Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Witcher 3'ün yeni nesil sürümü çıkacak ama diğer oyunlar için bir şey diyemem.

gelecek güncelleme de gene series x>ps5>series s diyebilir miyiz tahmini olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: DePiedra0

Ürünlern fiyatlrına göre mantıklı değil mi sizce de :D

hocam niye yarışa girdiniz anlamadım benimle ne ben ne siz şirket ortağısınız başta dediğim gibi yurtdışından getirteceğim için 100 euro fark edecek ama gene de teşekkür ederim 'yardım çabanız' için

• Yurtdışından ( rusya'dan ) getirilen bir cihazda herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

-Türkçe kurulum yapamamak

-Türkiyeden alınan pass kodlarını vs kullanamamak

veya bilmedğim tarzda başka bir sorun?

---Şimdiden teşekkürler

• bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Japonya’dan getirten olduğu biliyorum bir sıkıntı yaşayanı duymadım sizde yaşamazsınız..
  • İnci6 İ kullanıcısına yanıt
    Yarışa girmedm hocam. Mantığınız hatalı. Ondan bahsettim
  • quote:

Yarışa girmedm hocam. Mantığınız hatalı. Ondan bahsettim

hatam neredeymiş

Güncelleme almayan oyunlardan series s i karşılaştırmak veya fikir yürütmek hatalı. Sohbetin en başında geriye dönük oyunları çalıştırma kabiliyetinden bahsettiğiniz için böyle dedim. Güncelleme alan her oyunda series s gayet fiyatının hakkını verem bir cihaz. Ps5 digital alacaksanız oyunların fiyatını gözden çıkarmanız gerek. Ps collection konusunda fiyat bilgim yok şu an varsa beni de aydınlatırsanız sevinirim o da güzel bir hizmet. Ama konumuzun başında da dediğim gibi eski oyunları bitirmek istiyorum dediğinizde gamepss kütüphanesi fiyatı ve sonradan 1 2 sene çıkacak oyunlarda mağaza fiyatları ile series s makul. Seriesx> ps5... demek hatalı. Tabiki series s en sonda olacak çünkü en ucuzları o aralarında. Bu yüzden sizin istediğiniz performans ve size sunmasını beklediğiniz şeylere bakış tarzını hatalı. Bundan bahsettim. Mesaj üzerinden iğneleme gibi durmuş olabilir ama ikimizin kullanıcı profili aynı olduğu için o şekil konuşuyordum. Yanlış anlaşılma olmasın

• quote:

Güncelleme almayan oyunlardan series s i karşılaştırmak veya fikir yürütmek hatalı. Sohbetin en başında geriye dönük oyunları çalıştırma kabiliyetinden bahsettiğiniz için böyle dedim. Güncelleme alan her oyunda series s gayet fiyatının hakkını verem bir cihaz. Ps5 digital alacaksanız oyunların fiyatını gözden çıkarmanız gerek. Ps collection konusunda fiyat bilgim yok şu an varsa beni de aydınlatırsanız sevinirim o da güzel bir hizmet. Ama konumuzun başında da dediğim gibi eski oyunları bitirmek istiyorum dediğinizde gamepss kütüphanesi fiyatı ve sonradan 1 2 sene çıkacak oyunlarda mağaza fiyatları ile series s makul. Seriesx> ps5... demek hatalı. Tabiki series s en sonda olacak çünkü en ucuzları o aralarında. Bu yüzden sizin istediğiniz performans ve size sunmasını beklediğiniz şeylere bakış tarzını hatalı. Bundan bahsettim. Mesaj üzerinden iğneleme gibi durmuş olabilir ama ikimizin kullanıcı profili aynı olduğu için o şekil konuşuyordum. Yanlış anlaşılma olmasın

yanlış anlaşıldıysam siz kusura bakmayın toksik bir kitle var bazen karışabiliyor o yüzden burada kim neydi tabiki gamepass büyük avantaj ve karşılığı yok ama benim demek ve sormak istediğim asıl şey güncelleme alsa da almasa da sadece grafik üzerinden yorumlarsak ps5 dijital series sden üstündür diyebilir miyiz acaba bunu merak ediyorum

Tabi ki üstün
  • İleride Series X'e cikip Series S'e cikmayacak oyun var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ama tekrar diyorum. Geriye dönük oyunları ucuza oynayacaksan series s. Daha grafikli oynayacam param cebimde diyosan ps5 digital
  • quote:

Orijinalden alıntı: msty85

İleride Series X'e cikip Series S'e cikmayacak oyun var mi?
    Yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ama tekrar diyorum. Geriye dönük oyunları ucuza oynayacaksan series s. Daha grafikli oynayacam param cebimde diyosan ps5 digital

hararetli yazışmamızın çok güzel bir özeti olmuş hocam :D çok teşekkür ederim

Hocam sizi sevdim. Pmden sohbet edelim isterseniz :D
  • quote:

Hocam sizi sevdim. Pmden sohbet edelim isterseniz :D

• BF5'e X|S güncellemesi gelecek mi?

• microsoft kardeş neden baştan söylemiyon bu konsol 1080p 30 fps konsolu diye

neden insanları kandırıyosun

• Arkadaşlar burası ps5 ve Xbox karşılaştırma yeri değil. Onun ayrı başlığı var tartismanizi orada yapabilirsiniz burada ps5 lafının geçmesi ban sebebi olarak söylendi bilginiz olsun. PS 5 kısmında Xbox için gecerli o yüzden ortak bir tartışma paylasim yeri açıldı.
  • ahmetdider1 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçenizi 2K için hiç zorlamayın Series S + 1080p monitör sizi fazlasıyla memnun edecektir. Zaten oyunların bir kısmı 2K 30 iken performans modunda 1080p 60 verecektir. Bir kaybınız olmayacak yani
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.