Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (351. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

YouTube'da sorduğum birisi cevaplamış. Deneyen oldu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fallout4&Skyrim
    Series X ve S'de artık 60 FPS

https://www.youtube.com/watch?v=p8mJMcC7SH0&feature=youtu.be

• Denesemmi bilemedim nier otomata ve codevein hatta Jedi var bende hiç sevmem star wars ama kararsızım bı hikayeliye başlayayım diorm ama.
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Code Vein tür olarak Souls-like, animeleri de andırıyor. Başarılı bir oyundur. Dark Souls serisi kadar olmasa da onların izinden gider. Böyle alternatif oyunlar her zaman gerekli. Mesela Surge serisi güzel bir çıkış yakaladı. Son çıkan Mortal Shells fena değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Fallout4&Skyrim
    Series X ve S'de artık 60 FPS

https://www.youtube.com/watch?v=p8mJMcC7SH0&feature=youtu.be

As bayrakları as as :)

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Bf1 evet maalesef bomboş. Bf 5te bu sıkıntı yoksa 2 kişi alacağız, müsait bir zamanda server fotoğrafı atar mısınız rica etsem :)

Hocam sunucu tarayıcı'dan bakacaksınız serverlara, hızlı oyun vs değil. Filtrelerde de avrupa bölmelerde de 1-5,6-10 seçin. Ben 24 saat dolu 8-10 tane server görüyorum listede.

• quote:

Battlefield V oyuncu konusunda nasıl , güncel olarak oynayan arkadaşlar bilgi verebilir mi ? Özellikle bizim için ping problemi oluşturmayan serverlar var mı ve dolulukları nasıl, günün hemen her saatinde ya da akşam saatlerinde oyuncu bulmak mümkün oluyor mu ?

BF1 indirdim mesela, oyuncu yok gibi bir şey. Neredeyse hep amerika serverları var ve haliyle ping yüksek oluyor.

Hocam sunucu tarayıcıya gelin, bölgeyi Avrupa, Bölmeleri de 1-5, 6-10 seçin. Alman dice official serverları gözükecektir. Ben 24 saat dolu 9-10 tane server görüyorum sürekli listede. Nisan'dan beri oynuyorum çoğu zaman sıra bekliyorum serverlara girebilmek için.

• LeBron James10 kullanıcısına yanıt
    Bf1 için sabah yaptım bu ama sadece Amerika vardı dediğim gibi, akşam saatlerinde aktif oluyor demek ki Avrupa serverlar.

Bf5 için yokmuş bu durum gündüz de akşam da oyuncu var deniyor, teşekkürler.
  • quote:

Bf1 için sabah yaptım bu ama sadece Amerika vardı dediğim gibi, akşam saatlerinde aktif oluyor demek ki Avrupa serverlar.

Bf5 için yokmuş bu durum gündüz de akşam da oyuncu var deniyor, teşekkürler.

semihmg10 ekleyin hocam, akşamları giriyorum ben genelde. Benim oyuna dahil olursunuz.

• Arkadaşlar biraz konu dışı olacak ama, amazon.de üzerinden sipariş verdim bugün öğlen gümrükten aradılar teyit etmek için tc no istediler sonra kapattılar şuan amazon da kargo takibi yap diyince gümrükte gecikme yazıyor. Ek bir işlem yapmam lazım mi gümrükten geçmesi için
  • Apostel kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok, christmas, yeni yıl, indirimler falan derken yoğunluk vardır... Takibe devam, şimdiden hayırlı olsun...
  • Bugün Destiny 2’yi deneme şansım oldu. 60 FPS’te cayır cayır oynatıyor cihaz. Herhangi bir çözünürlük düşmesine rastlamadım. Görsellik çok iyi olmasa da gayet idare eder seviyede. Şu yeni nesil patchleri 2015 ve sonrası oyunlarına biraz hızlı gelse de ürünü tam kapasite kullanabilsek artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Apostel

Arkadaşlar biraz konu dışı olacak ama, amazon.de üzerinden sipariş verdim bugün öğlen gümrükten aradılar teyit etmek için tc no istediler sonra kapattılar şuan amazon da kargo takibi yap diyince gümrükte gecikme yazıyor. Ek bir işlem yapmam lazım mi gümrükten geçmesi için

curcunadır şimdi orası.

• Beyler bir sorunum var iki maddede açıklayacağım.
    İlk olarak internetimi bağlantı sorunlarından dolayı iptal ettim onun akabinde binaya fiber geldi 1 gigabite kadar hız veriyor arkadaşımla ortak aldık hat onun evinde bende ondan kablo çektim eve modeme bagladim router modunda kullanıyordum.

İkinci olarak kullandığım modemde gigabit portu olmadığı için gittim gigabit çıkışlı Xiaomi mi wifi 4a giga versiyon router aldım onu takip modemi kaldırdım suanki kullanım bu şekilde.

Sorun burda başlıyor modem ile kullandigimda nat open oluyor ama Xiaomi routerda nat orta yazıp çift nat hatası alıyorum.

Bu sorunu nasıl çözerim eğer çözülmesi mümkün değil ile routeri iade edilen mümkünse bilen yada bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  • LeBron James10 kullanıcısına yanıt

KreKium - BF V için ekleyebilirsiniz.

• Konudaki tavsiyele duracell 4 lü sarj cihazi ve 4 tane de recyko 2700 pil aldim,ilk kullanimda recyko piller iyiydi ancak bu duracell cihazina koyup sarj edip tekrar kullanmaya calistigimda 1 gün ancak dayaniyor yoksa bu duracell şarj cihazi recyko pili iyi şarj etmiyor mu?bi fikri olan var mi bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheva24 -- 23 Aralık 2020; 13:14:1 >
  • Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Şarj cihazındaki yeşil lamba kesintisiz yeşil yanana kadar bekliyorsunuz değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.