Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (404. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.833
Cevap
380
Favori
1.610.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim cevap için, bir de enerji tasarrufu modunda deneyim hocam. Ayarlara girip sayfadan sayfaya geçip tam kapatmak zor geldi :)
  • nba 2k21 gamepass'a gelir mi veya indirim olur mu sizce ne dersiniz

• Beyler son fiyat 2900 mü? Vergi dahil galiba

https://www.amazon.de/-/tr/dp/B087VM5XC6/ref=mp_s_a_1_4?dchild=1&keywords=xbox&qid=1610997281&sr=8-4

Edit: vergiyi ödeme ekranında ekliyor. 3.500 liraya geliyor.

Almanya prime ile kargo bedavaya gelir mi peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNewAtilla -- 18 Ocak 2021; 22:23:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Beyler son fiyat 2900 mü? Vergi dahil galiba

https://www.amazon.de/-/tr/dp/B087VM5XC6/ref=mp_s_a_1_4?dchild=1&keywords=xbox&qid=1610997281&sr=8-4

Edit: vergiyi ödeme ekranında ekliyor. 3.500 liraya geliyor.

Almanya prime ile kargo bedavaya gelir mi peki

3600 küsür vergi dahil fiyatı.

• Berlin93 kullanıcısına yanıt
    Almanya prime ile kargo ücretsiz oluyor mu
  • quote:

Maalesef hayır.

• quote:

Güzel deneme hocam  

• Oynamadım oyunu ama hiç tatmin edici değil. Şu oyunda 900p nedir Allah aşkına. Yeni nesil oyun değil mi birde bu Call of the Sea? Vasat görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berlin93 -- 18 Ocak 2021; 23:27:33 >
  • LinkX kullanıcısına yanıt
    Tr simülasyonu hard zorlukta dewamke
    Oyunu oynadım ve mükemmel gözüküyor oyun. Oynamadım test izledim 900p nedir allah aşkına. Kombo cümleye bakar mısın? Bitmeyeceksiniz herhalde. Önceki nesilde bu kadar mızmızlanmadı kimse. 900p 30 fps aaa oyunlar yüzlerine atılırken.
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt

Ağzını açana sallayanlar olarak siz bitecek misiniz acaba? Açın bakın bakayım 1 tane eleştiri yapmış mıyım konsolla ilgili bugüne kadar. Herkesin sövdüğü Cyberpunk için bile memnun kaldım dedim bu konsolda. 'Ya iyi hoş ama şu var'' diyen herkese kılıç çekmeye gerek yok. Babamızın malı değil bu konsollar. Bir eksiği gediği varsa elbette paylaşacağım.

Ayrıca benim eleştirim oyunun oynanış mekaniği, hikayesi vs. ile ilgili değil. Grafikleriyle ilgili. Oynamama gerek mi var? İndirmiştim zaten oyunu, sırf şu lafınız için açtım baktım. Videodan farklı bir görüntü göremedim. Sonuçta sağdan soldan salla bir bilgi değil verdiğim. Test videosu atıyorum ve içinde birebir oyundan alınan görüntüler, incelemeler, karşılaştırmalar var. Kötü görünüyor. (KENDİ GÜCÜNE NAZARAN, DAHA İYİSİNİ VERMESİ GEREK BU KONSOLUN)

Benim şahsen grafik takıntım yok yine oynarım ama olan bir şeye de yalan konuşacak değilim. Düzeltirler, düzeltmezler bilemeyeceğim ama yeni nesil bir oyun olarak çıkan bu oyunda bunu görünce hayal kırıklığı yaşadım. Neden bu kadar hassas ve eleştiriye tahammülsüzsünüz anlam veremiyorum gerçekten.

• Konsola güncelleme gelmiş ne güncellemesi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Vallahi hocam Series X'im olmadığı için beni ilgilendiren kısım orası olmadı. Bendeki konsolun performansına baktım. Ayrıca nasıl geriye uyumluluk olarak çalışıyor bu oyun, oyunda SX ibaresi var. Sözde güncelleme almış yani. Ben konsoldan memnunum, ama bu işi artık çözmeleri lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berlin93

Vallahi hocam Series X'im olmadığı için beni ilgilendiren kısım orası olmadı. Bendeki konsolun performansına baktım. Ayrıca nasıl geriye uyumluluk olarak çalışıyor bu oyun, oyunda SX ibaresi var. Sözde güncelleme almış yani. Ben konsoldan memnunum, ama bu işi artık çözmeleri lazım.

Alıntıları Göster

valla logo almışsa da yapımcı iyi bir iş çıkaramamış diyebilirim, bu grafikleri series x 4k 60 fps açabilir. 60 fps için 1440p çalışıyorsa yapımcı tembellik etmiştir. bu da series s'e 900p olarak yansıdığı için kötü olmuş, yapacak bir şey yok ;(

Bana konsolun gücünden çok , yapımcı firmalar Series S'i yeterince ciddiye almıyorlarmış gibi geliyor.Şu oyun bu tarz grafik yapısıyla 1080p sabit çalışmayacak bir oyun mu normalde?

Microsoft'un duruma el atması gerekli artık bence.Meydanı boş bulan firma optimizasyonla uğraşmadan salıyor oyunu piyasaya.Çözünürlük derdi olan biri değilim ama bu nesilde de 1080p altına düşen oyunu koymasın mağazaya.Bak nasıl emek harcayıp optimize ediyorlar oyunlarını firmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 19 Ocak 2021; 4:2:31 >
  • Assassin's creed Valhalla güncelleme den sonra akışkanlık bozuldu sizde de böyle sorun varmı ? Kalite modunda tahmin edici oynuyordum en son girdiğimde akışkan olmadığını fark ettim , sonra kuyruğa girince ac Valhalla indirdiğini gördüm araştırdım guncellemeymis,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nesajın sabitlenmesi lazım.

Konun ilk mesajına tutturmak lazım hatta.İnsanlarda şey var Series s kötü çöp çılsın arzusu.Buna sahip olup da bunu isteyen de var sahip olmayıp da.Tuhaf cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft bağımsız firmalar için reklam kapısı gamepass sayesinde oyunlarını sergiliyorlar. Ama işin kötü tarafı gelene geçene buyur etmesi sonra firmalar özensiz oyun yapıyor cihazları eleştiriliyor.

Gamepass e yüzlerde oyun geleceğine denetimden geçmiş adam akıllı oyunlar gelmeli bu işi böyle çözerler, cihaz 1080p 60 Fps cihazı aşağısı kabul edilemez.

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.