Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gece oyun indirecekseniz konsolun açık kalmasına gerek yok.

Ayarlar

Genel

Açma-Kapama Modu ve Başlatma

Açma-Kapama Modu

Hızlı Açılış

durumuna getirirseniz cihaz kapanır ama arka planda download devam eder.

Genel download işiniz bitince eski hali olan Enerji Tasarrufu moduna geri almayı unutmayın tabi.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt

Dediğiniz yere baktım. Microsoft hesabımdan cihazın seri numarasını akitfleştirdim ve oldu. 02.01.2023 tarihine kadar garanti verdi. Garanti konusunda şüphesi olan arkadaşlarıda bilgilendirmek isterim.

• blaze07 B kullanıcısına yanıt

Amazon.de 'den satın alırken amazon 100 euro civarı gümrük ücretide alıyor. Eğer ücreti fazla aldıysa fazlalık kısmı 2-3 ay içinde geri ödüyor. Az aldıysa kendi ödüyor. Onun dışında eksra bi ücret ödemedim. 395 euro civarı tuttu herşeyiyle.

• sametov_ S kullanıcısına yanıt

çok sağ olun önemli bir bilgiydi benim için. iyi oyunlar dilerim

Türkiye'den almıştınız di mi? hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

İlk kez forza oynadım dün gece, bunca sene ben yarış oyunu oynamamışım diyorum

Horizon 4'ten bahsediyorsanız oyun bitmiyor , milyon tane içerik var , sararsa başka oyuna vakit kalmaz uyarımı yapayım Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 11 Kasım 2020; 17:55:1 >
  • blaze07 B kullanıcısına yanıt

eğer yeni alacaksanız ingiltere ve italya amazonlarından belki daha ucuza halledebilirsiniz. halledenler olmuş çünkü. almadan öncee bütün amazonlara bakın derim.

• almanyadan aldım. microsoft global garanti sunuyor anladığım kadarıyla.

• şuan amazon.fr dışında gönderim yok sanırım fransadan da 420 euro ya geliyor, başka bir avrupa ülkesinde denk gelen varmı bulursanız paylaşabilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Horizon 4'ten bahsediyorsanız oyun bitmiyor , milyon tane içerik var , sararsa başka oyuna vakit kalmaz uyarımı yapayım  

Alıntıları Göster

Ne yapak başlamayak mı :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bir yıl biliyordum, ondan şaşırdım. İyiymiş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ray tracing mokunu inatla açık tuttuklarından one x'den daha kötü görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 11 Kasım 2020; 19:57:26 >
  • Merhabalar Gamepass'ta bulunan kalite ve nispeten pek bilinmeyen İndieler için tavsiye istenmişti. Ancak vakit bulabildim.

ScourgeBringer: Yeni erken erişimden çıkmış kaliteli bir Rogue-Lite

Deep-rock-galactic: Arkadaşlarınızla Co-op olarak oynayabileceğiniz oldukça eğleneceli bir yapım.

Celeste: Baştan sona muhteşem müzikler, içinizi ısıtacak bir hikayeyle birlikte zorlayıcı ve çok keyifli bir oynanışa sahip. Oynadığım en iyi İndie Oyunların başında geliyor. 2018 Yılında Gow ve Rdr 2'ye karşı Goty adayı olmuştu.

Unruly-heroes:Rayman'ın yapımcılarından yine harika bir oyun daha. Tür olarak Platformer diyebiliriz. Aynı ekranda 4 kişiye kadar destek veren oyunda rengarenk ve cıvıl cıvıl grafikler mevcut. Mutlaka ama mutlaka deneyin. Evli ve çocuklu aileler çok eğlenir.

Supraland: Zorlu bulmacalar ve şirin grafiklere sahip tatlı bir oyun. Yeni çıktı bir şans verilebilir.

Katana Zero:Muhteşem bir hikaye, muhteşem müzikler, muhteşem bir oynanış. Finalini saymazsak eksiksiz bir yapım.

ASTRONEER:Minecraft'a benzeyen, yer şekillerini dahi değiştirdiğimiz yapımı özellikle çocuklarıyla oyun oynayanlara öneriyorum.

Battletoads: Yılların eskitemediği kalite Platformer türündeki oyunun yeniden yapılmış hali.

Bloodstained: Ritual of the Night:Castlevania+Metroidvania türünde harika bir yapım.

Carrion:Bu oyunu anlatmak çok güç, hikaye ile ilgili ne yazsam Spoiler olur. O yüzden kendiniz deneyimleyin.

Blair Witch:Buna İndie demek zor, kaliteli korku gerilim seven herkes denesin. Öncesinde mutlaka serinin ilk filmini izleyin.

CrossCode:Pikselart'da zirve,kaliteli bulmacalar ve yeterli bir hikayeye sahip. Mutlaka bir şans verin.

Deliver Us The Moon:2020 yılının en büyük sürpizlerinden birisi, Walking Simulator gibi dursa da oldukça iyi bir hikayeye sahip.

Enter The Gungeon:Dead Cells, The Binding of Isaac gibi kaliteli Rogue-LİTE oyunları sevenlere öneririm.

Guacamelee! 2 Local Coop oyun isteyenler olmuştu. Aynı ekranda 2 kişi oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biridir. Mizah düzeyi harikadır.

Journey to the Savage Planet:Arkadaşlarınızla birlikte Coop oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyundur. Mutlaka bir şans verin.

Max: The Curse of Brotherhood:Yine kaliteli bir Platformer daha

Lonely Mountains: Downhill:Zorlu ve oldukça eğlenceli bir parkur oyunu. Mutlaka şans verin.

Mutant Year Zero: Road to Eden:Gamepass'ta bulunan en iyi oyunlardan birisi. Strateji sevenler mutlaka denesin.

Night in the Woods:Grim Fandango tarzı kaliteli Point And Click sevenler mutlaka denesin. Oldukça kaliteli bir senaryoya sahip.

Outer Wilds:No Man Sky'ın Olmuş hali.

Slay The Spire:Gamepass'ta bulunan en değerli oyunlardan birisi. Kart oyunlarını seven mutlaka denesin. Benim favorilerimden birisidir. Onlarca saat oynanır. Ayrıça Türkçe dil desteğine sahip.

Spiritfarer:Bunun methini çok duydum, sizinle birlikte bende başlayacağım.

Streets of Rage 4: Kaliteli bir platfomeri, özellikle arkadaşlarınızla yahut ailenizle oynamak için en iyi seçeneklerden birisi.

Surviving Mars: Hayatta kalma temalı oyunları sevenlere öneririm. Oldukça detaylı bir oynanış mevcut.

The Messenger:Bunu anlatmaya gerek yok. Direk indirip başlayın.

The Gardens Between:Harika bulmacalara sahip çok şirin bir oyun.

The Touryst:En sevdiğim İndie oyunlardan biri daha, Series konsolların gelişiyle birlikte yeni nesil güncellemesi de aldı. Kaçırmayın.

Void Bastards:Bioshock'u yapımında çalışmış eski çalışanlardan gelen bir yapım. Tür olarak Rogue-Lite olup, bu türü seven için güzel bir alternatif olur.

Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Çok bilinen yapımları yazmamaya gayret gösterdim. Umarım işnize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 11 Kasım 2020; 22:57:14 >

• Hocam ellerinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu anasayfaya eklesenize aramak zorunda kalmayalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.