Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysroguz

Sana niye yalan söyleyeyim. Cihazi vatandan aldim. Goruntu kalitesi 2k da medium görüntü kalitesinde ve ısınıyor. Benim derdim cihazı kötülemek değil. Yurt dışında 300 dolar olan bir cihaz. Bizde 700 dolar. Bu cihaz 700 dolar etmez. Youtube da cihazın ısındığı dair videolar da var. Cihazin dışından kendim 57 derece olctum.

Bi çık git sat konsolu sende kurtul bizde hadi
  • ysroguz Y kullanıcısına yanıt

Almasaydın kardeşim vatandan. Ülkemizde 700 dolar falan değil o cihaz. Ülkemizde satışını yapan firmalar o fiyattan satıyor. Alma ? Bizim gibi yurtdışından satan sitelerden al ucuza. Isınma falan da yok. SAT MEMNUN KALMADIYSAN. ARAŞTIRIP ALSAYDIN DÜN ÇIKMADI BU KONSOL. ŞU BAŞLIKTAKİ KAÇ KİŞİDEN BİR SEN BUNLARI DİYORSUN. KALABALIK ETME. ALACAKLARIN DA AKLINI KAKRIŞTIRMA. 2k da medium diyorsun. velev ki öyle farz edelim. 4000 tlye pc toplasana 2k da medium oyun açsın. Topla parçaları buraya at. Tezini kanıtla yukardaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DePiedra0 -- 12 Ocak 2021; 20:47:9 >
  • Bugün bir güncelleme gelmiş 750mb civarı ama sanırım bu yeni nesil güncelleme değil çünkü güncellemenin boyutu çok küçük birde x/s logosu gelmedi üstüne..
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Series s kisminda sadece 60 fps gelmis

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shenoma -- 12 Ocak 2021; 22:1:23 >
  • shenoma kullanıcısına yanıt
    Hocam öbür gelişmeleri de aldığı gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anladigim resolution olarak guncellemenin series s’e gelmedigi yukarda yazdigi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shenoma -- 12 Ocak 2021; 22:19:57 >
  • Merhabalar optimize edilmiş oyunları harici hdd üzerinden açılmıyor illa dahili den oynanabilir uyarısı veriyor bunun bir çözümü varmı?
  • shenoma kullanıcısına yanıt
    İki konsola da geriye dönük uyumluluk geliştirmesi geldi. Yani oyun yeni nesil konsollar için optimize edilmedi. Çalıştığı haliyle geliştirmeler aldı ve güzel performans artışları oldu. O yüzden XIS ibaresi yok
  • pesx kullanıcısına yanıt
    Hdd hızı oyunu çalıştırmak için yeterli değil hocam, dahiliye taşımadan oynayamazsınız.
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Peki ssd ile yedekleme yaparsak bu sorun aşılır mı?
  • pesx kullanıcısına yanıt
    Sadece Seagate marka özel yuvaya takılan ssd ile mümkün maalesef
    Anladım hocam ozaman dönüşümlü bi şekilde idare edicez gibi
  • ysroguz Y kullanıcısına yanıt
    300 dolara daha iyi performans gösterecek bir hazır sistem önerin ya da cihazı da konuyu da rahat bırakın hocam. İddialarınızı ispatlayamıyorsunuz bir geçerliliği yok
  • Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Bitirmelere doyamadığım oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Ocak 2021; 3:46:51 >
  • Hangi oyun?
  • Sekiro: Shadows Die Twice

• costaud C kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş sürekli pc daha iyi diye tutturup duruyor, bu fiyata pc çok daha güçlüymüş

300 doları da geçtim 5400 liralık daha güçlü pc toplayıp linkini buraya atıp bizimle paylaşmasını rica ettim. Hepimiz arkadaşa takıldığı konularda yardımcı olurken, daha güçlü olan pc bileşenleri için cevap bile vermek istemiyor.

Yani iyi niyetli olsa öncesinde verdiğimiz her cevabı mantıklı bularak buna son verirdi. Sürekli gelip konuyu trollemesi niyetini belli ediyor, ciddiye alıp yardım etmeye falan çalışmayalım. Zaten dinlemiyor kimseyi aynı şeyleri söyleyip duruyor.
    Bugünde gelir o. Takmış kafayı bikere. 60 dereceymis bugünde komsunun oğlu ölçtü eli yaniodu az daha der belki mandalina kabuğu koymuştur siyah kısma resim çekip atar neyapsa yeridir derler ya o misal. Cevap bile vermesin kimse
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Mantıklıymış, hiç kimse cevap vermezse kendi kendini imha edebilir
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.