Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Durumumuz çok farklı değil, bende uzun süre konsol kullanmadım. Malum ekran kartı fiyatları ve gamepass cazibesinden dolayı konsol almak mantıklı geldi. Çözünürlük olayını doğru araştırmışsınız. Series s nadir oyunlar dışında 4k desteklemiyor. Siz oyunları 4k tv de açabilirsiniz ama aslında aldığınız görüntü doğal 4k olmuyor. Bence önemli olanda oyunun göze hoş gözükmesi rakamlara çok takılmamak lazım. Anladığım kadarıyla cihazın cyberpunk 2077 performansı 4k tv de sizi mutlu etmiş. Gerisi zaten önemsiz detay, konsolunuz hayırlı olsun. İyi oyunlar Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un4Given- -- 10 Mayıs 2021; 18:36:13 >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt

Hocam peki bu pil için önerebileceğiniz sarj aleti var mı?

• Flacko kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 3 yıldır Reckyo Pro 2000 mah piller için ve totalde 7 yıldır her türlü 16340 18650 lion ni-mh AA vs pillerimi şarj etmek için kullandığım alet Nitecore İ2 önerebilirim. Kalitesini internetten vs araştırabilirsin.

Bir üst versiyonu i2 2019 ve D2 (Digital2) versiyonu var. Ayrıca 4 pili aynı anda şarj eden versiyonuda vardır. İ4 D4 diye geçer. Ben markanın ürünleri ve malzeme kalitesinden memnun kaldım elimde şarj aleti haricinde feneri var. Malzeme kalitesi dayanıklılığı pişman etmez. Üretim standartlar tse vs uygun yapılır çin işi aletler değil.

https://www.candlepowerforums.com/vb/showthread.php?389303-Nitecore-i2-and-i4-Chargers-2014-Edition-Review

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dahaka7741 D kullanıcısına yanıt

360 ı çalıştırmıyor, uyumsuz. One, one s, elite & series kollarından birini almanız gerekiyor.

En uygun yöntem 2. el bir one s kolu bulmanız olur. Gerek dh 2. el gerekse face gruplarını araştırın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flacko

Hocam peki bu pil için önerebileceğiniz sarj aleti var mı?

Hocam pil şarj cihazlarından anlamam. Bende xbox 360 zamanından kalan 6-7 senelik bi şarj cihazı var.

Varta veya Duracell in şarj cihazlarını araştırabilirsiniz. Bende vartanın eski bir cihazı var, aynı anda bir çift AA pil şarj ediyor.

Tek eksi yanı uzun sürüyor, tam kaç saatte dolduğunu kestiremiyorum uyarı vermiyor gücü de kesmiyor. Siz daha iyisini alın.

Pilleri Amazon'dan daha uygun fiyata alabilirsiniz. İkili pil 33,90 lira

https://www.amazon.com.tr/GP-Batteries-Recyko-Kalem-%C5%9Earjl%C4%B1/dp/B000UZ5XZM/ref=gp_aw_ybh_a_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=6M6R3MGCRA1TZP5D0X8P

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt

Hocam, Nitecorelara baktım fakat fiyat olarak diğer markalardan daha pahalıya geliyor. Yabancı ve Türk forumlarındaki yorumlara baktım herkes memnun fakat o kadar fiyata çıkmaya içim pek el vermedi açıkçası :) Reckyo Pro piller için baktığımda ise duracell sarj aletinde sarj eden de gördüm dandik çin malları ürünlerinde de. Vartanın sarj aletini alsam sıkıntı olmaz sanırım?

• Ben Duracell almıştım ama keşke bunu alsaydım diyorum. Hem kapasite daha büyük hem de 4 tane pil geliyor yanında. Aceleye getirince yanlış tercih yaptım maalesef. Şarj cihazını ayrı pili ayrı da alabilirsiniz, çok kaliteli piller var da araştırmak lazım.

https://www.amazon.com.tr/dp/B01BJFBNJ6/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_CRXT4HCJRDJCJN8H8NM1?_encoding=UTF8&psc=1

https://forum.donanimhaber.com/sarjli-piller-hakkinda-her-sey--11309414

Vartanın birçok ürünü var muhtemelen hepsinin incelemesi şu konuda mevcut bütçeye göre burada tavsiye edilen ürünlerden birini almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 11 Mayıs 2021; 14:4:22 >

Pil konusunda önerileri dikkate almadın sanırım 2700 mah olan piller doldur boşalt ve ömür konusunda 2000 mah olanlara göre başarısızlar.

2700 mah Reckyo+ 300 Döngü Şarj ve 1 yıl sonra %70 ini muhafaza edebilme

2000 mah Reckyo+ Pro 1500 Döngü Şarj ve 5 yıl sonrasında %70 ini muhafaza edebilme

Reckyo Pro gibi başarılı değerleri olan bütün piller (Panasonic eneloop vs) 1900-2300 mah civarında yüksek mah tercih etmek pek mantıklı değil bana göre...

Aman hocam daha önce nerdeydiniz 2700 lüğünü aldım 1 ay önce gp nin durum buysa 1 senede %30 ömrü yalan olur. Duracell in şarj aletinin yanında gelen 1300 lük de var. Gerçi mutlu mesudum bu pillerle de 2 sene sonra konsolu değiştirmiş oluruz muhtemelen çok öyle uzun düşünmeye gerek yok gibi

• tylerdurden04 kullanıcısına yanıt

1 senede ömrü %30 azalmıyor hocam bahsettiğim şey boşta beklediği zaman pilin gücü muhafaza edebilme başarısı yoksa elimizde bulunan Nimh tip piller 10 yıla kadar kullanılabilir benim bildiğim kadarıyla...

Reckyo Pro bir pili tam doldurup 5 yıl sonra kullanırsanız kapasitesinin en az %70 için dolu olacaktır. Önemli farkı dolum farkı 1500 dolum uzun süreli kullanım için çok ideal pillerin fiyatları yakın yüksek mah pillere dolum ömrüne göre bakarsak çok fazla para ödeniyor. Eneloop Reckyo Pro vs sunduğu özelliklere göre baya ucuza satın alınıyor.

• Bana göre en göze batan oyun Forza Horizon 4. Çok güzel oyun, iyi hoş ama nedenini anlamadığım şekilde AA problemi var. Bunun arkasından Destiny 2 geliyor. Series X’de nasıl bilmiyorum ama pek iyi değil bu da Series S’de grafik olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbey87

Fifa 21 i görsellik ve oynanabilirlik açısından ben şahsen beğendim. Monitörde 4k 60 fps hdr açık oynuyorum. Çok keskin bir görüntü var diğer sürümlere nazaran. Fifa 20 nin çamur görüntüsünden sonra ilaç gibi geldi. Yeni nesile çıkacak 22 den de beklentim yüksek olacak bekleyip göreceğiz.

Ben de sıfır beklentiyle indirdim ve oldukça beğendim. Psikolojik mi bilmiyorum ama fizikler de eski nesil sürüme göre daha iyi geldi. Ama asıl grafiği Pes 2022’de göreceğiz kesin.

• Arkadaşlar bazı oyunlara indirim gelmiş fakat gold özel, deneme sürümü vs oluyormu bunda psn plus gibi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Arkadaşlar bazı oyunlara indirim gelmiş fakat gold özel, deneme sürümü vs oluyormu bunda psn plus gibi?

olmuyor hocam.

• Sağlık olsun o zaman ;) teşekkürler cevapladığınız için :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt

Bu sorunu en hafife indirmek için pc rgb seçin arka mesajlarda var deneyimledikten sonra geri dönüşünüzü bekliyorum örnek resim oyun içinde böyle 1080p 120hz

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 12 Mayıs 2021; 0:35:47 >
  • 
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.