Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.834
Cevap
380
Favori
1.610.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimler ne zaman gelicek baska acaba oyunlara re village oynayan varmi 485 tl veresim gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield Maşuku B kullanıcısına yanıt
    Güncelleme işini Playground Games değil de Panic Button yaptığı için yeterince iyi olmayabilir. Forza Horizon 5 ve Forza Motorsport Remake muhteşem görünecektir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ara sahnelerde 30fps çalışıyor, monitörle oynuyorsanız çok fazla gözünüze batmıştır.

• Division 2 Series s "de o kadar güzel olmuşki. Bayıldım. Gerek grafik kaplamaları, efecktlerin yenilenmiş olması.. Gerekse akıcılık. Umarım gelecek tüm oyunlar bu şekilde olur ..

• dahaka7741 D kullanıcısına yanıt

Hocam MTC, G2A, Kinguin gibi yerlerden kod ile daha uyguna alabilirsiniz. Ayrıca forumda kiralama yapan arkadaşlar var. Günlük 6 TL'den Village'i kiraladım ve oynuyorum şu anda. Kiralama yapmak isterseniz özelden bana yazın yardımcı olayım.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Bugün daha detaylı oynadım, resmen oyuncularda da Anti Aliasing sorunu var resmen tırtıklı. Series X te belki olmayabilir.

Yabancı forrumlarda da şikayetler gördüm demek ki oyun bu şekilde çalışıyor.

• Series s gerçekten çok başarılı bulduğum bir cihaz. Series s sonrası satıp ps5 geçtim. Gerçekten boyutu olsun sessizliği olsun fiyatı olsun çok başarılı. İleride eğer başarılı ex ler çıkartırsa microsoft bütçeyi ayarlayıp ps5 in yanına birde series s almayı düşünüyorum.

• 4K TV'den mi oynuyorsunuz?

• bozcan kullanıcısına yanıt

1080p Tv hocam. Oyun bir garip geldi bana eski Fifa larda sorun yoktu.

• Bir iki foto koyun hocam bende bi bakayım. Bende nasıl oluyor?

• Arkadaşlar Ace combat 7 haricinde benzer uçak oyunu yok mu konsol için? Googleda arattım biraz ama göremedim hiçbişey

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Savaş simülasyonu değil de, sadece uçuş simülasyonu olarak yakın zamanda Microsoft Flight Simulator gelecek, tabi içerisinde savaş uçakları olmayacak. Yolcu uçakları falan mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Bugün daha detaylı oynadım, resmen oyuncularda da Anti Aliasing sorunu var resmen tırtıklı. Series X te belki olmayabilir.

Yabancı forrumlarda da şikayetler gördüm demek ki oyun bu şekilde çalışıyor.

Ben de o tirtik olayini topta goruyorum. Top aglara gidince 2002 WC givi arkasindan boyle bulutumsu bir sey cikiyor.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

O da olur hocam da dediğiniz gibi yılsonuna doğru gelecek galiba, olsun bakalım :)

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Bu yaz çıkacağı söylendi yıl sonuna kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Savaş simülasyonu değil de, sadece uçuş simülasyonu olarak yakın zamanda Microsoft Flight Simulator gelecek, tabi içerisinde savaş uçakları olmayacak. Yolcu uçakları falan mevcut

Umarım harici diske yüklemeyi destekler. Yoksa denemek için bile indiremem Series S'e. Series X için bile çok maliyetli. Ancak expansion card'a sahip olanlar yükler belki.

• Fifa 21 sürümü hos görünmüyor gerçekten acaba eski sürümü indirsemiydim bilemedim.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam dikkat ederseniz futbolcular koşarkende oluyor ayrıca futbolcunun kafası taç çizgi hizasındayken dikkatli bakın dahada belli oluyor. Umarım önümüzdeki oyunda böyle birşey olmaz. Pes gibi karton grafiklerle çıkmazlar karşımıza.

• Edelion kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba kinguinden alışverişlerim sürekli iptal oluyor ne yapmam lazım acaba karttan parayı çekiyor ancak sipariş hemen iptal oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik17

Division 2 Series s "de o kadar güzel olmuşki. Bayıldım. Gerek grafik kaplamaları, efecktlerin yenilenmiş olması.. Gerekse akıcılık. Umarım gelecek tüm oyunlar bu şekilde olur ..

Güncelleme alan hatta yeni çıkanlar arasında da en iyi grafik bana göre Division 2 de

• 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.