Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almış kadar iyi durumu şuanda s te oynuyorum. Logonun neden olmadığını bilmiyorum.
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Son güncelleme ile X|S optimized ikonunu kaldırdılar çünkü fully optimized değil oyun, şu anda "Next-Gen Aware" şekilde çalışıyor FPS kilidi vs. açık. Oyunlar 3 şekilde çalışıyor şu an 1. direkt geriye uyumluluk ile hiçbir güncelleme olmadan 2. next-gen aware şekilde: oyun next-gen sistemde çalıştığının "farkında" o yüzden fps kilidi vs. açık oluyor 3. de tamamen optimized şekilde. Warzone şu an "next-gen aware" şekilde çalıştığı için logoyu kaldırdılar tamamen optimize değil oyun.

• mofarah kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sizin ps digital+ series s almanız mantıklı olcaktır. S yetersiz geldi mi ikinci el fiyatından da iyiye satar, forumdan getiren arkadaşlar var referansları yüksek. Onlardan x alırsınız x in gücünü gerektirecek oyunlar çıkınca.
  • Çok arada kaldım, evde 4k tv var ve xbx kullanıyorum.. xbox s series geçmeye değer mi?
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Bendede 4k tv var ve TV min 60 Hz e kadar desteklemesi yüzünden series x almadım. Series s işimi gayet görüyo. Ben çok memnunum şu an için. Netflix i filan 4 k izliyorum oyunlar 2k olsn yetiyor açıkcası.
  • erisinn E kullanıcısına yanıt

Min 60 hz derken hocam. Benim televizyon 50 hz . Simdi televizyonda series x calismayacak mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey vitru kullanıcısına yanıt
    Aynen ya katılıyorum 🙂
  • nowo kullanıcısına yanıt
    4k da 60 Hz destekliyor şu an çoğu TV. 120 Hz destekliyenler 7-8 bin liralık TV hatta 10 bin TL diyebilirim. Ben 120 Hz görüntü alamadıktan sonra sırf çözünürlük 4k olacak diye fazla para vermedim series s aldım. Çözünürlük performans gayet yeterli. Full HD bile oyunlarda yeterli düzeydeyken 2k da yeter yani 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisinn -- 14 Aralık 2020; 10:50:20 >
    50 Hz olacağını sanmıyorum sizin TVniz de 4k 60 Hz destekliyor dur. Series x çalışır tabikide niye çalışmasın. Ama oyunlarda 4k 60 Hz görüntü alırsınız Max. Atıyorum 120 Hz lik oyun çıktı 120hz de oynatmaz. Çok önemli bi detay değil. Ama fark olacaktır tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisinn -- 14 Aralık 2020; 10:49:54 >
  • Arkadaşlar peki bu kulaklık olayı nasil bluetooth var mi cihazda herhangi mikrofonlu kulaklığı bağlayabiliyor muyuz cihaza
  • erisinn E kullanıcısına yanıt

yok hocam ne 4ksi :D 8 yillik 1080p 50 hz bi samsung tv var 32 inch . Sirft uzun vadeli yatirim olmasi sebebiyle series x dusunuyorum ben

🙂ileride iyi bir 4k TV alıcaksanız series x almanız daha mantıklı. Ama series s de işinizi hayli görücektir.
  • Apostel kullanıcısına yanıt
    Gamepadle Jack girişi var . Takip kullanabilirsiniz
  • tolos T kullanıcısına yanıt

Güzel bilgi, demek ki Apex Legends te o şekilde çalışıyor. Çünkü X/S logosu yok ama oyunda görseller ve fps artmıştı.

• Arkadaşlar cihazı alanlar memnun mu? Freesync'li 1080p 144Hz AOC monitörümde kullanmak için almayı düşünüyorum. 5 Senedir Xbox ONE kullanıcısıyım. Görüntü & FPS durumları nasıl? Series S'te, 2K 120FPS iddaları vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bir de oyunlar nasıl oluyor bu konuda da bilgi almak isterim. Xbox üyeliğime dahil olan dijital oyunlarımı Series S'te daha iyi ayarlar & daha iyi fps değerlerinde sorunsuz oynayabiliyorum değil mi? Teşekkürler...

• mevlutucar kullanıcısına yanıt
    Yorumları okuyup gozatabilirsiniz.2k 120 FPS olmaz. 1080 120 2k 60 diye çıktı . Ben rainbowda 180 gördüm çatışmada 140larda. Ama olay bu değil . PC de 60fps le konsol da 60ayni değil hissiyatı. Çakılı 60 alacağınız her oyunda tatmin eder ediyorda. Hergun onlarca msj cevaplaniyor. Biraz zahmet edip okumanızda fayda var hangi oyunları oynuyorsanız . Gamepassi kullanmaya devam edersiniz onda sorun yok. Kısacası xs güncellemesi almış her oyunda kendini ispatladı. Almayanlardada gayet yerinde kalitesi. Pişman olmazsınız.
  • Bu 6 tl olayını bilen söyleyebilir mi Temailciye 24 aylık live yaptırıp 6 liraya 1 ay ultimate’i online mı yapacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagör -- 14 Aralık 2020; 14:21:6 >
  • Arkadaşlar merhabalar. Ürünü bir iki hafta içinde almayı planlıyorum. Yalnız benim pes 2017 bağımlılığım var. Diğerleri o kadar güzel gelmedi bana tabi zevk meselesi. Series s’e pes 2017 yükleyebiliyor muyuz. Bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesona

Arkadaşlar merhabalar. Ürünü bir iki hafta içinde almayı planlıyorum. Yalnız benim pes 2017 bağımlılığım var. Diğerleri o kadar güzel gelmedi bana tabi zevk meselesi. Series s’e pes 2017 yükleyebiliyor muyuz. Bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer.

Mağazada satılan bir oyunsa tabi ki yüklenir

• Arkadaşlar bu 6 TL ultimate olayı bugün bitmiş geçmiş olsun…

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.