Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkem0707

Yani oyuna giriş sürem artacak değilmi bu durum da yedek ssd bakayım. Peki ssd de varmi öneriniz?
  • Yusuf ürün açıklamasında xbox uyumluluk yazmıyor üzmesin sonra :)? Söyle bir örnek atmak istiyorum sende bak bi

https://www.amazon.com.tr/dp/B0839T2V2B/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_RZ3UFb1VNV787?psc=1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

Yusuf ürün açıklamasında xbox uyumluluk yazmıyor üzmesin sonra :)? Söyle bir örnek atmak istiyorum sende bak bi

https://www.amazon.com.tr/dp/B0839T2V2B/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_RZ3UFb1VNV787?psc=1

uyumlu yazmasına gerek yok. 3.1 usb uyumlu xbox ile. Seagate çok pahalı gerek yok

• Tamamdır teşekkürler bu çok iyi oldu :)

• Almışken ps5 al nasıl olsa geriye uyumlu.

• Toshiba Canvio Basic 2.5 inç Taşınabilir Hard Disk, 1TB, USB 3.0

Bu ürün sorun yaratmaz degilmi bu ay içinde series s alacagım indirimi iyi geldi diger sitelere göre. SSD bütçesi yok. Bu HDD'yi okur mu yoksa makine gelince mi alsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

Toshiba Canvio Basic 2.5 inç Taşınabilir Hard Disk, 1TB, USB 3.0

Bu ürün sorun yaratmaz degilmi bu ay içinde series s alacagım indirimi iyi geldi diger sitelere göre. SSD bütçesi yok. Bu HDD'yi okur mu yoksa makine gelince mi alsam?

evet okur sorun olmaz

• wwertt kullanıcısına yanıt

Ne kadar iade etmiş hocam. Ve toplam kaç euro ödemiş oldunuz bu iadeyle.

• Emresiss E kullanıcısına yanıt
    TL olarak almıştım.140 TL iade edilmiş mail geldi. Daha kartıma yansımasıdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Bu mesaj silindi.

Hangi oyun bu?

• boylum kullanıcısına yanıt
    Snowrunner

• 0-300 arası oyuncu kulaklıkları nasıl olur bu xboxlara 3.5mm jack girişli alsak bu genelde pc de kullandıkları ama yani çok fazla bir fiyat değil sunduğum ama bir kere kullandım sanki o oyunun içindeymiş gibi ses vermişti alt komşumun bende öyle birşey yaşamak istiyorum bilmiyorum birde tel kulaklığı takıyorum ses hem tv de hem kulaklıkta çıkıyor tv sesi kısarak hallediyom ama bunlardan alırsam nolur birde kulaklık önerisi olan var mı

• first9 kullanıcısına yanıt
    SnowRunner, Mudrunner'a göre üç dört kat daha karışık ve sabır isteyen bir yapımdır. Fizik motoru olarak nerdeyse rakipsiz. SnowRunner 2020 yılının en büyük sürprizlerinden birisine imza attı. İmzamda Ana Konusu var ordan detaylıca inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 23 Kasım 2020; 14:0:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rapresyonik R kullanıcısına yanıt
    Motorsport 8 henüz çıkmadı, yeni nesil için geliştiriliyor. X Series için 4K 60,Series S için 2K 60 olacaktır.

• gorkem0707 kullanıcısına yanıt

merhaba,

ben bunu almıştım geçen hafta 830 tl ye. dahili ssd ile fark göremedim neredeyse uçuyor ssd.

https://www.hepsiburada.com/seagate-one-touch-1tb-usb-3-0-tasinabilir-ssd-black-woven-fabric-stje1000400-p-hbv00000nz4w5

• Beyler selam, Amazon malumunuz 13,52 sterlin iade etmiş bize. Ben gift card kullandığım için hesapta kaldı para. Fifa 21 almak istiyorum ancak adresi orada bir adres olarak göstersem burada nasıl kullanabilirim bu kodu? Xbox UK hesabı mı açmam gerekir?

Bir de oyunu kod olarak nasıl alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanki Bana Pele -- 23 Kasım 2020; 14:55:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Beyler selam, Amazon malumunuz 13,52 sterlin iade etmiş bize. Ben gift card kullandığım için hesapta kaldı para. Fifa 21 almak istiyorum ancak adresi orada bir adres olarak göstersem burada nasıl kullanabilirim bu kodu? Xbox UK hesabı mı açmam gerekir?

Bir de oyunu kod olarak nasıl alabilirim?

ülke değiştirmen yeterli xbox hesabının

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt

Her amazon oyun, hesap vb tüm kodları yalnızca kendi ülkesi içinde satıyor. Kod olarak satılanlarda karta basılı ve adrese gönderiliyor. Mail yoluyla alınan kodlar değiller.

Kalan parayı kutulu oyun almak için kullanabilirsiniz ancak kargo ve gümrük parası eklenir. Pound olduğu için de ülkemizdeki satış fiyatından pahalı oluyor.

27 Kasım BF olunca uygun fiyatlı başka bir şey de bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.