Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Touch versiyonu olarak çalışıyormuş diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ne yazık ki, FM'nin konsol sürümlerinde baya bir şey eksik. Benim için biraz hayalkırıklığı oldu. Touch sürümünden dolayı, oldukça hantal çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

Amazondan alırım sorun değil. Son bir sorum olacak. Fifa 21 gamepass te var mı? Ea nın oyunları gamepasste olacak diye duymuştum sanki... Yada buna benzer bir haber okumuştum ama tam hatırlamıyorum.

fifa 20 ve öncesindekiler var şu an. 1-2 aya son olan da gelir herhalde. gamepass “ultimate” olması lazım ama, dikkat edin.

• Pcdeki touch sürümü çok geniş vakti olmayanlar için gayet yeterli gibi bence, xbox sürümüyle aynı değil mi?

• Evet evet indiricem tekrar indirip denemiştim xs gelince. Buaksam koyarım yarına kısmetse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

bu ürünlerin ithalatçı tarafından getirildiğini düşünüyorum , şu sarı sitede satılan 3900 tl lik ilanlardan.

hoş durum aynı , garanti değişmiyor ama ciddi kar oranına sahipler.

Alıntıları Göster

Nethouse çok iyi bir firmadır. Satın aldığım kulaklığı iade etmiştim. sorgusuz sualsiz geri aldılar. Normalde kulaklık iade olmaz. sorun çıkarmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: VI.Yesil

Arkadaslar çılgın takibim sonucu az önce trendyol’da yakaladım 4599’a 😬

Bugün belki 40 kere fiyat sorgulattım sitelerden üşenmeden. Emeğimin karşılığını aldım son 1 ürünü yakaladım şükür. Ben aldıktan sonra 5199’a çıktı tekrar.

Satıcı KEGames yazıyor, yorumu da iyiydi. İnsallah sıkıntısız sorunsuz gelir oynarım.

KE games köklü firmalardandır. Alışverişlerim oldu. sıkıntı yaşamadım. Güle güle kullanın :)

• Cevap verip fikirlerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Malesef özellikle playstation ülkemizde aşırı lüks oldu. Hatırlıyorum Ps3 döneminde çok uygun fiyatlara yurtdışından oyun alıyorduk. Ptt yle sorunsuz geliyordu şimdi yurtdışından vida alsak gümrük vergisi ödüyoruz. Sanırım ülke şartlarına uygun alınabilecek en mantıklı yeni nesil konsol xbox s serisi... Yakında aranıza katılırım

• merhaba, yurt dısından alıp controllerında sorun olan var mı hic? benim sadece saga ok tusu algılamıyor 2 kere veya sert basmam gerekiyor nasıl bir yol izlenmeli?

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Pc sürümüyle kıyas yapmadım, fakat Xbox sürümü bana aşırı hantal geldi. Belki ben alışkın olmadığım içindir. Deneyin dilerseniz.

• ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    Hangi ülkeden aldınız, garantiyi tanımladınız mı ?
    Garantiyi tanımadıkladıktan sonra, Microsoft un sitesinden sorun kaydı açıyorsunuz.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim böyle yorumları gördükçe içi daha bi rahatlıyor insanın :)
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk hikayede cok zorlanmıştım kola alısamadigimdan ama sonrakilerde alisinca cok keyif aldim, LT ye basinca otomatik adama nisan almasi kolaylastiriyor oynamayi.Ama haklisin genel itibariyle battlefield V zor bi oyun bence, gecen sene ps4 te call of duty Ww2 oynamistim o buna gore bariz bi sekilde daha kolaydi
  • Merhaba herkese. Xbox series x için 2 sorum olacak :)

1. GamePass alırsak oyunlar ücretsiz mi yoksa indirimli mi oluyor?
    2. Xbox 360 için çıkan Forza Motorsport 4 oyun diskini Series X'e taksak oynayabilir miyiz?
    3. Teşekkürler :)
  • Almanyadan almıstım, garanti tanımlamak mı? nereden tanımlıyoruz?

tesekkurler

• Rapresyonik R kullanıcısına yanıt
    Google'a gamepass konsol yazarak içerisindeki oyunlara bakabilirsiniz. Üyeliğiniz boyunca bu oyunlardan istediğinizi yükleyip oynayabilirsiniz.
  • Yapmayın ya, üzüldüm valla şimdi. Meraklısına direkt Series S aldırtacak bir oyun bence FM serisi.

Çok teşekkürler cevaplarınız için.

@okan10tr

• ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    Microsoft hesabına giriş yapınca cihazlarım diye bir kısım var oradan cihaz ekle diyorsun...
  • Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Birde div2 oyna imkanın varsa tps çok farkediyor :)
  • midael kullanıcısına yanıt

tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.