Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciclista

Keşke herkes böyle bilinçli olsaydı derken? Yurtdışından alınca saraya para kaptırılmıyor mu? Gene veriyorsun kaç yüz lira vergini...

Alıntıları Göster

Türkiye’de 4.000 TL vergi, yurt dışında 1.000 TL vergi arada tam dört kat fark var. Elimizden bu kadarı geliyor, yurt dışında tanıdıklar olsa o vasıtayla getirir hiç vergi ödemezdik. O fırsatı olup kullanan bilinçli insanlar da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 1 Kasım 2020; 23:13:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt

Mesala ben yol parası ne tutarsa tutsun gidip avrupadan alıyorum konsolumu  

• Revrains R kullanıcısına yanıt
    Yeşil pasaport varsa Series X aşağı yukarı aynı fiyata gelir. 😃
    Gezi de kar kalır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Mesala ben yol parası ne tutarsa tutsun gidip avrupadan alıyorum konsolumu  

Amazon ve Corona olmasa ben de öyle yapardım. Halkımızın daha neye ne verdiğinden haberi olmadan yaşaması çok üzücü bir durum. Ondan bu hükümet zaten halka geçirdikçe geçiriyor nasılsa ses çıkaran, araştıran yok. Aman bir keyfim var buna pahallı olmasına rağmen vereyim, şuna da vereyim derken bir bakmışsın tüm her yerden akıl almaz vergilerle sana hak ettiğinden az verilen paran hepten hiç olmuş ve cebinde hiç para kalmamış. Kur bir yandan, vergiler bir yandan neyse yazdıkça sinirleniyorum :)

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

Avrupa vatandaşıyım ondan dolayı çok çok ucuza geliyor 5 binden aşağı olması lazım x

• Şu konu üvey evlat gibi kalıyor hep. Zoruma gidiyor yahu!

• Yazacak bişi düşmüyor ki :( Ayın 5'inde canlanır hep buralar :)

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Hocam bu nesilde en çok bu konu canlı olacak rez alın

• bende aynı şekilde düşünüyorum

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Ps5 dijital gelince düşecektir.

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Ekstra kol ve sarj ünitesi ile 4500tl

• Şahsen ayrı Grafik yapımı ve disk olmaması gücünün 3 de biri olup 200 euro ucuz olması tercih edilmemesine yol açıyor. 250 euro fiyatına düşerse indirim ile o zaman avantajlı olur.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Bu upscaling olayı 4k olmayan tüm oyunlarda olacak, değil mi? Konsolun özelliği olduğu için.

• Çok iyi demek ki yapan yapabiliyor X ile aynı grafik özellikler sadece çözünürlük farklı olacak bu makina atom karınca. Pugb çöpü optimizasyon öğrensin.

• Cihaz cidden çok küçük. Series X daha güçlü evet ama bu makine cidden bebek gibi. O kasada o güç nasıl oluyor ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Fortnite dandik grafikleri olan bir oyun. Bildiğim kadarıyla Xbox One X'te 4K 60 FPS, Xbox One S'te 1080P 60 FPS çalışıyor zaten. Yeni nesil için optimize etmemişler bu haliyle.

• dandik grafik ?

orta grafikler desen anlarımda dandik grafik de denmez bu oyuna. Rekabetçi bir oyun olduğunu hatırlatırım

• quote:

Orijinalden alıntı: FahrettinAbi

dandik grafik ?

orta grafikler desen anlarımda dandik grafik de denmez bu oyuna. Rekabetçi bir oyun olduğunu hatırlatırım

Dandik işte. Gears gibi bir örnek varken bu oyunun çok rahat 120 FPS vermesi gerekirdi.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.