Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (402. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cihaz bana anormal ısınıyor gibime geldi. Sadece update ve oyunları indirmek için açık bıraktım 2 saat kadar elimi yakacak derecede ısınma yaptı. Ve tıkır tıkır fandan ses geliyordu. Benzeri durum yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Cihaz bana anormal ısınıyor gibime geldi. Sadece update ve oyunları indirmek için açık bıraktım 2 saat kadar elimi yakacak derecede ısınma yaptı. Ve tıkır tıkır fandan ses geliyordu. Benzeri durum yaşayan oldu mu?

Var . Bir problem oluşturacağını sanmıyorum.

• Çok eski bir oyun ama Frontlines: Fuel of War oyunu gold sahiplerine ücretsiz olmuş sanırım şu an.İlgilenen baksın.

• Series S Path of Exile 60 FPS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selam arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Az önce amazon fr den series s siparişimi verdim. Sipariş alındı dedi herşey çok güzel ancak bir saat sonra amazon hesabıma girmek isteyince benden hesap doğrulama gibi birşey için fatura bilgilerimi istedi Türkiye için fatura bilgilerimi girdim ve hesap inceleniyor 24 saat sonunda belli olacak tarzında bir mesajla karşılaştım. Daha önce bu durumu yaşayan var mıdır?

• Microsoft, 2021'de "konsolda Xbox'a" özel olarak çıkacak oyunların bir kısmını listeledi.

Psychonauts 2
    Microsoft Flight Simulator
    The Medium
    Little Witch in the Woods
    Halo İnfinite
    Scorn
    CrossfireX
    Warhemmer Dakrktide 40K
    The Ascent
    The Gunk
    Lake
    The Last Stop
    Exo One
    Echo Generation
    Dead Static Drive
    The Big Con
    Exomecha
    The Artful Escape
    Adios
    RPG Time
    Sable
    She Dreams Elsewhere
    Shredders
    Song of Iron
    Tunic
    Twelve Minutes
    Unexplored 2
    Way to the Woods
    The Wild at Heart

Keşke Forza Motorsport 8 bu yıl çıksaydı.

• Hocam üstüne duyurulmamış exclusive oyunlar da varmış. Xbox akıyor valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4quare -- 16 Ocak 2021; 16:13:48 >
  • Forza 4 Horizon devamında , bu konsept e benzer yeni oyun ne zaman gelecek?

motorsports versiyonu - Gran Turismo ile eş değer sanırım.

• ShinQda kullanıcısına yanıt
    Forzaya ısınamadım gitti grafik oyun şahane ama belki NFS mostwanted yada ilk granturismoculardaniz diye bide bı ralli oyunu vardı Opel tigra fln alırdık sarı beyaz. Most wantedta puntoyla golfle başlardık upgrade ettikçe aracın değişimi çok iyi olurdu.
  • ShinQda kullanıcısına yanıt
    2021 içinde duyurulacak denmişti.

• İyi akşamlar bir sorum olacak. Diyelim ki bende series s var bir arkadaşımda series x var. Online olarak karşılıklı fifa oynayabilir miyiz yoksa iki cihazında series s yada series x mi olması lazım?

• Öz... kullanıcısına yanıt
    Series S ve X zaten aynı konsol ailesine ait, dolayısıyla birlikte oynayabilirsiniz. Tabi Nextgen sürümünü almanız koşuluyla.

• Merhaba. Kablosuz bluetooth kulakligi cihaza baglayabilmek icin kontrolcunun ses girisine takilabilen bir cevirici aparat varmi acaba.
  • Bu ay bahsedilen gamepass ten çıktığı için üzüldüğümüz oyun diye bahsettikleri pes 2020 miydi acaba yoksa rdr veya gta 5 dönüşü mümkün mü?

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Pes 20 olmaz çünkü pes 21 geldi büyük ihtimal ya rdr2 yada gta5
  • Hocam peki series s sahibi bir adamla series x sahibi adam fifa ultimate team'de karşı karşıya gelebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolaykut11

Hocam peki series s sahibi bir adamla series x sahibi adam fifa ultimate team'de karşı karşıya gelebiliyor mu?

Hocam Series S ile X arasında hiç bir fark yok güç dışında. Xbox one s - Xbox one x gibi düşünün. Aynı oyunu oynadıktan sonra sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.