Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hdd desteği var. Ben 2 oyun hariç diğer oyunları hdd’den oynuyorum. Farklı usb portlarını deneyin. Bende de portların birisinde çalışmadı diğerlerinde çalıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardan bakınca benimde görmüyor ama oyunun üstüne gelip yedekle mi taşı mı ne diyorduk orada görmüştüm ondan sornra oyun içini seçip formatlayıp diskte 900gb yer oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Derdim sizinle harici diskleri yarıştırmak değil. Bu ürünleri kullandığım için yorum yapmak istedim. Game drive özelliği olan ürün ile diğer ürün temelde aynı işi yapıyorlar. İki üründe usb 3.0 desteğine sahip. Biri ssd, diğeri hdd olsa zaten yorum yapmazdım. Aralarında yüksek seviyede okuma yazma hız farklılıkları varsa, o zaman haklısınız tabi ki. Güle güle kullanın. :)

Ne derdi hocam estağfurullah, sağolun yardımınız için.

• furkanmtnn kullanıcısına yanıt
    olmuyor hocam oyunda taşı diye bir seçenek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    üçüne de taktım üçüde görmüyor
    edit : konsolu kapatıp yeniden açınca düzeldi bu arada artık görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerman82 -- 21 Kasım 2020; 20:5:57 >
  • Tuyuh kullanıcısına yanıt
    İkinci el kısmına alalım sizi

• hey vitru kullanıcısına yanıt

bir daha oku istersen

• Wrc 9 xbox series s için optimize edilmiş. satın aldım geçen gün. Merak edenler için böyle bir şey. 25 sn kadar video.wrc 9 xbox series s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey vitru -- 21 Kasım 2020; 19:41:35 >

Taksici mahmut abiye gidiyor video kısmından ama :)

• furkanmtnn kullanıcısına yanıt
    Dostum oyun çok zor. Alışana kadar vakit harcadım. Bu ilk oynayışlarımdan bir kısım. Ama bence keyifli, tabi çevresel grafiklere önem vermiyorsanız. Yoksa dirt rally daha çok cezbeder

Yok hocam şey için dedim video yazıyordu bağlantıya tıkladığımda bir habere gidiyordum sayfayı yenileyince düzeldi iyi oyunlar :)

• Merhaba arkadaslar ilk defa konsol alicam mesela cod cold war 600tl gozukuyor kardeslik olayi icin tanidik birini bulmam lazim dimi? Sadece gunde 2 saat fifa ve cod icin aliyorum xbox s alsam yeterli olur heralde. Birde gamepass ile nfs oyunlarini oynarim o kadar.

• Optimizasyon özürlü oyunlarda Series S can çekişiyor. Dirt 5’deki görüntü baya kötü S’de. Elbette FH 4’de çok daha iyi grafik zaten var ama üçüncü parti firmalar konsolların tam gücünü kullanamıyor. Series X’de bile 1440p’ye düşmek zorunda kalan oyunlarda S’de almayın derim. Şu anda Series S’de oynanmaması gereken oyunlar;
    AC Valhalla
    Yakuza: Like a Dragon
    Dirt 5

Daha da artabilir zamanla oyun sayısı. Yakuza’da performans modu var ama 900p’ye kadar düşüyor.
    Microsoft kendi stüdyolarında yapılan oyunlarda verdiği sözü tutuyor ama Multiplatformlarda kaybolup gitmez umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuyuh

bir daha oku istersen

Konu satış konusu değil yalnız

• Birşey farkettim oyunları benim harddiske yüklerken baya azalıyor hız yani böyle indir indir bitmez sonra dedim kendi ssd sine deniyim baktım orda daha hızlı indiriyor ben anlamadım eyvallah benim hdd eski yavaş mavaş ssd farkıda sonuçta internet hızına bağlı değil mi bu internet hızını nasıl düşürüyor onu anlamadım

Napayım şimdi anlamadım şey yapmayı düşünüyorum önce kendi ssd sine indirip oradan taşı diyip hdd ye atmayı

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Optimizasyon özürlü oyunlarda Series S can çekişiyor. Dirt 5’deki görüntü baya kötü S’de. Elbette FH 4’de çok daha iyi grafik zaten var ama üçüncü parti firmalar konsolların tam gücünü kullanamıyor. Series X’de bile 1440p’ye düşmek zorunda kalan oyunlarda S’de almayın derim. Şu anda Series S’de oynanmaması gereken oyunlar;
    AC Valhalla
    Yakuza: Like a Dragon
    Dirt 5

Daha da artabilir zamanla oyun sayısı. Yakuza’da performans modu var ama 900p’ye kadar düşüyor.
    Microsoft kendi stüdyolarında yapılan oyunlarda verdiği sözü tutuyor ama Multiplatformlarda kaybolup gitmez umarım.

Zamanla optimizasyon problemi olan oyunlar artmaz, tam tersine azalacaktır. Kaldı ki bahsi geçen oyunlarda dirt 5 i bir kenara bırakırsak , iki oyunun serileri hemen her platformda problemli.

• Siz OnliNe MaNaGeR kullanıcıya takılmayın. daha geçen hafta Series X sayfasını trollüyordu. Neymiş efendim xbox üçüncü parti x360 oyunlarını güngellemezse kaybedermiş  

Buraya gelmiş S e sarıyor. Bak sen şu işe   PS de de herşeyi bu zat bilirdi.

bu arkadaş ps dan xbox geçmiş. cümleten geçmiş olsun herkese. bloklayın geçin...

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

Normali bu değil , son 10 gündür böyle berbat , daha öncesinde Ps4'den daha iyiydi download hızım.Konsol çıkışı sebep olabilir ama kaç kişi aldı ki bu konsolu bu kadar etkilesin , ben de anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.