Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Soyle adam gibi oynamak istiyorum,ralli oyunlarinin yeri cok farkli benim icin
    Ivv,cuv,ciss sesler acayip hosuma gidiyor. Bu kez oldu heralde wrc 9 bi vidolara bakam

Alıntıları Göster

%100 sim ralli oyunu arıyorsan dirt rally 2.0 başka oyuna bakmazsın bunu oynayınca. Psn plusa bedava verildi zamanında. Oyun gerçek anlamda bir sim lastiklerin çamura girme yola tutunma aşınma rüzgrarın havanın arabaya verdiği herşeyi yaşıyosun. Ben psde oynadım season paslı yğm haritalarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun hocam. İnceledim resimleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Dün link vermiştim alanlar olduysa diye hemen uyarmak istedim.

• Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis anladim sanirim bem direk cihazin kendisi olarak algiladim siz harici aparat aldiniz sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Başka birine yanıt olarak yazdım hocam görebilirsiniz. Aynı ürünü, aynı satıcıdan aldıysanız dediğim gibi direkt iade edin.

Alıntıları Göster
    Valla uzuldum, kardes ,umarim hakkinizi misli misline alirsiz, cok gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullanın.

Alıntıları Göster

çok teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

%100 sim ralli oyunu arıyorsan dirt rally 2.0 başka oyuna bakmazsın bunu oynayınca. Psn plusa bedava verildi zamanında. Oyun gerçek anlamda bir sim lastiklerin çamura girme yola tutunma aşınma rüzgrarın havanın arabaya verdiği herşeyi yaşıyosun. Ben psde oynadım season paslı yğm haritalarda

Alıntıları Göster
    Dirt rally 2.0 dirt rally 1 in cok gerisinde , zaten onun bedava verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 12 Kasım 2020; 13:31:50 >

• endars kullanıcısına yanıt

https://urun.n11.com/one-x-aksesuar/xbox-one-ve-one-s-play-charge-kit-batarya-100-orjinal-microsft-P98796961

Bu ürün hocam. Ya bunların sahteleri kendini belli ediyor da ürünün başlığına dalga geçer gibi CHARGE KİT BATARYA %100 ORJİNAL MİCROSFT" yazılmış. Neyse iade için uğraşacağız bakalım.

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Dirt rally 2’nin hiçbir şekilde oynanılabilirliği yok. Kanser olursunuz. Oynayamasınız diye sim edilmişler. Dirt 4 dirt rally 2’yi tokatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

Garantiye baktım benin 1/1/ 2022 de bitiyor.
    Bir yıl vermiş.
    Nasıl iki yıl yapıyoruz?

Nereden baktın hocam sorgulama ekranı var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: hey vitru

Dirt rally 2’nin hiçbir şekilde oynanılabilirliği yok. Kanser olursunuz. Oynayamasınız diye sim edilmişler. Dirt 4 dirt rally 2’yi tokatlar
    Kesinlikle katilyorum, nerde o dirtrally bir yunanistandaki o ucurumlar , o grafik hicbiri yok dirtrally 2 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 12 Kasım 2020; 13:37:42 >
  • Arkadaşlar kargoyu teslim aldığınızda kargo görevlisi gitmeden kutuyu açıp kontrol ettiniz mi ? Merak ettim de olur da kırık ezik vs çıkarsa falan baya yorucu bir süreç bizi bekler çünkü. Paketleme iyi gözüküyor sanki açmaya gerek olur mu bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyponsoinage -- 12 Kasım 2020; 13:38:38 >
  • carlitoss kullanıcısına yanıt

• Arkadaşın kol bozuk çıktı şansına.Kol y tuşuna bir kere basınca uzun süre takılı kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 12 Kasım 2020; 13:46:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Arkadaşın kol bozuk çıktı şansına.Kol y tuşuna bir kere basınca uzun süre takılı kalıyor

Microsoft TR ye gönderin hemen sıfırı ile değiştirirler.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Ben daha önce iki sefer değiştirmiştim.O da öyle yapacak

• Beklenen gün geldi. Masanın üst kısmına koymayı planlıyordum fakat kablo yetişmedi daha uzun olmasını beklerdim. Neyse ben kurulumu yapayım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentient6 -- 5 Aralık 2020; 19:9:46 >
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Acaba o arkadaşlar başka ülkeden mi almıştı? Almanya 2, İngiltere 1 yıl gibi bir durum olabilir mi?

• bozcan kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum. Ben ilgiltereden aldım ama bir yıl oldu. Herkesde böylemi acaba? Özelikle ilgiltereden alanlar da?

• Bilgisayardan güncelleme yapmayı denediniz mi? storedan xbox donatılarından bir güncelleyin belki düzelir.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.