Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (707. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutu açılmış gibi durmuyordu pek dikkat etmedim ama. Gamepad garantisi 1 yıllık değildi daha azdı ve destekle konuştuğumda Martta kaydedilmiş dedi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birkac sayfayi okudum konsolu gecen hafta aldim ama herhangi bir kayit vs yapmadim. Nedir bu konu kaydetmem mi gerekiyor garanti icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ajmel Efkar kullanıcısına yanıt

Ben hiç kayıt yapmadım. Konsola kendi hesabımla giriş yaptım otomatıkman kayıt olmuş.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • emmre129 kullanıcısına yanıt

Siteye giris yaptim fakat seri numarasini girmemi istiyor eve gectigimde kontrol edip garantiyi baslatayim.

peki gamepad icinde ayni seyi yapmamiz gerekiyor mu?

Evet. Pili çıkardığınızda barkodun altında seri no.

• Peki game pad icin en uygun ve kullanisli sarj edilebilir pil ne onerirsiniz?

Evde bir tane sarj cihazi var. alinan pilleri bununla sarj edebiliriz sanirim sorun cikartir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ajmel Efkar

Peki game pad icin en uygun ve kullanisli sarj edilebilir pil ne onerirsiniz?

Evde bir tane sarj cihazi var. alinan pilleri bununla sarj edebiliriz sanirim sorun cikartir mi?

hocam selam,

ben bunu kullanıyorum oldukça memnunum. Pilleri de ayrı satılıyor ben bu şekilde 180 tl ye almıştım.

GP Batteries GPX411 ChargeAnyWay 2-in-1 Pil Şarj Cihazı + Anlık Powerbank ve Recyko+ 4 Adet 2700 AA Kalem Pilli Set: Amazon.com.tr

• Bende dün Series S alarak Xbox ekosistemine geçmiş bulunuyorum. İlk açılışta fan sesi hiç yoktu 8 10 saat sonra yaklaşınca konsola çalışma sesini az da olsa fan sesini duymaya başladım click click ses yok ama memnunum suan için resmen boyundan büyük işler yapıyor :D

• 11-17 Haziran da büyük indirim olacak

https://news.xbox.com/en-us/2021/06/08/xbox-deals-unlocked-2021/

• İndirimler pek bir şey ifade etmiyor, TL nin değersizliği nedeniyle ne olsa 10 katı pahalı almak zorundayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Sizlik bir durum yok. Herkeste öyle yazıyor. Orada önemli olan bitiş tarihi. Aldığınız tarihten itibaren 2 yıl olması gerekiyor. Eğer eksiklik varsa Microsoft ile görüşün, faturayı istiyorlar ve düzeltiyorlar.

Alıntıları Göster

Hocam benim gamepad aldığım günden itibaren 11 ay garantiliydi. Martta kayıt edilmiş gibi görünüyordu. Faturayı yolladım düzeltileceğini söylediler ama 2. el cihaz falan almamışımdır değil mi ?

• 05mete05 0 kullanıcısına yanıt
    Gamepad 1 yıl garanti kapsamında. Bir yanlışlık yok aslında. İkinci el gibi bir durum söz konusu değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Henüz yeni aldığım gamepad Martta kayıtlı gözüküyor ama

• Series s ilk deneyimlerim çok olumlu. Amazon deden aldım 1 haftada geldi.

300 liralık 1tb harddisk aldım gamepasste şunu da oynarım dediğim ama hiç oynayamadığım hep denemek istediğim oyunları ne var ne yok indiriyorum. Grafikler x/s oyunlarında gerçekten çok iyi. Gears gibi oyunları 60 fps oynamak mükemmel. Size tavsiyem bu konsolda jedi fallen orderı denemeniz. Oynadıysanız bile yine oynayın. Çünkü 60 fps 1080p. Fps oyun zevkini ikiye katlıyor gerçekten.

artıları:

ekleme: Amazon deden 3800 liraya almıştım 3800 liraya yeni nesil konsol olması... 1. en büyük artısı bu

ssdden kaynaklı makine inanılmaz hızlı. Tek tuşla açılıyor donma yavaşlama takılma yok bekleme süresi eski konsollara göre 2-3 kat hızlı. Yani kastettiğim her şey çok hızlı. Edge bile. Ekstra olarak eğer indirme hızını etkiliyor mu bilmiyorum ama indirme hızı çok yüksek

konsol çok küçük. Yer kaplamıyor. Ergonomisi çok iyi. Fan sesi yok.

gamepass. Kesinlikle xboxun en önemli özelliği. Ea play oyunları dahil. Ucuz ve gerçekten çok fazla oyun var. Xbox oyunları çıktığı gibi kütüphanede. Hatta retro oyunları da oynama şansın var mesela fallout new Vegas indirdim çok özlemişim

Eskiden 30 fps 720p oynadığın oyunları tekrardan 60 fps daha retro oyunları 120fps 1080p hatta 2k oynayabilmek.

fps boosta sahip bazı oyunlar

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1620121130

kol. Xbox kollarını her zaman daha sağlam bulmuşumdur. Ele oturuşunu sevmişimdir. 9. Nesilde de aynı kol el terlemesine karşı arka taraflarında ve rl lt tuşlarını tırtıklı yapmışlar. Tırtıklı doğru kelime sanırım.

eksileri

Özel oyun yok ve x/s optimize oyunlar az. X/s optimize oyun ne demek? Tamamen yeni nesil konsola göre entegre edilmiş oyun. Yani Xbox one oyunlarını eski grafiklerle 60 fps oynayabilirsiniz ama x/s versiyonları size yeni grafikler ve yeni nesil havasını yansıtıyor.

Özel oyun konusunu şimdili kafaya takmaya gerek yok. Bi tek medium var sanırım onu da oynamadım. Ama arkadaşlar Microsoft’un satın aldığı şirketler ortada yani.. ve Xbox onedaki hatalarından fazlasıyla ders aldı. Bir sürü duyurulmuş kaliteli oyun var ve daha duyurulmamışları var. Muhakkak çıkacak en yakın zamanda

series s’in hafızası 512 GB. Bunu da şöyle çözdüm USB 3.1 veya 3.0 1 tb harddisk almanız yeterli. Yalnız harddiskten oyun çalıştırırken yükleme süreleri mesela loading screenker eski konsoldaki hızda olur. Bir parantez ise Xboxın özel ve x/s logolu oyunları gerçek performans için dahili diskte çalışıyor hddde değil. Ama diğer x/s logosuz ve x/s logolu oyunlar hddden rahatlıkla sorunsuz çalıştırılabiliyor. Benim size tavsiye yeni oyunları dahili ssd diskten eski ve ara sıra oynadığınız veya sonrasında oynacayğınız oyunları Hddde depolamanız veya oynamanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 9 Haziran 2021; 0:41:46 >

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Ben bu ürünü Kasım ayından bu yana kullanıyorum çok iyi ufak bir ürün tercih edecekseniz buna bakın derim. Ssd hdd almak daha mantıklı bu yeni nesil cihazlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

Ben bu ürünü Kasım ayından bu yana kullanıyorum çok iyi ufak bir ürün tercih edecekseniz buna bakın derim. Ssd hdd almak daha mantıklı bu yeni nesil cihazlar için.

Series X/s Oyunlarını ancak depolama amaçlı kullanabilirsiniz. One ve 360 oyunları zaten HDD ile oynanması için tasarlandığı için harici HDD kullandığınızda bir eksiklik yaratmıyor. Harici SSD kullanmak yalnızca geri taşıma süresini azaltıyor. Sırf bunun için 2 katından fazla masraf etmeye değmez.

• Konuyla ilgili xbox destek ekibiyle görüştünüz mü?

• ctntas C kullanıcısına yanıt
    Görüştüm garantiyi hallettiler

• 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.