Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam, 3,5mm girişi olduğu için evet kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VI.Yesil

Arkadaslar cihazın kurulumunu yaptım, cihazın (ve kolun) ve ayrıca satın aldığım ikincil kolun kayıtlarını yaptım. Ancak garanti suresini sistemde 1 sene 11 ay olarak gösteriyor. Sistemdeki açıklamaya göre faturaları mail atmam lazım garanti surelerinin güncellenmesi için.

Daha önce böyle bir şey yapan oldu mu hiç? Yoksa herkeste standart 24 ay mi geldi garanti?

One x cihazımın garantisi 6 ay kadar eksikti. Yabancı bir müşteri temsilcisi ile canlı sohbet şeklinde görüştüm ve mail attılar . O maile faturanın resmini çekerek ekledim ve olması gerektiği gibi artık 24 ay görünüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desperados III
    X/S Optimizasyonu aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 12 Ocak 2021; 6:34:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için dostum ben de yapayım aynısını 👍
  • Arkadaşlar apple telefon kulaklığını series s kontrolcüye taktığımda ses gelmiyor. Ses ayarlarından da yapamadım. Sorun ne olabilir ?

• ozanaksu O kullanıcısına yanıt
    Bu kulaklık series s de çalışmıyor maalesef başka bir kulaklık deneyin..
  • bu konsolun tek eksiği geriye uyumlulukta one oyunlarını one kalitesinde çalıştırması. başka hiçbir eksiği yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

Çarşamba ups kapımdan almıştı. Kargo bugün öğleden sonra Microsoft a ulaştı ve Microsoft iki saat içerisinde yeni xbox series s cihazı yine ups vermiş.

Valla helal olsun.

Şu an top ups de. Ups biraz yoğun olduğunu söyledi. Sanırım en erken pazartesi en geç çarşamba gelir diye tahmin ediyorum.

Bende kargoyu alıp 3 gün sonra Microsoft a ulaştırdı.Yine aynı gündr gelir herhalde.

Microsoft da helal olsun. Bir kez daha kalbimi çaldı. 😍😍

Alıntıları Göster

Yeni sıfır bir konsol geldi. Yarım saat önce ups getirdi.

Antalya dan istanbula, İstanbul dan tekrar Antalya ya toplam 6 günde halledildi. Cumartesi pazarı saymazsak 4 günde iş bitmiş oldu.

Tebrik taktir etmek lazım.

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

• Hocam direk One versiyonunu çalıştırmıyor. Geliştirmeler, yüksek FPS değerleri, ve Auto Hdr sayesinde çok daha iyi gözüküyor. Misal Crash Bandicot 4 One'da 30 S Series de 60 FPS çalışıyor.

Benim için şuan tek sıkıntı hafıza, çok oyun alan birisi olarak doldurdum. Evde 1 adet 3.0 HDD var. Filmler için kullanıyordum. Bunu cihaza takmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 12 Ocak 2021; 15:43:40 >
  • Konsol ile USB 3.0/3.1 çoklayıcı kullanan var mı ?

• Hitman 3 Xbox için indirmeye açıldı, 61 GB boyutu, X/S desteğiyle birlikte geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Bu mesaj silindi.

Star Wars'un alması iyi oldu. One S sürümü çok kötü gözüküyodu o oyunun.

• Gamepass sürümü dahil mi güncellemeye
  • Geçmiş nesilde en kötü görünen oyunlardan biriydi. Red dead online da güncelleme alırsa tadından yenmez.

• DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    Sanırım çünkü oyuna Dlc çıkarmadılar.

• Bethesda İndiana jones u getiriyor 🥳

https://twitter.com/bethesda/status/1349023307228704770?s=21
  • Harika bir haber indirip bekletiyordum güzel oldu..
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Gamepass ile ilk günden bedava olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 12 Ocak 2021; 20:9:15 >
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt

Sana niye yalan söyleyeyim. Cihazi vatandan aldim. Goruntu kalitesi 2k da medium görüntü kalitesinde ve ısınıyor. Benim derdim cihazı kötülemek değil. Yurt dışında 300 dolar olan bir cihaz. Bizde 700 dolar. Bu cihaz 700 dolar etmez. Youtube da cihazın ısındığı dair videolar da var. Cihazin dışından kendim 57 derece olctum.

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.