Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tartışmaların önüne geçmek için. Bence çok iyi bir karar oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt

Xbox One S olmasın o?

Xbox Series S olan yeni nesil konsol.

• Merhabalar dostlar. Benim de Avrupa'dan bir tanıdık vasıtasıyla konsol getirebilme durumum oldu. Çok kısa buraya danışmak istedim. Uzun zamandır oyun oynayabileceğim bir sistemim yok, bilgisayarda da Macbooka geçince iyice yalan oldu. Aslında PS5 almak istiyorum fakat oyun seçenekleri kısıtlı, olanların da fiyatı malûm. En çok oynayacağım oyun muhtemelen FIFA ve 2K olacak, onun için de PS5 alıp next gen adam gibi exc. oyun gelene kadar bekletmek istemiyorum.

Bu nedenle Gamepass'ten ötürü Xbox Series S ciddi manada mantıklı. İhtiyacım olmadığı halde sırf oyun için masaüstü toplamak yerine de çok ekonomik bir alternatif gibi aynı zamanda. Kafamı kurcalayan şey ise konsolun 2-3 sene sonraki durumu. Şu anki geçiş döneminde Series X ve PS5'ten görüntü hariç aşağı kalır yanı olmasa da bu cihaz 2-3 yıl sonra ne durumda olur acaba, konsol adına hiçbir teknik özellik bilmeyen ve Microsoft-Sony'nin tutumlarından bi haber olan bana mala anlatır gibi 1-2 cümleyle bundan bahsedebilecek biri var mıdır? Series X ile aynı nesil olsa da aradaki fark oynanış, FPS olarak PS4/PS5 gibi olur vs. şeklinde. Birkaç yorum gördüm tam Series S'e heveslenmişken yurtdışından geliyorken Series X getir vs. şeklinde ama nesiller oturduktan sonra kesinlikle PS5 almayı düşündüğüm için Series X ekstra masraf gibi geliyor. 2-3 yıl Series S eksiklik hissettirir mi, sonrasında ne olur ile ilgili 1-2 yorum alabilirsem sevinirim. Bu arada ne TV ne monitörüm var, Series S'in bu bakımdan da F/P olacağını düşünüyorum, sanırım 1080P ya da 2K bir ekran tercih etmek uygun olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr John H. Watson -- 15 Aralık 2020; 16:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• the_dedektif kullanıcısına yanıt
    sacmalamislar.birsuru video izliyorum 1080p de min 30fps veriyor oyun series s de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerman82 -- 15 Aralık 2020; 16:16:6 >
  • Gears 5 e 11 gb güncelleme gelmiş. Nedir bilen var mı?

• Berlin93 kullanıcısına yanıt
    Hikaye Dlc'si, Türkçe ayrıca.

• Arkadaş şu indirme hızı sorunu canımı sıkıyor ya eskiden bu kadar kötü dalgalanmalar olmuyordu ama artık iyice kötü olmaya başladı bu durum. Ethernet kablosu ile kullandığım halde 10 mbs'den 35'e çıkıp 7'lere falan düşüyor internet hızım 50 mbit. Eskiden böyle değildi bu ya ben one x kullanırken sabit hızla indirdiğimi hatırlıyorum, aynı sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4quare

Arkadaş şu indirme hızı sorunu canımı sıkıyor ya eskiden bu kadar kötü dalgalanmalar olmuyordu ama artık iyice kötü olmaya başladı bu durum. Ethernet kablosu ile kullandığım halde 10 mbs'den 35'e çıkıp 7'lere falan düşüyor internet hızım 50 mbit. Eskiden böyle değildi bu ya ben one x kullanırken sabit hızla indirdiğimi hatırlıyorum, aynı sorunu yaşayan var mı?

Bende de var, hatta bazen yükleme hızı sıfır oluyor falan ama bu pandemi yasakları başladığından beri oluyor. Bence cihazdan ziyade ISS lerden kaynaklı bi durum.

• Gamepass’e Skyrim gelmiş hayırlı olsun. Acaba 60fps güncellemesi gelir mi ?
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Empty Words. kullanıcısına yanıt
    Mod ile oluyor diye biliyorum.

• Empty Words. kullanıcısına yanıt
    Evlere girerken yükleme ekranı çıkacak mı acaba Ssd fark yaratır mı ki?? Bıkmıştık yükleme ekranlarından..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Mod ile oluyor diye biliyorum.

Evet şuan araştırırken gördüm , Uncapped adlı program ile 60fps olabiliyormuş.

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Elbette fark olacaktır. SSD her oyunda farkını gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Merhabalar dostlar. Benim de Avrupa'dan bir tanıdık vasıtasıyla konsol getirebilme durumum oldu. Çok kısa buraya danışmak istedim. Uzun zamandır oyun oynayabileceğim bir sistemim yok, bilgisayarda da Macbooka geçince iyice yalan oldu. Aslında PS5 almak istiyorum fakat oyun seçenekleri kısıtlı, olanların da fiyatı malûm. En çok oynayacağım oyun muhtemelen FIFA ve 2K olacak, onun için de PS5 alıp next gen adam gibi exc. oyun gelene kadar bekletmek istemiyorum.

Bu nedenle Gamepass'ten ötürü Xbox Series S ciddi manada mantıklı. İhtiyacım olmadığı halde sırf oyun için masaüstü toplamak yerine de çok ekonomik bir alternatif gibi aynı zamanda. Kafamı kurcalayan şey ise konsolun 2-3 sene sonraki durumu. Şu anki geçiş döneminde Series X ve PS5'ten görüntü hariç aşağı kalır yanı olmasa da bu cihaz 2-3 yıl sonra ne durumda olur acaba, konsol adına hiçbir teknik özellik bilmeyen ve Microsoft-Sony'nin tutumlarından bi haber olan bana mala anlatır gibi 1-2 cümleyle bundan bahsedebilecek biri var mıdır? Series X ile aynı nesil olsa da aradaki fark oynanış, FPS olarak PS4/PS5 gibi olur vs. şeklinde. Birkaç yorum gördüm tam Series S'e heveslenmişken yurtdışından geliyorken Series X getir vs. şeklinde ama nesiller oturduktan sonra kesinlikle PS5 almayı düşündüğüm için Series X ekstra masraf gibi geliyor. 2-3 yıl Series S eksiklik hissettirir mi, sonrasında ne olur ile ilgili 1-2 yorum alabilirsem sevinirim. Bu arada ne TV ne monitörüm var, Series S'in bu bakımdan da F/P olacağını düşünüyorum, sanırım 1080P ya da 2K bir ekran tercih etmek uygun olacaktır.
    Hocam bu mesele her şeyden önce bütçe ve beklenti meselesi. O yüzden ne desek boşa çıkıyor ama ben şuna eminim. 2-3 yıl içinde series s bir kenara atılmak yerine, asıl gücüne ve yapabileceklerine ulaşacaktır, tıpkı neredeyse her oyun konsolunda olduğu gibi. MS Phil Spencer'dan önce bu nesilde çok fazla kötü kararlar verdi ve bu konuda hakkını tüketti. Cihazın geleceğini de onlara getireceklerini de çok iyi hesaplamışlardır. Her şeyden önce yaşadığımız ülkeyi ve şartları unutmamak gerek. Bu konsolun hedef kitlesinden biriyiz, minimum bedele dolu doluya olmasa da bizlere next gen hissini yaşatacak bir cihaz Series S.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessaur. -- 15 Aralık 2020; 18:51:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NusretSamanci

merhaba arkadaşlar genelde bu tip videoları pek izlemem ama dün denk geldi
    multiplayer adlı kanalin yeni nesile şu an gerek varmi tarzi bir videosu
    burada series s den bahsedilirken " 2-3 yil sonra gücünün yetmeyeceğini bu yüzden tercih edilmemesi gerektigini"söylüyorlar
    benimde bir series s sahibi olarak kafamı karistirdilar ve size sormak istedim bu alet
    neslin sonuna kadar 1080p 30 fps dahi olsa gidemeyecek güçtemi ?

eski tip bir oyuncuyum 60 fps bile aradigim söylenemez 1080p ekranimda oyunu kasmadan oynamak mutlu olmam için yeterli

herkese tşkler

Bu yayıncıları izlemek başka , izlerken keyif almak başka , söylediklerini kabullenip hareket etmek başka.Bir çoğu yayınladıkları içerik konusunda bile detaylı araştırma yapmadan o gün yayına çıkıyorlar.

Geçen programlarında Orhun , PsNow hizmetinden bahsederken sadece streaming üzerinden oyun oynatan bir sistem o yüzden çok da anlamı yok demişti.Oysa Psnow üzerinde 400'e yakın Ps4 oyunu gamepass gibi download edip oynanıyor kaç yıldır.

Özetle çoğu farazi konuşuyor.Optimizayson özürlü istisnai oyunları ayrı tutarsak tüm nesil boyunca en kötü 1080p 30 fps standartında yeni nesil oyunları oynatacaktır bence.Tabi bunu kesin böyle olacak şeklinde şu an kimse söyleyemez o ayrı.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.