Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (348. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox'a telefondan uygulama ile bağlanmak güzel de keşke gamepad olmadan da kontrol edebilsek. Mecbur annemi aradım, telefonda izleyerek anlata anlata cyberpunk hesabını ekletip indirttim. Yarım saat sürdü ama olsun.  

• quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

bana ne kardeşim alacagınız monitorden biz buraya cihaz hk. bilgi eedinmeye deneyimleri okumaya giriyoruz, adamm monıtor için ayrı konu acmıs gidin orda tartısın , konu acılmamıs olsa burda tartısılması normal ama konusu var, gelin burda cihazı eleştirin diyin ac valhalla 1080p altına düsüyor cihaz çöp diyin star wars squadrons 2k da nasıl bu kadar akıcı çalısıyor cihaz harika diyin , direk okumayıp geç demissin kaç tane mesaj atılmıs oyle nasıl okumadan geçiyim ,okumadan mesajın bunun mönitor hk. olup olmadıgını nasıl anlıyacagız? monitor yorumlarını okumak istesem o konuya yonelirim

Alıntıları Göster

Konsolun 1080P, 2K ve iyi veya kötü görüntü vermeyi sağlayan monitör veya TV değil mi ? Belki TV veya monitör kalitesiz ondan oyun donarak, kötü görüntü veriyor veya alette doğru ayar yapılmadığından kötü görüntü ve performans veriyor bunları konuşmadan nasıl çözeceğiz ? Anlamıyorum nasıl bir kafa yaşıyorsunuz anlamak mümkün değil. Bu konsol için TV ve monitör çok önemlidir konuşulması değil konuşulmaması gariptir ve daha garip olanı ısrarla konuşulması engellenmesi için tartışmanın sürmesidir.

Konu dışına çıkılmadığı sürece yukarıda yazdığım gibi monitör veya TV markası tartışması çıkarılmadığı sürece insanlar görüntüyü aktaran cihazları hakkında konuşulması doğrudur. Sadece bu değil kulaklık, hoparlör bunlar da konuşulmalıdır. İnsanlar cihazlarının yanındaki ekipmanlardan nelerden memnunsa yazmalı, alacak insanlar da konsol ekipmanlarını böylece tamamlamalıdır. Kaliteli ana konu böyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fifa 21 Series S'te 4K değil beyler... Yanlış alarm

• Neden bu konsol XBOX one X gibi net görüntü sağlamıyor ?

• Ben ilk monitoe TV ihtiyacın olmadığı halde millet ne kullanio diye kullanırken Xbox altidnaki TV vs basliginabakmistim. Beyaz büyü isinli arkadaş ve bjrkackiside orda paylaşmıştı yorumlarını ne aldıklarını. Bu TV ve monitör cihaz gibi fiyatı sabit seyelr değil. İnsanların bütçeleri farklı o farklı bu farklı . Series x için daha çok konuşulur tabiki o cihazla bu bir değil. Series s in fiyatı sabit ama herkesin bütçesi imkanı aynı olmadığından kendi başlığında imkanı dahilinde tecrübeli lerden faydalanılması daha doğru. Polemiğe gerek yok. Cengizin foruma katkısı yadsınamaz herkesle ilgileniyor.

Ayrıca series s i alanların yüzde 90i 1080p standart full HD 20senedir hayatımızda olan tvleri kullanıyorlar.

Monitör vs olayida bırakında başlığında konuşulsun inceleyen deneyen çok karşılaştırma izleyen yorumlasin orada. Ki onunda yorumlanacak bı tarafı yok önce kişinin bütçesi . Belirler herşeyi.

Biraz araştırın utube Google vs karşılaştırma yapın. Bütçenize bakın ve bilene yerinde danışın .

• Medcezir34 kullanıcısına yanıt
    One x den mi geçtiniz?
  • Bu sayfada tabi ki monitorde konuşulur, lan bağlantı kablosu da konuşulur, oyun kolu da konuşulur. Konsolun yan ürünleri hakkında bilgi almak en doğal hakkımız ve bu forum o yüzden var.

Ama çizgiyi bir yerde şaşırıyoruz. Sayfa sayfa sipariş takibi, yok 100$ fazlasına digital PS al, şu TV iyi mi, bu monitor nasıla döndürünce işin rengi değişiyor. Bu sayfanın ana motivasyonu Series S performansı, teknik özellikleri ve oyunları. Bunu unutmayalım. Spesific ürün arayan ilgili DH sayfasına bakar. Forum kültürü bunu gerektirir.

Bir link paylaşıyorum. Çok bilgili ve bir o kadar da yardımcı arkadaşlar var. XBOX ın duayenleri de bu sayfada monitor konuşuyor.

https://forum.donanimhaber.com/monitorlerle-ile-ilgili-sorusu-olan--119532665-63#146682768

Son olarak; çok detaylı araştırma yaparak yeni monitor almış biri olarak naçizane bir uyarı da bulunayım. Monitor&TV kendiniz araştırıp alın. başkalarına sormayın. Az bilgi ile fikir sahibi olan arkadaşlar, az bilginizle lütfen alacak insanları yönlendirmeyin.

TV&monitor işi neredeyse konsol dünyası kadar derin bilgi gerektirir. Her marka modelin neredeyse DH sayfası var. Çok donanımlı arkadaşlar var o sayfalarda. Gidin oralarda araştırın sorun. Burada boş yapanlara itibar etmeyin. paranıza yazık olur sonra.

Evet ama yeri burası değil.
  • Konuyu gayet iyi yönetiyorsunuz, sadece bu TV ve monitör konusunu konuşma konusunda yasaklamada hata yaptınız. Bu hatanızın da en ufak kötü niyet içermediğini biliyorum. Açıkladığınız nedende mantıksız değil ama yanlış bir düşüncedir. Her insan hata yapabilir bir hata yapıldı diye de konudaki tüm insanlara yardımlarınız, konudaki emekleriniz silinmiyor ama bazı insanlar acımasız olduğundan anında unutabiliyor. Böyle işler için canınızı sıkmayın aynen devam edin

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Hocam estağfurullah ne yasaklaması, ben yönetici değilim ki konuşulmasını engelleyeyim. :) Benimkisi naçizane bir öneri, kendimce de mantıklı gördüm. Çünkü TV monitör konusu çok önemli. Ana konularda çok daha bilgili arkadaşlar var. Daha sağlıklı bilgiler alınır. Lakin bazı arkadaşlar hemen galeyana gelip benim forum adabını bilmediğimi düşündüler. Onları da not aldım, bundan sonra yardımlaşmaya girmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 21 Aralık 2020; 16:13:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt

Evet hocam

• Hocam Horizon 4 1080p 60 fps. Ve oyunun yeni nesil update yapan ekip ayrı biraz çevrede o sorun var haklısın, geçiş oyunları değişken oluyor. Gears 5 daha başarılı yaptı X/S güncellemesini.

Ama yinede çok başarılı Horizon 5'te tam yeni nesil hissederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Bu sayfada tabi ki monitorde konuşulur, lan bağlantı kablosu da konuşulur, oyun kolu da konuşulur. Konsolun yan ürünleri hakkında bilgi almak en doğal hakkımız ve bu forum o yüzden var.

Ama çizgiyi bir yerde şaşırıyoruz. Sayfa sayfa sipariş takibi, yok 100$ fazlasına digital PS al, şu TV iyi mi, bu monitor nasıla döndürünce işin rengi değişiyor. Bu sayfanın ana motivasyonu Series S performansı, teknik özellikleri ve oyunları. Bunu unutmayalım. Spesific ürün arayan ilgili DH sayfasına bakar. Forum kültürü bunu gerektirir.

Bir link paylaşıyorum. Çok bilgili ve bir o kadar da yardımcı arkadaşlar var. XBOX ın duayenleri de bu sayfada monitor konuşuyor.

https://forum.donanimhaber.com/monitorlerle-ile-ilgili-sorusu-olan--119532665-63#146682768

Son olarak; çok detaylı araştırma yaparak yeni monitor almış biri olarak naçizane bir uyarı da bulunayım. Monitor&TV kendiniz araştırıp alın. başkalarına sormayın. Az bilgi ile fikir sahibi olan arkadaşlar, az bilginizle lütfen alacak insanları yönlendirmeyin.

TV&monitor işi neredeyse konsol dünyası kadar derin bilgi gerektirir. Her marka modelin neredeyse DH sayfası var. Çok donanımlı arkadaşlar var o sayfalarda. Gidin oralarda araştırın sorun. Burada boş yapanlara itibar etmeyin. paranıza yazık olur sonra.

İnsanların bilinçli olup çizgiyi kendisi belirlemesi gerekiyor. Maalesef her konuda böyle bilinçli insanlar olmuyor. Sadece forum değil, dünya genelinde insanlar çok bilinçsiz, sorumsuz hareket ediyor. Bu Corona virüsü bu kadar dünyaya yayılması ve bitmemesi insanların kendini bilmemesindendir. Burada insanlara şöyle yap, böyle yap diyerek anca belirli bir yerde tutabiliriz ama aşacaksa her türlü çizgiyi yine aşacaktır. Onun için maalesef sadece TV, monitör değil, her konuda çizgiyi aşan insanları görmeye, katlanmaya devam edeceğiz. İnsan kendini bilmedikten sonra ne yapsanız boştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Hocam Horizon 4 1080p 60 fps. Ve oyunun yeni nesil update yapan ekip ayrı biraz çevrede o sorun var haklısın, geçiş oyunları değişken oluyor. Gears 5 daha başarılı yaptı X/S güncellemesini.

Ama yinede çok başarılı Horizon 5'te tam yeni nesil hissederiz.

saçma sapan oyunlara boş yere paya bayılmışım bunca yıldır.

isim uyumları ileride aynı olacak ise, pro model gelmeden sony tarafına geri dönmeyi düşünmüyorum, oda exc. leri oynamak adına .

• Forumda yeni olan arkadaşlar bir bakacak, inceleyecek, ona bilgi veren adamın bir ağırlığı, bir donanımı var mı diye. Boş yapanlara itibar etmeyecek.

Sizi Series X sayfasından tanıyorum. Sözüm size değil. Sizin ve bizim görevimiz, insanları doğru bilgiye ulaştırmak. trolleri uzak tutmak, kavgaları engellemek. Hepsi bu.

Ortak motivasyonumuz oyun oynamak. Bunu unutmasak yeter :)

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    aynn tabiki değil 1080p de oynanıyor 4k görmesek bizi yicek bunlar da😃
    ben şöyle düşünüyorum.cihaz bence one x görüntüsünü verir fakat özellikle kısılmış hissiyatı var bende.series x de satilsin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medcezir34

Neden bu konsol XBOX one X gibi net görüntü sağlamıyor ?

önceden One x ve 4k monitör ikilisini kullanıyordum. Eğer 4k ya alıştıysanız hali ile 1080p çözünürlük ve series s ikilisi ile o netliği beklemeyin. Fakat X|S güncellemesi almış oyunların çoğunluğu bana göre gayet iyi görünüyor. Özellikle Cold war

• Eski oyunlarda çok bir şey beklemeyin derim. Ama yeni nesil güncellemeleri alan oyunlar çok iyi. Forza, Gears 5, Ori oynadım. Çok hoş görüntüler verdi 10+ yıllık Full HD televizyonumda. Fifa 20 grafik açısında çok iç açıcı değil ama Fifa 21 gayet güzel görünüyor. Cyberpunk'ı deneyeceğim bugün inerse. Bol ss atacağım eve geçince.

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.