Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar pes2021 de onlinede eşleştirme bulamiuorum.dun gece 4 te biriyle oynauabildim sadece baska da rakip bulamadim
    cihaz serie s .yeni aldim ben mi biseyleri yanlis yapiorum acaba,nasil rakip bulabilrim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dharma Initiative

arkadaslar pes2021 de onlinede eşleştirme bulamiuorum.dun gece 4 te biriyle oynauabildim sadece baska da rakip bulamadim
    cihaz serie s .yeni aldim ben mi biseyleri yanlis yapiorum acaba,nasil rakip bulabilrim?

Maalesef Xbox tarafında çok az oyuncu var. Genel olarak Playstation, Pc ve Xbox sıralaması var. Ben hem pc hem xbox'da oynuyorum. Pc'de ne zaman olursa olsun anında oyuncu bulurken xbox için dakikalarca beklemek gerekiyor. 16:00-18:00 saatleri arası daha kolay eşleşme oluyor.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Kontrolcüden kapatınca cihaz hazır konumda beklediği için güç harcamaya devam ediyor o yüzden fan çalışıyor. Kontrolcüden kapatınca benim makinede de fan çalışıyor ve hafiften de ızgara ılık oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fifa 21 i bende denedim gercekten 60fps 1080p oldugundan supheliyim. Fifa20den farki yok. Menu gecislere falan 30fps herhalde. Bekledigim akiciligi bulamadim.

• GonnaFlyNow G kullanıcısına yanıt
    Menü geçişleri rezalet

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Hood aliomuyuz ;) biraksu geforce now o artik

• Dharma Initiative kullanıcısına yanıt
    Nate open yaptınız mı ?
    Rakip bulmada Takım gücü sınırı var mı ? Bunları bir kontrol edin 2 dakikafan fazla sürmez rakip bulması
  • Bot Player Tr B kullanıcısına yanıt

Hocam paranız iade ediliyorsa sorun yok. Kinguin'de satış yapan kişilerin elinde kod falan bittiyse iptal olmuş olabilir. Pek bilgim yok bu konuda. MTC'den satın alım yapın isterseniz.

• GonnaFlyNow G kullanıcısına yanıt

Bu durum varsayılan olarak pc sürümlerinde bile böyle son yıllarda. Akan oyunda sorun yok. Yani var da yok. Beklediğim akıcılığı ben de bulamadım. Ancak bu oyunun kasmasından filan değil, tamamen eski bildiğimiz akıcı ve kontrollere seri tepki veren fifa deneyiminden uzak olan gameplayden kaynaklı.

En son fifa 15te menüler de akıcıydı 60fps idi. 16dan beri konsol pc farketmeksizin akan oyun harici sahneleri 30da sabitleme gibi saçma bir işe giriştiler. Gözü mahveden cırtlak rengarenk sunum ve arkaplanlar göstergeler de o dönem başladı. (Pcde oyun ayarlarından vsync i kapatıp gpu kontrol panelinden vsync sürekli açık olarak seçtiğimde her sahnede 60fps oluyordu) Artık işin tadını kaçırdı EA.

• waddey22 kullanıcısına yanıt

digerini uaptim da nate openi nerden yaparim hocam?

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum bu makine niye ilik hep koldan kaparim ben ps5i de xboxida.series x boyle durum yoktu series s demi boyle bu durum.bi ayari varmi yoksa direk makinedenmi kapamak gerekiyor tam kapama icin

• MichaelMyersSTAB kullanıcısına yanıt

Series x|s, one s, one x hepsinde aynı olay hocam. Kontrolcüde xbox tuşuna basılı tutup "konsolu kapat" deyince psden bildiğimiz adıyla dinlenme moduna geçiyor. Düşük güçte çalışmaya devam ediyor, o sırada güncelleme, indirme yükleme varsa arkaplanda yapılıyor. Yani tam kapanmıyor.

Tamamen kapatmak için Ayarlar - Genel - Açma kapama yeniden başlat ---> buradan "Tam kapat" ve evet i seçmek gerekiyor.

• Az once series x demisim one x demek istemistim ben hic farketmemistim tam kapaniyor saniyordum.peki makinedeki tustan kapayinca tam kapaniyor dimi?kontrolden az once soylediginiz sekilde kapadim

• Edelion kullanıcısına yanıt
    6,7 defa denedim de olmadı Parayı çekip veriyor. en uygun fiyat da oradaydı ticket atıyorum, live chat yazıyorum bakan yok neyse sağlık olsun teşekkürler cevabınız için.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Oyuna göre değişiyor sanırım. Battlefront 2yi One/Ps4 de oynuyorum, supremacy modları daha dolu oluyor Xbox tarafında.

• Fifa 21 i görsellik ve oynanabilirlik açısından ben şahsen beğendim. Monitörde 4k 60 fps hdr açık oynuyorum. Çok keskin bir görüntü var diğer sürümlere nazaran. Fifa 20 nin çamur görüntüsünden sonra ilaç gibi geldi. Yeni nesile çıkacak 22 den de beklentim yüksek olacak bekleyip göreceğiz.

• FIFA 20’yi ps4’te oynuyordum. FIFA 21 next gen’i series s’te. Muazzam fark var arada.

Kötü görüntü alanların muhtemelen tv ayarlarında veya eski tv olmasından kaynaklı bir sorun var. Zira ben eski tv’ye bağlayınca series s’i FIFA 21 leş gibi oluyor :)
  • BF 5 de klavye mouse desteği var mı?

• Dharma Initiative kullanıcısına yanıt

ben pc ve xbox da oynuyorum eşleştirme kısıtlamalarını kaldırın anında buluyor pes in online eşleştirme kısmı oyun gibi antika.

• nasaz N kullanıcısına yanıt

Öyle olunca sizinle arasındaki bağlantı kötü olan yada lokasyon olarak uzak ülkelerden rakipler geliyor ve oyun oyun olmaktan çıkıyor. Oynayamadıktan sonra rakip bulmanın bir anlamı kalmıyor.

• 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.