 👀 gamepass ilk günmü yoksa 😈

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MS stüdyolarının tüm oyunları gamepass day one :)
    Ben bunların çoğunu oynamam ama mükemmel bir durum oynayan için. Forza, Flight Simulator, AOE falan çok muazzam oyunlar. Konsol parası normalde bunların toplamı.

• Microsoft şovunu yaptı yine Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen  Game Pass Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 13 Haziran 2021; 21:32:19 >
  • Aynı yorumu X konusuna attım. Ben S sahibiyim ama etkinlik zamanı o konu daha canlı oluyor diye oraya yazıyorum genelde.

"Valla adamlar baya oyun getirdiler. Tamam çoğu benlik değil çoğuna bakmam bile orası ayrı ama 4-5 oyun var benim ilgimi çeken.

BF 2042 de parayla alıp Kasım'da da Forza indirdik mi ben bu seneyi kapatırım"

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Halo'ya da bir şans ver derim.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hocam. Gamepass tam bir nimet. Aylık 45 veriyorum gram acımıyorum. Netflikşe verdiğim 55 e acıyorum doğrusu ama ;D Çok pahalı meret

• saitates kullanıcısına yanıt

128 kişilik map series te olacak sadece. İşlemcileri kurtarmıyor önceki beslin

• tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    Üstelik Türkçe Altyazılı

• benim için yine hayal kırıklığı.

yine en iyi içerik horizon serisi. kaplamalar falan inanılmaz, aşırı beğendim. bu oyunu geliştiren ekipten fikir alsınlar, diğer stüdyolardan 1-2 adım öndeler.

benim AAA düzeyinde iyi bir hikayeye sahip oyun beklentim vardı. ps'nin hala burada çok gerisindeyiz malesef.

neden hikayesi ile ön planda oyunlara girmiyor microsoft anlamıyorum. hala arcade, vur indir ilerle oyunları kovalıyorlar.

bethesda'ya yaptırdıkları şu en sonda duyurdukları oyun, çok manasız bomboş içerikli bir oyun gibi geldi. hep co-op, multi oyunlara ağırlık verilmiş yeni nesilde.

stalker, starfield ve horizon 5 dışında hiçbirine tepkim olmadı. diğer gösterilen önemli içeriklerden bf ve diablo zaten senin oyunun değil, flight simulatörü zaten biliyoruz.

bir elder's scroll 6'dan görüntü bile veremiyorsun. çizgi film gibi oyunları tanıtıp durdular...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 13 Haziran 2021; 23:5:31 >
  • 3 yıllık gamepass aboneliği devam ediyor mu hala ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EndOfTheNight

3 yıllık gamepass aboneliği devam ediyor mu hala ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Üstelik Türkçe Altyazılı
    Çıksında oynayalım Cengiz hocam 🙏

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt

Senin istediğin tarz oyunların hepsi geliştirme aşamasında hala , ortada elle tututlur bir şey yokken göstermeleri manasız olur ,

Hellblade 2 , Fable , Perfect Dark , Awowed ,Compulsion games oyunu , Coalition oyunu , İndiana Jones , İo nun geliştirdiği project dragon vs. vs.

• Stalker 2, Forza Horizon 5 ve Psychonauts 2. Bunları çok beğendim. Özellikle de Stalker 2 tam bir next gen oyunu.

Hades'in Game Pass'e gelmesi, Flight Sim konsola gelmesi çok sevindirdi.

Bence dolu dolu geçen bir sunum oldu. Xbox sahibi olmak büyük bir ayrıcalıkmış bunu hatırladık tekrar. Benim için tek eksik Starfield için gameplay görmeyi beklerdim.

• 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.