Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (408. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: CounTRy678
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.838
Cevap
380
Favori
1.610.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seni etkiledim galiba ama benim düşüncem o yönde idi 21 i satıp 20 yi gamepass ten geri yükledim, 21 de özellikle oynanış kısmında rahatsız eden bir yapaylık vardı ama seven beğenen vardır tabi nede olsa zevkler ve renkler kişiye özeldir değil mi??
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Okuyunca etkilenmedim desem yalan olur :)

Neyse Next Level sürümü indirime girince onu deneyimlerim artık.

Bu arada iade talebine anında dönüş yapmış MS ekibi iade edilecek fln diye. Musteri memnuniyetinde hakikaten iyilermiş takdir ettim :)

grafik yönünden siz de sorun sorun yaşadınız mı ? yoksa sadece oynanış yapay zeka mı

• berkeerzan kullanıcısına yanıt
    Grafik yönünden 20 mi 21 mi derseniz renklerin sıcaklığı sebebi ile 20 derim, 21 in yüz ayrıntısı daha gerçekçi orası kabul ama yok ben sevmedim 21 i..
    Savunma yapmak imkansız gibi, oynanış yönünü bende beğenmedim. Tek topla kaleciyle karşı karşıya kalıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Hitman III yükleme süreleri harika olmuş. Oyun çok iyi gözüküyor, umarım yakın zamanda Rt desteği gelir. Ayrıca 2. Oyunu hediye olarak vermişler. Almayı düşünen olursa haberi olsun.

Hitman 3 standart sürümü alsak hitman 2yide indirebiliyor muyuz storedan ?

benim dediğim renk sıcaklığı değilde blurlanma , bulanık gibi görüntü yani sanki oyunda anti aliasing yokmuş gibi bir görüntü alma durumu olmuştu

• Benim bahsettiğim zaten yeni nesil güncelleme alan x/s logolu fifa21 di..
  • İşte bu yorumun süper, bende ingiltere 2. Ligdeki takımıma bir tane wonderkid forvet aldım 2 senede gücü 88 oldu ve her maç nerdeyse hatrick yapıyordu bu durumda beni baydı çok yapay geldi..
  • hystaspes kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 yi indirtmedi bende, direk menüde açık oynanabiliyor. Bende şaşırdım bu duruma. :) Hediye etmiş olabilirler.

Ben 4K da baktım oyuna çok yakına yanaşmaz isem rahatsız etmedi beni ama dediğiniz gibi bir sıkıntı da yok değil aslında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Ben 4K da baktım oyuna çok yakına yanaşmaz isem rahatsız etmedi beni ama dediğiniz gibi bir sıkıntı da yok değil aslında..

1080 p monitorde oynamayı deneyim ben trail versionda baya sıkıntılıydı o yüzden almadım

Aynen ben de az önce baktım, x|s logosu 21’lerin tüm sürümlerinde var (xbox one sürümü hariç), ancak az önce YouTube’dan yine baktım nxt level sürümü bariz daha güzel görünüyor.

Oyun özellikleri de farklı görünüyor baya, nxt lvl olanın açıklamasında yeni nesil değişikliklerini yazmışlar alt alta gerçekçilik yükleme süresi, değişen oyun dinamikleri fln. Muhtemelen sadece çözünürlük güncellemesi alıp x|s logosu olan benim indirip vazgeçtiğim.
  • şuan ayrı ayrı satılmııyor hocam sanırım ikisi birlikte satılıyor hem one versiyonu hem next gen versiyonuna tek fiyat ödüyorsunuz

• Oh çok şükür tartışmasız bir konu..

Arkadaşlar Hitman 3 alıp yorumu olan var mı?

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 1 2 saat oynadım, gerçekten yeni nesle ait ilk oyun gelmiş diyebilirim. Animasyonların yumuşaklığı, ışıklandırmalar görev kalitesi herşeyi çok beğendim. Henüz RT olmamasına rağmen yansımalar müthiş gözüküyor. Hiç düşünmeden alın derim. İkinci oyunu da hediye ermişler.

• hitman 3 deki ray tracing olmama tüm yeni nesil konsollarda olan bir şey mi birde olmama sebebi ne acaba?

Hepten kafam karıştı sanırım :)

Görselini eklediğim iki oyunun dinamikleri grafikleri yükleme sureleri aynı mi? İkisinde de x|s logosu var görsellerinde ama oyun özelliklerine ilişkin açıklamaları baya farklı gibi, fiyatları da biri diğerinin iki katı su an 🤔

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Feedback için çok teşekkürler hocam. Aşağıda arkadaşın yazdığı soruyu ben de merak ediyorum. Her konsolda rt yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: VI.Yesil

Hepten kafam karıştı sanırım :)

Görselini eklediğim iki oyunun dinamikleri grafikleri yükleme sureleri aynı mi? İkisinde de x|s logosu var görsellerinde ama oyun özelliklerine ilişkin açıklamaları baya farklı gibi, fiyatları da biri diğerinin iki katı su an 🤔

hocam üstteki de next geni içeriyor suan aldığın tüm fifalarda next gen sürümü var yani smart delivery olayı var ya xboxta

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.