Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (716. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.836
Cevap
380
Favori
1.610.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten de Fallen order ile uğraşmamışlar, fps boost yapmış geçmişler.

• blackprague kullanıcısına yanıt

yeni çıkanları "30 fps mi devam edeceğiz?"

hiç yeni nesil oyun oynadınız mı bu konsolda? Geçen sene kasımdan beri çıkan her yeni AA/AAA oyunu 1080/60fps kaymak gibi çalıştırıyor alet. Hatta bir kaç oyun 1440/60 ve 120fps seçeneğiyle birlikte.

One serisinde kaldı o 900p 30fps işi. Milattan önce oyunlara takılmıyorsanız tabi eski nesil.

Gerçi onlarında çoğuna FPS Boost geldi.

• Fallen Order'ı Series S konsolda denedim ve açıkçası beğendim. Buradaki yorumları okuyunca biraz çekinmiştim açıkçası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iamSymbiote kullanıcısına yanıt
    Henüz alet elime gelmedi hocam izlediklerimle yorum yapıyorum. İnşallah bütün bir nesli 1080p 60fps oynatacak kalitede bir alet olur benim için muhtteşem olur bu sabırsızlıkla bekliyorum ilk xbox deneyimim olacak cahilliğime verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 13 Haziran 2021; 13:0:43 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Warzone oynuyorum 1080p monitör ile 120fps sabit menü geçişleri oyun açılışı pc sürümünün çok üstüne hocam.

• apilas A kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam, bende 4k tv var upscale durumlarında sizce kalite kaybı yaşar mıyım çok yani piksel saymam inşallah

Hocam ilk defa konsol kullanıyorum o kadar bilgim yok açıkçası

• gorkemb0 G kullanıcısına yanıt
    Bu xbox oyunlarını oynatmada bir problem çıkarmaz değil mi?

• Arkadaşlar merhabalar. Amazon İngiltereden series s almıştım. Çoğunuzun ödenen tüm vergiyi iade aldığını yeni öğrendim. Amazon'a yazdım durumu alınan verginin resmi sınırlar içerisinde olduğunu geri ödeme yapılmayacağını belirtti. Diğer insanların geri iade aldıklarını ispatlayabilirsen sana yardımcı olabiliriz dediler. Rica etsem aranızdan biri tüm vergiyi geri iade aldığına dair bilgiyi bana özelden gönderebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

• TQ2 kullanıcısına yanıt
    Benim de çok bir bilgim yok ama sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Yabancı forumlarda kullananları gördüm

Konsolun upscale performansı gerçekten çok iyi bende 4k da oynuyorum gayette memnunum, grafik takıntınız yoksa alın pişman olmazsınız..

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam alacağım temmuzda ispanyadan getirtiyorum pandemi kaynaklı bir kapanma vs olmazsa

• Komple iade gibi bir durum hiç duymadım ben. Bana 10-15 sterlin iade gelmişti. Komple iade neden olsun ki?

• 3-4 kişinin gümrükten işlemleri yapılırken şans eseri gümrük ücreti çıkartılmamış ve sonuç olarak tamamen ödenmiş ondan bahsediyor büyük ihtimalle.

Bende 13 euro mu ne öyle bişey geri ödeme almıştım amazonde'den.

@aydinnesty çoğunluğun alma durumu yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylisyum -- 13 Haziran 2021; 15:41:29 >
  • Sylisyum kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam büyük ihtimalle bu şekilde gerçekleşti. Fakat forumdan bir arkadaşın önce 13 sterlini sonra da geri kalanı iade edilmiş. Bu da bizim duruma ters gibi geldi.

• Battlfield 1 series s de kaç fps bilen var mı ? internette X de 120 fps S de Not Available yazıyor. yani 60 Fps mi 30 mu?

Neden 120 degil acaba , rahatlıkla 120 veremez mi alet?

Birde battlefield 4 de oyuncu durumu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 13 Haziran 2021; 18:31:40 >
  • 60 hocam, FPS Boost sonrası çok fazla olmasa da Serverleri biraz hareketlendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Battlfield 1 series s de kaç fps bilen var mı ? internette X de 120 fps S de Not Available yazıyor. yani 60 Fps mi 30 mu?

Bf1 oynuyorum, oyuncu var hala sorun yaşamadım hiç, fakat bf4 indirmedim yalan olmasın şimdi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Battlfield 1 series s de kaç fps bilen var mı ? internette X de 120 fps S de Not Available yazıyor. yani 60 Fps mi 30 mu?

BF4'te filtrelemeye göre 6-7 tane dolu server çıkıyor conquest olarak yalnız çoğu işte 3000 ticket ve hep aynı haritaları döndürüyorlar. Kalanlar boş.

İndirip deneyebilirsiniz ama BF1 sonrasında diyorsun ki bu oyun ne kadar hantalmış. Animasyonlar falan çok yavaşmış. E tabi o zaman da bugünkü gibi her şey çok hızlı gibi geliyordu. BF 2042 çıktığında aynı şeyi BFV'e diyeceğiz.

• Etkinlik başlıyor

https://www.twitch.tv/xbox

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.