Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: coobain Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.606.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nemesismert81

Şu herifi gördün mü hocam youtube’da?
    Ne zaman hype’lansam bunu görünce modum düştü. Gün aşırı series s çöptür minvalinde videolar atıyor. Kendini bu yola adamış ya da para alıyor.
    Evlat olsa sevilmez

Durum ne bilmem ama şu fotoya bakınca aklıma direk klişe geliyor annesinin bodrum katında yaşayıp paso wow oynayacak tipe sahip pek iplemeye değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 milyarlık laptop videosu izledim adam 60 fps te 4k oynatıyor küçücük laptopta.Hala pc diyenler var şaka gibi bir şey komik duruma düşmeyin arkadaşlar buradaki insanlar için söylemiyorum 8k lık konsolla dev ekranda oynamak varken 4k yı:)

• furkanmtnn kullanıcısına yanıt
    Hayır oynadığı oyun da 2013 yılında çıkan GTA V ve Pubg, 60 fps'i zor görüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps kullanacisi olarak xbox sun bilimkurgu oyunlarina baktikca gun saymaya basladim, normalde campain oynamam ama xbox un su free oyunlari baya zamanimi alacak

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Hangilerinden bahsediyorsun? Bilmediğim varsa bende takibe alayım cihaz gelince deniyeyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Hangilerinden bahsediyorsun? Bilmediğim varsa bende takibe alayım cihaz gelince deniyeyim..
    Mass effect serisi ve dead space serisi heyacan max derece oynamadiysaniz kesinlikle denemelisiniz. Youtube de hala oynayanlari izlerim

• RDR2 yeni nesil için güncelleme falan alacak mı acaba?

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Dead space i denemeyi düşünüyorum doğrusu..

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    GTA V bile alacaksa RDR2 de alır.

• Ambargo kalkmadı mi hala ya. Ses soluk yok ona göre gamepass alacağımXbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Ps1’den beri her ps’yi aldım. En son kullandığım cihaz fat kasa ps4. Ps5’in fiyatı malum, xbox series s alıp xbox’a geçmemi önerir misiniz? (Şu ana kadar hiç xbox kullanmadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelby_1967 -- 5 Kasım 2020; 10:22:12 >
  • Formul cok basit paran coksa ps paran yoksa xbox..

Ornegin gamepass ultimate ile su anda bir suru oyun oynuyorum ucret odemeden ve bu oyunlar oyle ps plus in verdigi abidik gubidik oyunlar degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 5 Kasım 2020; 10:26:48 >
  • Aynı durumdayız. Sadece pro var bende. Bu nesilde 150 civarı oyun vardı bende dijital. O kadar para harcamışım ki, geçen baktım. Şimdi game pass ile onun 2-3 katı sayıda oyun hep elimin altında olacak ve sürekli yenilenecek.
    Makine gelmeden ekim sonlarına doğru 3 yıllık game pass imi de aldım. Nolur nolmaz diye.
    Kısacası bu oyun fiyatlarından dolayı xbox adamdır

• Ps’nin exclusive oyunlarını oynayamamış olacağım. Ayrıca çok param olsa bile bu paraları veresim gelmezdi. Hem konsol hem de oyunlar gereksiz pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: diGiheX

Formul cok basit paran coksa ps paran yoksa xbox..

Ornegin gamepass ultimate ile su anda bir suru oyun oynuyorum ucret odemeden ve bu oyunlar oyle ps plus in verdigi abidik gubidik oyunlar degil.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Ps alan ve xbox alan yapsak nasil olur

• nemesismert81 kullanıcısına yanıt
    Exclusive oyunlar önemli. Sadece fifa ve game pass’ten verilen oyunları oynasam yeter mi diye tereddütte kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_1967

Ps1’den beri her ps’yi aldım. En son kullandığım cihaz fat kasa ps4. Ps5’in fiyatı malum, xbox series s alıp xbox’a geçmemi önerir misiniz? (Şu ana kadar hiç xbox kullanmadım)
    Ayni durumdayim.1kasim da series s siparişini verdim simdi beklemedeyim. inşallah pişman olmam

• hocam S ambargosu biticek bugün izle performansı gör kafana yatarsa al 10 kasim öncesi gamepass ultimete al keyfini cikar 2-3 yılın

• quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_1967

Exclusive oyunlar önemli. Sadece fifa ve game pass’ten verilen oyunları oynasam yeter mi diye tereddütte kaldım

Xbox aldıktan sonra az az para biriktirmeye başlasan ileride alırsın ps5 i, zaten god of war 2 nin 2021 de gelmesi zor bence..

• wwertt kullanıcısına yanıt
    Nerden sipariş verdiniz?

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.