Şimdi Ara

Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.024
Cevap
154
Favori
353.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 600
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 599
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 366
  • Favoriye Eklediklerim 166
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cngzhn20 (599 mesaj) lastwarriors (343 mesaj) Anthropomancy (289 mesaj) crypto81 (196 mesaj) Exhume10 (179 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3947 mesaj) Mobil (2037 mesaj) Mini (816 mesaj) Uygulama (1224 mesaj)
  • @
45 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #18
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$
Giriş
    570 Mesaj

Bunu ben de merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Leto Atreides II kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılıyorum. Teknoloji demosundan hallice bir oyun olmuş. Ps5 alsam Sackboy'u buna tercih ederdim.

Bu arada merak edenler için;

https://www.twitch.tv/stallion83 Series S üzerinden oynayarak yayın yapıyor. Kimdir bilmiyorum. Rast geldim sadece izliyorum paylaşayım dedim.

|
    |
    OnLiNe MaNaGeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Referanslarım : razorr8 (Psn Hesap satın alındı)-DragMeToHell (Psn Hesap satın alındı)-DarkneXX (Psn Hesap satın alındı)-OldWolF3 (Psn Hesap Geçici Takaslandı)-kaaaantr (Psn Hesap Takaslandı)-harikaerif (Psn Hesap satın alındı)-InsomniacPen (Ds4 Satın Alındı)-Oppsional (Ps4 Satın Alındı)-taskang (Ps3 Satın Alındı)-DarkTranqlty (Psn Hesap satın alındı)-offbeat_ninja (Psn Hesap satın alındı)-turki5hmo (Psn Hesap satın alındı)
  • Binbaşı
    1766 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

S-image olarak yüklemeyi beceremedim foruma kusura bakmayın. O yüzden resim sitesine yükledim link veriyorum. Buyrun, bildiğiniz üzere pil şarj olurken kablonun turuncu yanması gerekiyor ama bu hep beyaz yanıyor (fotoda görüyorsunuz). Ürünün kutusu aşağıya koyacağım YouTube videosundakiyle çok farklı. Üzerindeki yazıların fontundan tutun eksikliğine kadar. Kutunun altında seri numarası falan yok. İçinde bataryanın ve kablonun sarılı olduğu kutu bildiğiniz ucuz bir plastik. Halbuki orijinalinde (videoda görebilirsiniz) bir kartona sarılı üzerinde Xbox One falan yazıyor. Yine içinden kullanım kılavuzu çıkması gerekirken o da çıkmadı. Bataryanın bir jelatine sarılı olması gerekirken o da yoktu dümdüz geldi. Belki de sahtelikten çok en önemli şey, çalışmıyor bu. 1 saattir şarj ediyorum bir gıdım şarj olmuyor. Çıkarıyorum kabloyu açmaya çalışıyorum, açılmıyor kumanda.

https://hizliresim.com/eTfWNw

https://hizliresim.com/8sOds4

https://hizliresim.com/zDhjuh

https://hizliresim.com/h8JwWs

https://hizliresim.com/O9lfkW

Orijinal ürün ise aşağıdaki şekilde

Alıntıları Göster

Kutu ben çakmayım diye resmen bağırıyormuş, açmakla büyük hata etmişsiniz. Hiç kutuyu açmadan hemen kargocuya geri vermeliydiniz. Geçmiş olsun, uğraştıracak olsa da paranızı büyük ihtimal geri alırsınız.

|
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Forza 4
    Forza 7
    Gears 5
    Marvel vs spiderman
    Doom eternal battlemode
    Lucky tale
    %90 yer kapladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 13 Kasım 2020; 8:46:53 >
    |
    |
  • Teğmen
    214 Mesaj
    Forza horizon indirdim. Yağ gibi akıyor makine. Gears ve battlefield 5 de şu an iniyor. Bakalım onlar nasıl olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3444 Mesaj

Herkes indiriyor ondan, bir hafta sonra normale döner.

|
    |
    hey vitru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konsola oturum açtığınız hesap ile micrsoft hesabınıza girin, orada konsol görünmeli. Orada bir işlemi garanti süresini görmek isteyince direk oradan kendisi ekliyor. Ben hiç yazmadım orada seri numarası direk geldi.

|
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende bundan şüphelenmiştim ancak orada sadece tetik tuşlarını titretiyor içiniz rahat olsun.

Tetris oyunu indirdim harika müzikle uyumlu titriyor her yeri aletin.

|
    |
    tolos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgi için teşekkürler hocam

|
    |
    Mk4Ever. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    arkadaşlar, Romalılar

konsolda atıyorum discord ayarlarına giriyorum bana şifre ve doğrulama kodu soruyor, bunu nasıl kapatırız?

ayrıca sanıyorum şuan için sadece twitch den yayın yapma var. bu yayın olayını, Bilal'e anlatır gibi tane tane anlatacak bir arkadaş var mıdır?

PsN: kenanbal2

Ticarette dürüstlük esastır. Benimle alışveriş yaparken özel iletişim bilgilerimi isteyebilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ßlackie

quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

arkadaşlar, Romalılar

konsolda atıyorum discord ayarlarına giriyorum bana şifre ve doğrulama kodu soruyor, bunu nasıl kapatırız?

ayrıca sanıyorum şuan için sadece twitch den yayın yapma var. bu yayın olayını, Bilal'e anlatır gibi tane tane anlatacak bir arkadaş var mıdır?

Xbox bazı ayarları değiştirmek gerekiyor önce

Alıntı

metni:
    Önce, Twitch uygulamasını açın ve Xbox hesabınızı Twitch hesabınıza bağlayın. Bunu, ekranınızdaki talimatları izleyerek ve sağlanan kodu twitch.tv/activate adresine girerek yapabilirsiniz.İlk kez canlı yayına başlamadan önce Gizlilik ayarlarınızda “Çevrimiçi durum ve geçmiş” bölümünde “Diğerleri çevrimiçi olup olmadığınızı görebilir” ayarını “Herkes” olarak ayarlayın. Ayrıca, "Oyun İçeriği" bölümünde "Oyun yayınlayabilir" ayarını "İzin ver" olarak ayarlayın. Bir kamera kullanıyorsanız "Kinect veya başka bir kamera ile yakalanan içerik paylaşılabilir" ayarını "İzin ver" olarak ayarlandığından emin olun.Twitch uygulamasında Yayın sekmesinden video seçeneklerini belirleyebilir, yayınınıza bir başlık koyabilir, varsa mikrofon ve kameranızı ekleyebilirsiniz.

Sonra xbox twitch uygulamasında broadcast'a tıklıyoruz yayın başlıyor.

Şifre sorma olayıda ayarlar/hesap kısmında oturum açma,güvenlik ve ortak şifre kısmından değişebilirsiniz. Sadece birşey satın alırken şifre sorma yapabilirsiniz mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XAE Ari -- 13 Kasım 2020; 10:41:6 >
    |
    |

• Yarbay
    5702 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a4/2d/69/a42d69379957367831ec0a142e06b99b.jpeg&t=0&width=480&text=1

Şuan 15 oyun indirdim, dahilide 200gb haricide 160 gb yerim kaldı.

quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Şuan 15 oyun indirdim, dahilide 200gb haricide 160 gb yerim kaldı.

Dostum,hepsini teker teker 1 mb bile indirme yapmadiysan toplam bos alani gostermiyor.
    Ornek veriyorum forza 7 ekledin ama 1 mb bile indirmedinse konsolda kapladigi alani gostermiyor. Forza 7 yi indirmeye basladinsa o zaman topmda kalan bos alani gosteriyor
    Dun siraya koydum, indirme yapmaya baslamadan once %20 ken hepsini indirmeye baslayinca %90 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 13 Kasım 2020; 11:15:31 >

• Yarbay
    9308 Mesaj

Hocam bu oyun geri uyumluluk üzerine inşa edildi Series , one s - series x te one x modunda çalışıyor geliştirme yapan ekipte playgrpund değil ,farklı bir firmaya vermişler işi , pg iki oyun üzerinde çalıştığı için

|
    |
    Arda 88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Dostum,hepsini teker teker 1 mb bile indirme yapmadiysan toplam bos alani gostermiyor.
    Ornek veriyorum forza 7 ekledin ama 1 mb bile indirmedinse konsolda kapladigi alani gostermiyor. Forza 7 yi indirmeye basladinsa o zaman topmda kalan bos alani gosteriyor
    Dun siraya koydum, indirme yapmaya baslamadan once %20 ken hepsini indirmeye baslayinca %90 oldu

Alıntıları Göster

Evet biliyorum dostum durdurduklarım zaten bitmeye yakın, aynı anda indirme yapmıyorum hız bölünüyor. Bu arada ps4teki 2 tb hddyi buna xboxa takacağım bundaki 500 gblığıda ps4e. Artık psde oyun satın almayacağım boşa yatmasın.

Bu arada harici diskler 2.0 olmasına rağmen oyunları şak diye açıp kapatıyor

• Yüzbaşı
    683 Mesaj

series s konusuna da göz atayım dedim, başta ön yargım vardı ama dur dedim, belki bilmediğim bir şeyler vardır öğreniriz diye (ön yargı-->series s series x den 200dolar ucuz ama ign de fln kapasitesi çok sıkıntı, büyütmek istesen galiba 200 dolar civarı fiyat istiyormuş, o yüzden series s alcağına series x al daha mantıklı diyorlardı)

Beğenilen mesajlar ile ön yargımın kırılması bir yana, o teraflop olayını açıklayan arkadaşlara da tebrikler, bu pc/konsol işinde olan herkesin bunları bilmesi gerek.

Ayrıca toksiklik daha az gibi bu konuda 

|
    |

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Evet biliyorum dostum durdurduklarım zaten bitmeye yakın, aynı anda indirme yapmıyorum hız bölünüyor. Bu arada ps4teki 2 tb hddyi buna xboxa takacağım bundaki 500 gblığıda ps4e. Artık psde oyun satın almayacağım boşa yatmasın.

Bu arada harici diskler 2.0 olmasına rağmen oyunları şak diye açıp kapatıyor

Alıntıları Göster
    Yakinda oyunlarla beraber ps4 silimi satacagim. Acaba musteri cikarmi merak ediyorum,foruma ilani vereyim diyorum

• Binbaşı
    1074 Mesaj

konsoldan çok memnunum şuanlık tek sıkıntısı yeni nesil gibi hissettiren birşey yok gamepasste gamepass için çıkan yeni nesil oyunlarıda eski nesillerede çıktığı için cihazın tam gücünü kullanmıyor yeni nesile özel oyunların ve özellikle gamepasse gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorum

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Yakinda oyunlarla beraber ps4 silimi satacagim. Acaba musteri cikarmi merak ediyorum,foruma ilani vereyim diyorum

Alıntıları Göster

Sen bilirsin dostum, ben hali hazırda yeni aldığım ac valhallayı bitireceğim ve ps5 e yada xboxa geçmemiş arkadaşlarla fifa vs oynuyoruz. İlerde ex bir oyun çıkar diye bekleteceğim. Zaten nisana kadar plusum devam ediyor

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

konsoldan çok memnunum şuanlık tek sıkıntısı yeni nesil gibi hissettiren birşey yok gamepasste gamepass için çıkan yeni nesil oyunlarıda eski nesillerede çıktığı için cihazın tam gücünü kullanmıyor yeni nesile özel oyunların ve özellikle gamepasse gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorum

Bir şey yok derken

ARK

DEAD BY DAYLIGHT

FORZA 4

GEARS 5

GEARS TACTICS

GROUNDED

GONNER 2

NO MAN SKY

ORI

PLANET COASTER

SEA OF THIEVES

THE TOURYST

WE HAPPY FEW

Bunlar dışında cod warzone bedava hepside nextgen uyarlanmış gamepasste.

|
    |
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,282
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.