Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin bahsettiğiniz oyun İzometrik Shooter olabilir. Bu daha çok sıra tabanlı bir yapım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Sizin bahsettiğiniz oyun İzometrik Shooter olabilir. Bu daha çok sıra tabanlı bir yapım.

Sony XDEV Explains Why Dead Nation: Apocalypse Edition Runs At 30fps On PS4 (gamingbolt.com)

bu oyundu oynadığım, biraz andırdığı için hatırladım. sizin bahsettiğinizide edindim , sırada Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Aliexpress den kılıf aldım. Fena olmadı.
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu yazın almayı düşünüyorum ikinciel fiyatları 3500'ü görürmü sizce? biliyorum biraz zor ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

bu yazın almayı düşünüyorum ikinciel fiyatları 3500'ü görürmü sizce? biliyorum biraz zor ama..

sıfır açılmamış cihazlar 3600 tl den gidiyor sahibinden de. göz atın . Her daim uygun fiyatlı ilan denk gelir.

• S/X konuları birleştirilsin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShinQda kullanıcısına yanıt

ustam sahibindene baktımda cidden öyleymiş yaza kadar ikinci eller 3bine düşer ya çok iyi oldu bu teşekkürler

• Arkadaşlar dün iki defa oyun durdu ve hemen ana menüye attı bunun sebebi nedir? Endişelenmeli miyim?

• Endişelenme yazılımsal bir sorun update ile düzelir. Bende de bir kaç kez olmuştu.

• Donanımsal değildir değil mi hocam? Ürünü ilk aldığım zaman daha kutusundayken evin kapısından sokarken düşürdüm ve korktum ondan sonra.

• Funder kullanıcısına yanıt

Pek mantıklı bir öneri değil 2 konsol apayrı konsollar aynı konuda konuşmak karışıklığa sebep olur

• Live kaynaklı bir problem hocam, bazen anlık kopmalar olabiliyor.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Apayrı değiller bence.
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    Performans değerleri itibariyle baya bir farklılar hocam. Takdir DH yönetiminin onlar daha iyi bilir, ama bence de ayrı kalmalı. Ben her iki konuda da insanlara yardımcı olmaya devam edeceğim.

Performans farkları var, PS-Xbox çatışmasını bitiremedik bir de x-s mücadelesi başlatmayalım hocam 😊
  • midael kullanıcısına yanıt
    Farkları var ama apayrı değiller.
    Kesinlikle haklısın, demek istediğim sadece s e özel bir forumda bile bir sürü dengesiz kıyaslamalar, yorumlar, yermeler, yanlış yönlendirmeler oluyor, iki cihazı forumu birleşirse bir de x-s kıyaslamalar çıkar, yardım arayan bilgi almak isteyenlerin mesajları araya kaynar gider...
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam, kaydırmaz Grip olan modelden sanırım. Toz ve kirden koruyacaktır. Beyaz kolların boyaları sanki çok iyi değil. Benim Gamepad'de bazı ufak geçmeyen lekeler oluştu.

• Dün bir kaç kişi de daha olmuş bu yani internetle alakalı bir durum mu bu?
  • midael kullanıcısına yanıt
    Keşke foruma belli başlı testler çözdürüp üyelik açtırsalar. Kişinin gelişimi ne düzeyde diye belli puan üstünü alsalar. Boş insan var çok.
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.