Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (499. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gamepass'in verdigi nba2k kac fps'de calisiyor bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepass'de olmayanlar ;

Trine 4

Little Nightmares 1

Little Nightmares 2

Gamepass sisteminde olanlar ;

Tam benzeri olmasa da belki ,

Ori and the Blind Forest

Ori and the Will of the Wisp

• Arkadaşlar selam.

One s sahibi bir arkadaşıma, kendi hesabımı verip kardeşlik yapabiliyor muyum ? İlla ki ikimizde de series s olması gerekmiyor değil mi problem yaşamadan oynayabilir miyiz?
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Spor ve yarış oyunları fix 60
    Fps olur gelende.
  • utku35c kullanıcısına yanıt
    Farketmez verebilirsiniz.
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    Her oyunda 2K 60 fps beklentisi için bu konsol size yetersiz gelecektir. Series X almalısınız
  • Selamlar. Pil şarj aleti olarak ne kullanıyorsunuz acaba? Bu linkteki Duracell CEF 14 + 8'li GP Recyko 2700 ya da Recyko Pro düşünüyorum.

https://www.amazon.com.tr/Duracell-CEF14-Y%C3%BCksek-H%C4%B1zl%C4%B1-i%C3%A7erir/dp/B07BFDVNSJ/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=3QNFX5FZY0QIT&dchild=1&keywords=duracell+cef+14&qid=1614968557&sprefix=duracell+cef%2Caps%2C212&sr=8-1

Ya da aşağıdaki 4'lü GP 2700 + Şarj aleti ve ayrıca 4'lü GP Pro almayı düşünüyorum. Sizce duvar tipi şarj mı yoksa bu şekilde mi almam daha iyi olur? Bir de 2700 Mah pil ile 2100 Mah arasında ne kadarlık bir kullanım süresi farkı olur? Benim için önemli olan tek şarjda daha uzun süre gitmesi.

https://www.amazon.com.tr/GPX411270AAHCEMTB-2EAB4-2700mah-adet-Kalem/dp/B0786FCDWJ/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2T2GFDJ31QIIV&dchild=1&keywords=gp+recyko&qid=1614968326&sprefix=gp+re%2Caps%2C206&sr=8-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulucu -- 5 Mart 2021; 21:33:9 >

• Pulucu P kullanıcısına yanıt
    Bende bu iki model pil arasında kalmıştım. Duracell’ler 1300mah, GP 2600 mah olduğu için GP’yi tercih ettim. Bende duvar tipi şarj aleti olduğu için sadece iki adet GP recyko pil aldım. Bu hafta günde 3 saat kullanım ile dört gündür kullanıyorum daha hiç azalmadı bile şarjı. Şarjlı pilden önce Duracellin normal kalem pillerini kullandım. O pillerde 1300mah yine aynı kullanımımla yaklaşık 12 gün dayanmıştı piller. Duracell mah düşük görünsede gayet iyi gidiyor.
    Benim şarj aletim olmasaydı, duracellin bu attığınız linkteki duvar tipi paketini alıp yanına da yine iki adet recyko pil alırdım.
  • Şarjlı pil alacaksanız

ikea dan alın çünkü İkea şarjlı piller Japon üretimi Sanyo Eneloop 2450 serisi ile aynı piller. Yani Eneloop üretimi

• Alet bugün elime ulaştı. Aklıma takılan bir soru var. Verilen hediye gamepass ile oyun indirsem ve daha sonra yıllık başka bir hesap ile yeni gamepass alsam mevcut yüklü oyun gider mi?

• Peaky kullanıcısına yanıt

O kodu aktif etmeden önce normal üyelik alıp sonra aktif edince hepsi ultimate mi oluyor acaba, benim de yarın elime ulaşacak gibi ne yapmak lazım bilemedim

• şarjlı pil olarak hangi markayı öneriyorsunuz ? adaptörü de dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 6 Mart 2021; 0:51:25 >
  • Şu rdr 2 ye hala güncelleme gelmedi, bu gidişle de gelmeyecek gibi ..

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Benim tek umudum fps boost özelliği ile otomatik 60fps olması yoksa dediğin gibi çok bekleriz yeni nesil update i..
  • guvvventr kullanıcısına yanıt
    İkea ile ortak bulunduğy karşılaştırmada duracell performans süresi ve ömür olarak yokediyor ikeayı. Duracell ve gp almak daha mantıklı.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Varta pocket kullanıorm. 4*2100mah + alet 100 TL ydi teknosada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Her oyunda 2K 60 fps beklentisi için bu konsol size yetersiz gelecektir. Series X almalısınız

Bence bu nesil, series s oyuncuları için 1080p60fps de sorunsuz tamamlanır.

X ; 2160k60fps vaadi kesin ama

S ; 1440p60fps de vaad ettiği oyun tecrübesi yalan olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 6 Mart 2021; 4:53:26 >
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Duracell'den şaşmamak lazım.
  • utku35c kullanıcısına yanıt
    Bende 10 yıl önce aldığım gp 2700 piller var 6 tane 10 yıldır kullanıyorum iyice zayıfladılar bakalım kaç saat ömrü olacak kola takınca merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.