Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süre mudrunner oynadım. Tahmin edebiliyorum. Kara Cuma’da bile indirime girmedi namussuz
  • Dostum bir de sanırım güncelleme geldi oyuna. Ciddi fark yarattı mı bu durum oyun görseli anlamında
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    ;) iki gamepadlemi oynadınız . Bizde oynayalım tek gamepad var ama oynanirmi tek kişi bakalım
  • hey vitru kullanıcısına yanıt
    Görseller şuan bile yeterli düzeyde.Henüz X/S güncellemesi almadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt

Tek kol ile oynarsan her iki karekteride sen yönetmek zorundasın. Sağ analogla biri sol analogla diğerini. Bu şekilde oldukça zor. İki kol olursa çok keyifli bulmacalarla dolu ve ekip işi bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey vitru

Birader google’a Xbox garanti kayıt yazdın mı ilk sırada o çıkıyor. Nasıl bulamadın?!

Sağ ol birader!

• Cyberpunk One S-X Series S-X Karşılaştırması

Cyberpunk 2077 | 1.04 PATCH COMPARISON | Xbox One S|X - Xbox Series S|X - YouTube

One'da fps yerleri öpüyor. Series S'de de çözünürlük One X'den düşük. FPS daha tutarlı ama 20'lerde seyrettiği de görülüyor. Hala oynanabilir seviyede değil Cyberpunk.

• Berlin93 kullanıcısına yanıt

Bu kadar ertelenen bir oyun için fiyasko Sırf Hype sayesinde maliyetleri ilk haftadan çıkardılar.

Series X|S güncellemesi bekleyeceğiz artık.

• el_jericho kullanıcısına yanıt
    Top gear bende de takıldı,ne zaman çözecekler acaba.
  • cd projekt red bile böyle yapıyorsa ubisofttan beklenti yükseltmenin manası sıfır zaten.

İnsanlar toplu halde tepki göstermediği için bitmemiş oyunları salıyorlar bize

• mofarah kullanıcısına yanıt
    Oyun kültürden ziyade vakit ister. Eğer iş dönüşü yatmadan bir iki saat haftasonu TV karşısında ayak uzatıp FIFA oynayayim dusuncesindeyseniz s te yeterli olur sizin için. Burada TV niz inde önemi büyük . Seçimi birazda hem TV niz hem vakit hemde butceniz belirleyecektir. Gamepass sizi cezbediyorsa ve FIFA vs yanında ben gamepass oyunlarında kesfederim busayede farklı oyunları tanırım oynarım diyorsanız kaçırmayın s sipariş edin. Derim . X kullanmadım s im var . Sizede yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Gerisi gereksiz maliyet olur.bu sayede hem xboxi tanımis olursunuz. İleride şayet 4k TV'ye geçer de bu konsollar ve oyunları gelişir yayginlasir ve s in yetmediğini düşünürseniz satıp x e de geçebilirsiniz. Bunada gerek kalmayacaktır. S size yeter .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Top gear bende de takıldı,ne zaman çözecekler acaba.

Gerek kendi gerekte başka yabancı forumlarda da aynı sorunu yaşayanlar var, bilemiyorum.

• Berlin93 kullanıcısına yanıt
    Videolar başka oynayanlar başka konuşuyor . Ben videoları değil oynayanları baz alırım. Hala internette one x series s kıyası yapan var. İkisinide oynamamis kullanmamıs olsam farklı düşünürüm.
    Ark listemde oynayanlarda memnun öyle yerlerde fln değil sorunlu çıkışa rağmen iyi durumda. + Olarak kütüphanede forzasindan warzone ona rdrsinden div2sine rainbowdan bdo suna, destiny den sot una , daha saymadigim kadar oyun yüklü ve denedim . Belki bı cyber değiller, en yakın rdr desek onunda güncelleme almadan yerlerde olduğunu söyleyemem. Güncelleme alanların kalitesi zaten belli , almayanlardada bı sorun yok . Ben cyber i deneyimlemedim. Taraflı tarafsız belli olmayan videolarla değilde keşke kendi oyun kliplerinizle deneyimlerinizi aktarsaydiniz.
  • Haklısıniz. Bu early access saçmalığı çok yaygınlaştı artık alıştı insanlar ve early acces diyen yok. Yeni çıktı toparlar diye diyor insanlar .evet toparlar tabiki toparlayacaktirda ama neden bu eziyet diye sormak lazım.
  • Series S i 2k monitörde kullanan arkadaşlar 1080p olan oyunlarda görüntü nasıl? 

• Yanıtınız için teşekkürler hocam. Aslında genelde tam da bahsettiğiniz gibi bir kullanım senaryom olacaktır. Fakat yılda zaten 3-5 büyük oyun çıkıyor, onları da alıp sonuna kadar oynamak isterim, bu da biraz PS5/Series X'e yöneltiyor.

Yalnız mevcut televizyonum olmadığı için 4K TV noktasında sıkıntı çıkacaktır. 2. ekran olarak bir monitör almam gerekiyor yakın zamanda, bu nedenle Series S alıp 1080P/2K monitörü iki amaç için de kullanmak oldukça mantıklı gibi TV'ye değindiğiniz noktada.

Sanırım dediğiniz gibi kısa vadede Series S alıp crossplatform çıkan FIFA, 2K gibi en çok oynayacağım oyunları oynamak ve gamepass'ten yararlanmak, sonrasında neslin oturmasıyla ve iyi bir TV alarak yükseltme yapıp yapmamayı düşünmek mantıklı.

• mofarah kullanıcısına yanıt
    Monitör ve TV bolumude var Xbox için orayada bir göz atın derim. Şuanda 4k da oturmadı doğru düzgün ve iyi bir 4k TV gerçekten pahalı. 3liralara sanırım 2k 144 Hz monitörler vardı . Yanlista hatırlıyor olabilirim konuda bahsediyorlar bunlardan klavye mouse destekli oyunları da oynayabilirsiniz .

Bencede doğru karar verirsiniz s alarak. İyi bir 1080p TV dede güzel deneyim yasatiyor PC den sonra gerçekten. Ben çok memnunum. Boşuna pc de kafa patlatmisim bugüne kadar. Çok pahalıya kacmayarak ips panelli 27inc 1080p 60hz de işinizi görebilir konuya göz gezdirin mutlaka derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mofarah

Bu mesaj silindi.

Maddi olarak etkilemeyecekse, almışken Series X veya PS5 alın derim. İleride konsolu değiştirmeden, sadece 4k tv/monitör alıp devam edersiniz.

• Arkadaşlar Series X'de veya S de Warzone oynayan varmı? Ücretsiz versiyonu indirdim ama XS iyileştirme logosu yok oyunun üstünde. Neden acaba? XS update almıştı halbuki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.