Şimdi Ara

Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bro89 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
8.004
Cevap
154
Favori
352.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 34 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 600
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 598
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 366
  • Favoriye Eklediklerim 166
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cngzhn20 (598 mesaj) lastwarriors (343 mesaj) Anthropomancy (288 mesaj) crypto81 (196 mesaj) Exhume10 (179 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3938 mesaj) Mobil (2027 mesaj) Mini (815 mesaj) Uygulama (1224 mesaj)
  • @
45 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #13
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$
Giriş
    665 Mesaj

series s 4k konusunda düşündürüyor, tabiki hedefi o değil ama 4k panelde one x daha mı iyi görünür bilemedim. Eski nesil oyunları One s değil de one x modunda açsaydı direkt tercih olurdu ama maalesef... senin ilacın series x diyeceksiniz ama iki yeni nesil amiral gemisini birden kaldıracak imkan pek yok öğrenci halimle  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam native 4K vereceği oyunlar da olacaktır. Misal Ori and the Will of the Wisps, ama tabi ana hedefi 4K değil elbette. 2K 60 FPS hedefliyor. Kendin ağzınla söylemişsin öğrenciyim diye, Gamepass o kadar işine yarar ki. Bir çok oyuncu arkadaşıma Xbox+Gamepass aldırdım. Çok memnun kaldılar. Hele oyun fiyatlarının aşırı artmaya başladığı şu dönemde.Son olarak kendine şunu sor. Eski nesil oyunları daha iyi çözünürlükle mi oynamalıyım, yoksa yeni nesil oyunları daha iyi FPS değerleriyle mi ? Ayrıca Control, Borderlands 3 gibi bir çok oyun Optimizasyon aldı, almaya da devam edicek. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 22 Kasım 2020; 2:20:46 >
    |
    |
    kratosunbicaklari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj

evet hocam sony fanıyım seviyorum oyunlarını ve ürünlerini geçmişten bağlılığım var ama fanboy değilim hatta şu sıra tek oyun platformum Nintendo

|
    |
    Revrains kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şu rdr2 filan bi optimize olsa süper olacakta 😂 ben en iyisi xbox için bir sene bekliyim yeni nesil tam bir otursun.

|
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende amazon.uk den aldım. Cihazı kayıt ettirdim 1 yıl garanti verdi 2 yıl değil arkadaşlar kesin bilgi.Almanya Avrupa birliğinde olduğundan 2 yıl olabilir. Ama İngiltere 1 yıl garanti veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    carlitoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1397 Mesaj

Konu sahibinin dediğine göre 1 yıl Microsoft TR garantili 1 yıl da Amazon garantili(inşallah karıştırmamışımdır.)

|
    |
    erisinn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

Amazon Uk öyle en azından. :) Microsoft müşteri hizmetleri ile konuştum, yurtdışından alınan ürünlerde 1 yıl dedi. Tabi Uk Avrupa birligine bağlı olmadığı için de olabilir. Garantiyi kendiniz ana hesabınızdan girerek sorgulayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Victoriou_S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Crash Bandicot 1'den bile zor yapmışlar. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    keremcem7

hocam o dediğiniz iste zor be.gears 5 depolamada kalsın dedim.oyunu acmadi illa dahilide olmalıymis.tasidim oyunu 15 dk surdu.ee oyun bitince tekrar hariciye taşımak gene 15dk sürüyor.yani her oyunu oynamak istemem yarim saatimi boşa alicak.o yüzden surekli tasima yapmak akıl kârı değil

|
    |
    Berlin93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erisinn

Bende amazon.uk den aldım. Cihazı kayıt ettirdim 1 yıl garanti verdi 2 yıl değil arkadaşlar kesin bilgi.Almanya Avrupa birliğinde olduğundan 2 yıl olabilir. Ama İngiltere 1 yıl garanti veriyor.

Hangi adresten kayıt ettirdiğiniz cihazı?

Kronolojik olarak Reach'ten başlaman gerek. Ama çıkış tarihlerine göre Halo: CE başlaman gerekiyor.

Bu arada Genel hikayeden haberdar olman için Halo Waypoint forum ve Halopedia'ları karıştırman gerekir.

İyi eğlenceler.

|
    |
    Msb101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci: AMD Athlon™ 3000G 3.5GHz Vega3 Graphics Anakart: Gigabyte A320M-S2H Socket AM4 Bellek: Kingston DDR4 8GB(2x4GB) 2666Mhz Depolama: Sandisk SSD Plus 240GB 530-440MB + Toshiba P300 1TB Kasa: Dark Sentinel Mid-Tower Güç Kaynağı: SilverStone 500W 80 Plus
  • Çavuş
    55 Mesaj

Pcden kayıt ettim mailimle oturum açıp seri cihaz ekle dedim seri numarasını girdim bu kadar.

https://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/warranty-service/getting-your-product-serviced

|
    |
    carlitoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj

Evet öyle

|
    |
    Victoriou_S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2519 Mesaj

Eğer tarihler aynı değilse kayıt ettiğiniz tarih mi yoksa internete bağlandığınız ya da sipariş tarihiniz mi gözüküyor acaba?

|
    |
    erisinn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yarbay
    3822 Mesaj
    Series X konusuna bir girdim içim karardı ac valhalla daki 40 fps ye düşme olayından sonra dirt 5 te ps5 e göre çok kötü gözüküyormuş, alanlar pişman olmuşlar hep. Herkes cyberpunk ta kötü çıkarsa aleti satarız filan diyorlar. Acaba Series s'te durum nasıl? Ben Amazon uk tan almıştım ama son anda iptal ettim yorumları göreyim diye bf de tekrar alma planım var. Series s'te şuan vaadettiği fps ve grafikler alınabiliyor mu? Aletin bir sıkıntısı, sorunu, memnun olmadığınız bir yeri var mı acaba? Full HD tv de kullanacağım cihazı. Şuan ps4 pro m var onu ps5 pro ya kadar kullanıp onun yanına da series s alıp neslin sonuna kadar götürmeyi düşünüyorum. Series x yorumları canımı sıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 22 Kasım 2020; 11:58:37 >
  • Teğmen
    245 Mesaj
    Rage2 oynayan var mı ya bana hiç akıcı gelmedi oyunluk mu anlamadım saçma bir oyun surge2 dede aynı hissiyatı yaşamıştım buz üstünde oynuyom sanki gerildim kasmanin bir tık ustuydunsanki ya psikolojik yada oyunlardan diğer oyunlarda sıkıntı yokta

|
    |
  • Teğmen
    214 Mesaj

1 sene boyunca PlayStation 4 oynayan biri olarak s beni fazlasıyla tatmin etti. PlayStation konusuna git orada da sorun bulup ağlarlar. Kimseyi memnun edemezsin. S için tek uktem tv’min 4K olması. X almış olsaydım televizyonumun hakkını verirdim. Ama s tatmin ediyor şu anda bile. Neden şu anda bile diyorum çünkü yeni nesile özel oyunlar için daha vakit var. AC için ise bir şey diyemem. Sevmediğim bir tarz olduğu için isterse 10 fps versin, üzmez beni.

|
    |
    Lithium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    245 Mesaj

Aklıma birşey takıldı ya benim harici hdd virüslümüydüde acaba zamanında bazı resimler videolar silinmiş ben bunu xboxa takıp oyunları falan taşıdım eğer bir virüs falan varsa bu sıkıntı yaratır mı pc ye taktığımda artık gözükmüyor bile hdd xbox kendine göre ayarladığı içindir heralde pc formatında kullanamıyorum bu virüs beni korkuttu

|
    |
Masal Oku
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,423
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.