Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.835
Cevap
380
Favori
1.610.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Izleyici sayisina göre işliyor burada işler mallesef tanıtım ürünü sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    size sonuna kadar katılıyorum o adamlara S yollayıp X yollamamak gerçekten ayıp ama maalesef bu tarz durumlarda abone sayıları göze alınmış Pintipanda Eastergamer ve Enis kirazoglu Mesut Cevik ve Konsol üssünden daha fazla Aboneye sahipler....Keske bu işi layıkıyla yapacak kisilere gitse ama adamlar satış yaptiracak potansiyel olarak diğerlerini gördüler belli ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herlebauld kullanıcısına yanıt

Bu tanıtımlar tanıt koy kenara şeklinde değil ama. Olay 7 sene boyunca çıkacak oyunları bu cihazda tanıtmak. Yeni nesli göstereceksen bu olay Series X ile olur.

Yalnızca Series S gönderilmesi çok saçma bir olay. Birbirinin muadili cihazlar değil bunlar. Yayıncıların yarısına Series X yarısına Series S gönderelim demişlerse yanlış düşünürler. Zaten birçok kişiye ikisi birlikte gitmiş böyle bir durum da yok.

• series s gta 6 da 1080p 60fps veremiyecekse hiç almaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Bu tanıtımlar tanıt koy kenara şeklinde değil ama. Olay 7 sene boyunca çıkacak oyunları bu cihazda tanıtmak. Yeni nesli göstereceksen bu olay Series X ile olur.

Yalnızca Series S gönderilmesi çok saçma bir olay. Birbirinin muadili cihazlar değil bunlar. Yayıncıların yarısına Series X yarısına Series S gönderelim demişlerse yanlış düşünürler. Zaten birçok kişiye ikisi birlikte gitmiş böyle bir durum da yok.

Benim gördüğüm kadarıyla TR'de çoğu yayıncıya sadece bir tanesi gitmiş. İki konsolunda kutu açılışını çeken kanal görmedim ben. DH'ye bile sadece S yollamışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Herlebauld

Benim gördüğüm kadarıyla TR'de çoğu yayıncıya sadece bir tanesi gitmiş. İki konsolunda kutu açılışını çeken kanal görmedim ben. DH'ye bile sadece S yollamışlar.

Alıntıları Göster

Bazılarında ikiside var enis kirazoğlu onun dışında bi kaç kişide daha gördüm

• Yani zaten Pintipanda dünyada yalnızca Türkiye'de bu kadar abone sayısına sahip olabilirdi herhalde. Boş beleş adamları sever bizim millet. Adam hayatını kazandığı hatta köşeyi döndüğü iş olan oyun oynamayı bilmiyor. Trajikomik.

Abone sayılarına bakıldığının ben de farkındayım ama Konsol Üssü istisna olabilirdi. Zaten asıl sorun dediğim 2. sınıf muamele yapıp Series S göndermek. Yani hiç göndermeselerdi bu kadar ayıp olmazdı bence.

• Hahahaha 3 gün önce konunun yüzüne bakan olmazdı şu an coştu

• Beyler bu tartışmalara girersek çıkamayız :)

• yaşla cok alakası yok aslında, gözünüz iyi görüyorsa tabii ki detayları fark edersiniz, göz yorma tarafını ise bilmiyorum, o konuyu araştırmadım (ama düz mantık düşünürsek binbir renk bulunan bir resmin, dümdüz renk bulunan bir resime göre daha yorucu olduğunu söylemek mümkün, en azından kendi deneyimlerime göre)

yapılan araştırmalarda miyop/astigmat ya da başka göz rahatsızlığı olmayan yaşlılarda bile 65 70 ppd değerleri ölçülmüş (attığım linkte hepsine dair bilimsel araştırma referansları mevcut)

• zaman geldi. verge editörü 10 dakika içinde yayınlayacağını söyledi.

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu oynamayan varsa tavsiye ederim.

• https://www.youtube.com/watch?v=cFyLpW41D88&feature=youtu.be

• ATIP TUTTUNUZ KONSOLA BUYRUN! TAŞ GİBİ KONSOL YAPMIŞ ADAMLAR

NEYMİŞ 720P KONSOLUYMUŞ Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Bu konsol olmuş, tam bizim ülkelik

• mavikıs M kullanıcısına yanıt

Hangi gta çıktığı nesildeki konsollarda 60fps oldu ki? Series X, Series S ve Ps5 de 30 fps olacak. Boşuna beklemeyin...

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Dolar euro düşmedikçe bu konsol.daha çok coşacak hele çıkıştan sonra zam gelirse gör konuyu

• 7 Kasımda birşeyler olacak Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.