Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (710. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ürün geldi kurdum warzone yükledim. İlk olarak Fow ayarı olmaması beni üzdü. Güzel stabil çalışıyor lobi geçişleri falan pc yanında geçemez. Gamepadle bu oyunu oynayanlara gerçekten saygı duyuyorum artık😁 Klavye mouse bağladım kolla beceremedim oynamayı 120fps sabit oynuyorum ancak bir pc de yapılan aksiyonu burda yaratamıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt

Çizik yüzünden bir sıkıntı çıkaramazlar , kırık parça olmadığı sürece bir sıkıntı olmaz.

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ediyorum. Elimde yazılı bir fatura yok garantiye gönderirken web üzerinden talep oluşturmam yeterli olur değil mi? Konu dışı olduğu için görselli mesajımı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 10 Haziran 2021; 9:17:37 >
  • apilas A kullanıcısına yanıt

Rekabetçi fps oyunları konsolda oynanmiyor dostum. İsterse ultra rtx 500 fps olsun pc tadını vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Bu oynayanlar nasıl yapıyor onu anlamadım 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Rekabetçi fps oyunları konsolda oynanmiyor dostum. İsterse ultra rtx 500 fps olsun pc tadını vermiyor.

Cayır cayır oynuyorum 😇

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, öyle de güzel oynanıyor ki klavye mouse ile oynamak zulüm geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Ps 1 den beri oynarım 😂 tavsiye ederim herkese 🙏

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt

Konsol seri numarası sisteme kayıtlıysa yeterli oluyordu , son zamanlarda değiştiyse bilmiyorum daha önce 2 konsol gönderdim fatura istemediler

• tayo3327 kullanıcısına yanıt

Evet hileci dolu pc de çok iyi oynanınır , bu yüzden 2013 ten beri donanım işini bıraktım , akşamları crossplatform cold war oynuyorum çatır çatır konsolda

• Valla konsolda FPS oynanir kesinlikle WZ de kac kere crossplay acikken birinci olmuslugumuz var ama tabi sen 30 FPS ilr oynarken rakip 120 ile akici oynuyor.

Hile hurda olayi pc kullanan arkadaslar kabul etmese de asiri derecede fazla.

@kaan0101 Kaan abi bilir. BF3-4 zamani Rpg ile sigara yakmisligim var   

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Hocam bana yardımcı olursun bu kol ayarı falan nasıl yaparım ilk oyunda hüsrana uğradım. Umarım benim ayar yapmamamdan falan kaynaklanıyodur 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: apilas

Hocam bana yardımcı olursun bu kol ayarı falan nasıl yaparım ilk oyunda hüsrana uğradım. Umarım benim ayar yapmamamdan falan kaynaklanıyodur 😂

Takipteyim konuyu:)

1 kisi vuramadan yeni oyun aramaktan bunaldim:)

• gorkemb0 G kullanıcısına yanıt
    A101 market internetten WD 1tb 360tl . Bazen sitede gezerken 20 tl indirim kodu da veriyorlar. Ben 340tl ye aldım ve bir problem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.P. -- 10 Haziran 2021; 12:36:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apilas

inanın ben standart ayarlar ile oynuyorum. Sadece sensivity i başta düşük sonra alışa alışa arttırmayı deneyin. Emin olun zaman ile alışıyor. Sakın olmuyor demeyin en başta defalarca ölmeniz çok normal. Hemen herkes bu yoldan geçti :) bir öneri başta single oyunları deneyebilirsiniz , hemen multiplayer için biraz erken gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ajmel Efkar

Takipteyim konuyu:)

1 kisi vuramadan yeni oyun aramaktan bunaldim:)

Alıntıları Göster

Sakın ola bırakmayın. Pratik yapmaya devam ettikçe illa ki elleriniz , refleksleriniz alışacak. Mesela tps de olsa division ı önerebilirim pratik için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 10 Haziran 2021; 12:40:39 >
  • Gamepad ile fps oynamak alışkanlık işi arkadaşlar. Bol bol antrenman yapın. Başlarda çok öleceksiniz ama dayak yemeden dayak atmayı öğrenemezsin derler ya o hesap  

• V.P. V kullanıcısına yanıt
    Birkaç yerde bu tarz zincir marketlerde 2.el ürün satılıyor diye okumuştum. Kaç yıl garantisi var? Kaç günde teslim edildi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konsolu ilk aldığımda Warzone'u denedim ve çok zorlandım. Bence bu tarz oyunlara alışabilmek için Sniper Elite 4 uygun gibi. Çok hızlı bir oynanışı yok hem de uzaktan nişan almayı da sağlıyor. Oyun çok güzel bir oyun değil fakat kötü de değil ve bir zaman sonra tekrara düşen bir oyun ama kola alışabilmek için uygun bir oyun diye düşünüyorum.

• İlk fare klavye zamanlarınızı düşünün arkadaşlar, nasıl ilk defa klavye mouse ile counter strike oynadığınızda istemeden gökyüzünü asfaltı fln izleyerek oynamaya başladıysanız bunda da o mevzu :)

Onda olduğu gibi gamepad de zaman istiyor, alışılıyor bir şekilde.

• 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.