Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tv ve monitor olayina cok takilmayin derim full hd ise yeterlidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Bu tv ve monitor olayina cok takilmayin derim full hd ise yeterlidir
    Tv ye 20 ile 50 bin tl butce ayirabilen varsa onlar takilabilirler desek daha dogru olur yoksa aynen eldekiyle yetinilmeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4K tv'm yok ama şu ssd kapasitesi X'e yönelmeme sebep oluyor. Artırmaya kalksan aynı fiyata gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

4K tv'm yok ama şu ssd kapasitesi X'e yönelmeme sebep oluyor. Artırmaya kalksan aynı fiyata gelecek.

İmkan varsa her türlü X almanız lazım. Konsollar beş senelik alet, belki ileride isterseniz 4K TV alır ona bağlarsınız.

• MambaVino kullanıcısına yanıt

Bütçemi biraz zorlayacağım ama dediğiniz sebebi de düşününce kesinlikle X daha mantıklı. 1080p'de normal Ps4'le Pro arasındaki bariz farkı da gördüğüm için tv 4k olmasa bile supersamplingle çok fark olacaktır. Ki detay farkı da olacağını düşünüyorum.

• Malum kur artıyo ben amazon.de'den ayın 27sinde kredi kartıyla series s sipariş verdim. genel ödeme toplamım buydu. Garanti euro kuru 10.1di. Kur bu garanti ücreti geçerse benden daha fazla mı para çekilcek yoksa kur ne kadar artarsa artsın ödediğim para 4008 lira olarak kalacak mı ? Ona göre siparişi iptal edip etmemeyi düşüneceğim.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt

N11 de mantıklı gibi duruyor kuponla 5000 küsür oluyo ama güvenmedim çok

• quote:

Orijinalden alıntı: Berlin93

N11 de mantıklı gibi duruyor kuponla 5000 küsür oluyo ama güvenmedim çok

Kupon konsollarda geçerli.değil diye biliyorum

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

Geçerli hocam dijital ürünlerde değil sadece

• Berlin93 kullanıcısına yanıt

Konsol varmı peki alınabilen, benim ilk tercihim yurtdışı , 10 lirada fark olsa yurtdışından alırım , bu kan emicilere ne kadar az para kaptırırsam kardır

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Konsol varmı peki alınabilen, benim ilk tercihim yurtdışı , 10 lirada fark olsa yurtdışından alırım , bu kan emicilere ne kadar az para kaptırırsam kardır

Bu N11 kuponlarına hiç güven olmaz. Tam o gün yeni konsollarda geçerli değil derler veya ürünleri satıştan kaldırırlar kimse alamaz. N11'deki resmi satıcı 7 Aralık'tan önce Series X'leri göndermeleri mümkün olmadığını da forumdan birine söylemiş. Kargolama tarihi de öyle yazmışlar. Tabi taksitle alacak bir insan için bence burada deneme riski alınabilir.

• MambaVino kullanıcısına yanıt

N11 vs. den konsol almam , Tr den alacak olsam gider mağazadan görerek alırım hocam

• Amazon.de'de tükenmiş stok acaba ne zaman gelir tekrar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Raweal

Amazon.de'de tükenmiş stok acaba ne zaman gelir tekrar...

Series X gibi uzun sürmez.

• 364 GB boş alanla beraber geliyormuş. Ama oyun boyutları X’e göre küçük olacağı için sorun olmaz inşallah. 70 GB’dan 5 oyun sığar.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Hayda... Dışarıdan harici ile genişleme mevcut olacak mı acaba marka farketmeksizin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircenn -- 3 Kasım 2020; 22:33:51 >
  • Arkadaslar series s icin belirtilen cozunurluk fps rakamlari var mi? Geriye uyumluluk acisindan vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Arkadaslar series s icin belirtilen cozunurluk fps rakamlari var mi? Geriye uyumluluk acisindan vs

Sanırım ayın 5 inde ambargo kalkacak ve fps/performans videoları internete düşmeye başlar.

• fitamino kullanıcısına yanıt

İnceleme yapmadılar bende merakla bekliyorum. Series S ve X aynı oyunda nasıl çalışır bir gösteremediler sanki devlet sırrı buna yayın yasağı koymak resmen mallık.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.