Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony de abonelik getirseydi rakipsiz olurdu. Onların güvendiği exclusiveler. Ben ps3’ten itibaren makineyi kırdırmadım. Her ay hiç almasam her ay 200-300 tl’lik oyun aldım o kadar senede. kaç konsol parası varın siz düşünün. Artık ben de şu koşullarda o paraları veremeyeceğime kanaat getirdim ve S ile xbox tarafına geçtim.
    Bu nesilden sonra ülkemizde “Konsol Savaşları XX: Microsoft’un Yükselişi” yaşanacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yerdavader kullanıcısına yanıt

Fake olma ihtimalini ben %100 diyorum. Aynı adam video çekmiş Series X'de görüntü buysa çamur gibi zaten. Bildiğin çamur gibi görüntü diye ben buna derim işte.

• Valla insallah 1080p 60 olur. Ben onu da beklemiyorum acikcasi. Bence yeni nesilde 4-2-1k farketmez yine 30fps standart olacak maalesef.

• Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Vallaha hocam X’te durum buysa kapatalım dükkanı gidelim. Tetris alalım elimize birer tane takılalım. Hem daha hesaplı olur

• fitamino kullanıcısına yanıt
    One X bile Native 4K 30 verirken, donanım olarak çok daha güçlü bir cihaz çok rahat 60 verecektir hocam. Yeni nesilde 4K 60 FPS sabit olmayabilir. Çünkü işin içine RTX girdiği zaman makineler inanılmaz zorlanıyor. Diğer yandan 3700 liraya Pc toplasak, hangi oyunları oynayabiliriz. Kaç sene götürür. O yüzden imkanı olmayanlar için S Series can simidi olacaktır. Bana göre göre tek kötü yanı hafızası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesismert81

Vallaha hocam X’te durum buysa kapatalım dükkanı gidelim. Tetris alalım elimize birer tane takılalım. Hem daha hesaplı olur

bu görüntünün çözünürlüğü çok düşük. one s de oynadım bundan kat kat iyiydi

bu çıktı one yada ones sürümüne ait olabilir , one x te bile üst düzey grafik var , clickbait

Kanaldaki videoların en fazla görüntülenme sayısı 50 civarında. Böyle bir kanala neden series s ve x yollayıp inceletsinler? Büyük ihtimalle takipçi kasmak için series x videosu diye başlık atıyor.

• Makineler tam 60 fps vermeye başlayacak Nvidia oturma organından bir teknoloji uydurup tekrar 30 fps'e çekkiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

One X bile Native 4K 30 verirken, donanım olarak çok daha güçlü bir cihaz çok rahat 60 verecektir hocam. Yeni nesilde 4K 60 FPS sabit olmayabilir. Çünkü işin içine RTX girdiği zaman makineler inanılmaz zorlanıyor. Diğer yandan 3700 liraya Pc toplasak, hangi oyunları oynayabiliriz. Kaç sene götürür. O yüzden imkanı olmayanlar için S Series can simidi olacaktır. Bana göre göre tek kötü yanı hafızası.
    Her oyun için en az 3 4 seçenek olmali 4k 30f rt veya 4k 60f rt siz 1080p 120fps gibi gibi bu ozgurluk sağlanmali insanlara

• biraz baktım güzel gibi duruyo umarım kalitesinden ödün vermez

• Şu series s in görüntü incelemeleri gelsede içim rahat edip alsam. Gamepass aklıma fazlasıyla yattı birde şu s in grafik incelemeleri düşse tam olacak

• Elimde xbox 360 kolu var series s te uyumlu olurmu sizce? Malum kutudan tek kol çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Elimde xbox 360 kolu var series s te uyumlu olurmu sizce? Malum kutudan tek kol çıkıyor

değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

değil

Alıntıları Göster

Kesin bilgi mi? Ben de var çünkü kablosuz 360 kolu. Araştırdım biraz ama bulamadım uyumlu olup olmadığını.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

kesin bilgi uyumlu değil.

Obox one serisi kolları uyumlu ama

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesismert81

Fake o video . One X bile bundan 50 kat daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Kesin bilgi mi? Ben de var çünkü kablosuz 360 kolu. Araştırdım biraz ama bulamadım uyumlu olup olmadığını.

Alıntıları Göster

Sadece one serisi aksesuarları uyumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

kesin bilgi uyumlu değil.

Obox one serisi kolları uyumlu ama

O kollara bakmak lazım 999 tl değildir sanırım

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    One kollarının sıfır fiyatı 650 tl civarından başlıyordu. Ben ikinci el aldım. Forumdan veya dışarıdan 200-300 tl arasına bulabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.