Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (392. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sorun olmaz istediginiz gibi konsolda dil ulke degisikligi yapabiliyorsunuz
  • Türkiye fiyatı güncellendi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertsamet M kullanıcısına yanıt

Hocam vergisi cartı curtu ile kaç tl ediyor acaba merak ettim

• shenoma kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam sorun yok o zaman :D

• LunaSol kullanıcısına yanıt

1249 aed = 2500TL arkadaş kabul ederse bi yemek söylerim üzerine :))))

• Rapresyonik R kullanıcısına yanıt

resmi olarak destek yok ama telefona bağlanabilen bütün kollar yan saniye kollar, dualsense vs. dahil hepsi çalışıyor çalıştırmak için kolu telefonu bağlayıp telefondaki xbox uygulamsından remote playe basmanız yeterli

Pc üzerinden yazmış bir arkadaş şu anda series cihazları pcye streami desteklemiyor onun için o yöntemle kullanamazsınız ama yakın zamanda bu destek gelecektir diye tahmin ediyorum o zaman pcye bağlanan bütün kolları da kullanabileceksiniz

• mertsamet M kullanıcısına yanıt

Hocam şimdi satın alma ekranında kontrol ettim de türkiyeye göndermiyor. Siz ordan elden mi almayı düşünüyorsunuz?

• Efdiar kullanıcısına yanıt

Aynen bende baktım göndermiyorlar bizim ülkeye :D

• Efdiar kullanıcısına yanıt

gelen bir arkadaş getirecek. inşallah getirirse yani.

• Isınınca zaten fan devrini yükseltecektir. Isınma söz konusu bile olamaz. 50 dereceye yüksek diyorsanız o ayrı tabi.

• Hocam anlatmaktan yorulduk şu konuda. Bu konu sipariş veya ucuz konusu değil. O fiyatlr da gümrük indiriminden değil kalan stokları karsız satmaya çalışıyorlar. Xbox sipariş ve takip konusundan bunu görüşebilirsiniz. Defalarca yazıldı. Birkaç sayfa yukarı çıkıp konuyu okumadan gelip şuraya mesaj yazmayın lütfen. Alakasız şeyler 5 6 kere cevaplanıyor böyle olunca.
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt

Benim anlamadığım paylaşım yaparken sizden izinmi alacağız, üsteki mesajları okuyacakmışımda olur sana sorarım bundan sonra, indirim gördüm belki birinin işine yarar diye paylaştım bi dayak yemediğimiz kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzinlik bir durum yok. Format berbat durumda zaten. 500 kere yazılan şey 501. Kere yazıyorsunuz. İstediğim gibi tepkimi dile getiririm.
  • Bu arada denildiği kadar varmış doğrusu cod cold war series s de harika görünüyor..
  • Arkadaşlar yok mu yeni gamepass oyun moyun haberi?

• Yeni series s fiyatları ile 1660s li sistem arasında ciddi anlamda gidip gelmiyor değilim. 1080p de full Grafik 60fps in altına düşmesin yeterç
  • TAbutcuREis kullanıcısına yanıt
    2k 60fps i çok sağlıklı verir mi bilemem low ayarlar olabilir 1080p 60fps lik sistem bile series s in 2 katı fiyat alıyor.
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt

Hocam şöyle anlatayım. Oyundaki mini map ve hız göstergesi ekranın en soluna ve en sağ tarafına doğru kaymış durumda. Youtubeden başka kişilerin forza gameplay videolarına baktığımda böyle bir durum yok . Oyunu sildim tekrar kurdum yine aynı.

İşin garip tarafı sadece forza horizonda sıkıntı yaşıyorum.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.