Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sessizharflik , sessizharflik Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.606.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Hocam Xbox'un bağlantı metodu farklı sadece bu konsola özel üretilmiş kulaklıklar gerekiyor.

En iyi seçimler (eğer bütçe sorunu yoksa);

1. Arctis 9X (sanırım şu an hiç bir yerde yok)
    2. Razer Kaira Pro (Türkiye'ye gelmedi, yeni tanıtıldı)
    3. Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 (Sadece Amazon yurtdışı var sanırım)
    4. Diğer kablolu kulaklıklar da stereo jack üzerinden bağlanır.

Anladım hocam sağolasın. Yeni kulaklık bakacağız anlaşılan.

• Bugünü "Call of the Sea" ile geçirdim bir kaç cümle yazmak istiyorum merak eden arkadaşlara;

Öncelikle oyuna başlamadan önce haberim yoktu ama oyun H.P.Lovecraft'ın Ctulhu Mythos'undan esinlenmiş. Eğer benim gibi Lovecraft, korku edebiyatı, Ctulhu Mythos seviyorsanız oyun size ekstra güzel gelebilir. Ana karakterimiz olan hanımın bilinmeyen hastalığına çare aramak için çıktığı yolculukta ortadan kaybolan eşini aramak için eşinin izinin peşine düşmesiyle çıktığı yolculuğuna şahit oluyoruz oyun senaryosu boyunca.

Dördüncü bölüme kadar ilerledim oyunda. Tadını çıkarta çıkarta oynayayım diye bıraktım şimdilik :) Lovecraft ve Ctulhu Mythos'una güzel göndermeler var oyun içerisinde. Hikaye etraftan okuduklarınızla ilerliyor ve bu sebepten oyun biraz "YAVAŞ" gelebilir. Etraftaki her şeyi okumak, incelemek gerekiyor çünkü ilerleyiş okuyup incelediklerinizden elde ettiğiniz ipuçları ile bulmacaları çözerek bölümü tamamlamak şeklinde gidiyor.

Oyunun grafikleri mükemmel değil ama hoş. Renkler canlı biraz suluboyavari. Atmosfer çok güzel. Özellikle 3. bölümde oyun sizi içine çekiyor kimi zaman. Bulmacalar için özellikle bir kaç cümle etmek gerekiyor. Oyunun bulmacaları çok güzel. Çok çeşitli bulmacalar var ve pek kolay değiller. İpuçlarını kaçırmamak gerekiyor. Kolaydan başlayıp giderek zorlaşıyor ama oldukça tatmin edici oluyor bir bulmacayı çözmek.

Uzun lafın kısası oynamak isteyenlere yeni neslin ilk oyunu olarak güzel zaman geçirtecek bir oyun. Sırası geldiğinde bir şans vermenizi hak ediyor "Call of the Sea"

Oyun içinden aldığım bir kaç görseli de paylaşmak isterim (Onedrive sıkıştırması yüzünden çözünürlük düşük)

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 9 Aralık 2020; 2:20:56 >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Cyberpunk sonrası bende oynayacağım. İnceleme için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plantronics rig400 tarzi baska kulaklik var midir ? 45$ ama ulkemizde 700 kusure satiliyo. Buna benzer daha makul bi kulajlik ariyorum.
  • Destiny 2 yi guncellemeden önce kurmuştum gxs güncellemesi aldığında sadece ek güncellemeyi kurar diye ,70 GB diyor ya oyunu tekrar mi kuracak güncellemr mi 70 GB noluyor 😂 neyse kaldırdım tekrar kuracağız artık bu her oyun için geçerli mi bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanmtnn -- 9 Aralık 2020; 2:36:56 >
  • Arkadaşlar şimdi bu konsolu alırsak xbox one x ile online oyun nasıl oynuyoruz? Bir sıkıntı var mı bu konuda?
  • Bende de böyle, bir çözüm bulamadım.

Eline sağlık ,

Seri s te varmı bilmiyorum ama seri x te biraz sıkıntılı , kare hızı sorunları ve pop in sorunları var bunları çözmeleri gerekiyor ve kısa zaman sonra patch alacak gibi

Oyunun Dxr kullandığını söylediler ama ben göremedim, daha çok ssr var :D belki patch ile gelecektir

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Çünkü yeni bir şey eklemdiler, var olan veriyi günceli ile değiştirdiler.

• diğer secenekte hdd ile ilgili tik varwdı galiba hdd nin kapalı olması için gerekli tiki koyun yada kaldırın sonra enerji tasarrufu yapın tam kapat diyin

• Hocam cyberpunk için ana platformunuz nedir ? Bende karasız kaldım PS4 mi alsam yoksa series için güncellememi beklesem diye zaten konsolda gelmedi yilbasini bulacak gibi gelmesi galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim inşlh keyifle oynarsınız iyi oyunlar.
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Ben de şu ana kadar herhangi bir problem olmadı hocam.

Anladım Seri X ile ilgili bir problem olabilir , iyi oyunlar hocam

• Çok uzun süreli kullanımda(8-9 saate yakın download yaptım ilk gün) ben de benzer bir sorun yaşadım. Downloadlar açıkken bir yandan da oyun oynadım falan.

Problemin kaynağı sanırım "dinamik arka plan" eğer bunu kullanıyorsanız ve bu mevzu canınızı sıktıysa onu kapatabilirsiniz. Ben kapadıktan sonra böyle bi sorunla karşılaşmadım.

• hocam konsolu tam kapatsanız bile elektriği bağlı olduğu sürece harici disk hep çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerman82 -- 9 Aralık 2020; 11:21:59 >
  • Arkadaslar pcden konsola geçmeyi düşünüyorum game pass ile kullanacağım genelde rpg fps tarzı oynuyorum monster hunter world demons souls cod düşünüyorum alan arkadaşlar memnun mu?
  • Hocam burdaki çoğu kişi konsol kullanıcısı zaten hepsi alışık konsollara asıl soru siz konsola alisabilir misin ? Kullanımı , gamepad, oyunlar gibi etmenler pcden farklı ben bunlara okeyim derseniz bütçenize bu cihaza yetiyorsa alın geçin dusunmeyin ama önce sorun kendinize konsol benim için uygun mudur diye sonradan pişman olmak var çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apostel kullanıcısına yanıt

Bazı oyunlarda klavye mouse desteği var.

Elinize sağlık. Ben de biraz başladım oyuna. Bazıları puzzlelar sinir bozucu ama güzel oyun :)

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.