Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.844
Cevap
379
Favori
1.611.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hele sukur. Cunku normal degil yani onca saat sonra sicak olmasi. Eee hocam oyun performanslari nasil. Ori denedin mi? Hangi monitorde oynuyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Hele sukur. Cunku normal degil yani onca saat sonra sicak olmasi. Eee hocam oyun performanslari nasil. Ori denedin mi? Hangi monitorde oynuyorsun.

Oriyi deneyebildim akşam sadece 5.5 gb indiemesi çabuk diye, forza vs 70 gb inmesi zaman alacak. Lg 32" 3d smart tv kullanıyorum. Oyunu ilk kez açarken test ediyor kendini kaç fps de açabileceğini söylüyor, 120 fps açtı tıkanmadan akıcı bir şekilde oynadım. Tavsiye istiyorum yeni jenerasyon hangi oyunları oynamak lazım, yada masraf çıkmasın şimdi var olan oyunlardan gamepasste ng updateli oyunlar varmı? Hali hazırdaki oyunları zaten ps4te oynadım. Gears 5 var sanırım ama o onex zamanından kalnamı bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt

Gears 5 optimize edildi Series icin oynamadiysaniz sadece Gears.5 degil tum seriyi tavsiye ederim

gears 5 oyna cihat hocam...Gamepass sisteminde filitre varmis yeni nesil destekli oyunları ordan gorebiliyormussun jedi fallen order ea play e gece eklendi kesin dene araba yarisinda forza horizon 4 cok iyi oynucak cok guzel oyunlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Tam bunu yazmak için hazırlanıyordum kimsede henüz tam olarak konsol olmadığı için ilk acemilikler bunlar

Evet birde kapat dedim üstüne fişten çektim hata ettim ama tekrar açmada bi sıkıntı olmadı şükür, şimdi tam kapat desim ve makine soğudu şuan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

gears 5 oyna cihat hocam...Gamepass sisteminde filitre varmis yeni nesil destekli oyunları ordan gorebiliyormussun jedi fallen order ea play e gece eklendi kesin dene araba yarisinda forza horizon 4 cok iyi oynucak cok guzel oyunlar var

Aha süper Gökhan hocam akşama bakayım ea açıldıysa anaaammm fifa jedi vs of of

yapıştır valla şu an ea play artik gamepass de bende cihazi sabirsizlikla bekliyorum gelsin 2 gun sirf downland var

Olur öyle alışırsınız :) hayırlı olsun güle güle kullanın

• Mediamarkta series s gelmiş. Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• myilmazbm kullanıcısına yanıt

İlk resimde yazan fiyatı görünce bir an boşuna ingilterelerden almanyalardan kargo bekliyormuşuz diye düşündüm ama alttaki eski nesillerin fiyatıymış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 10 Kasım 2020; 11:58:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Series S SSD Aynı Series X'de olduğu gibi porta takılı olduğu için upgrade yapılabilir

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Olur öyle alışırsınız :) hayırlı olsun güle güle kullanın

Teşekkür ederim herkes kazasız belasız konsoluna kavuşsun biran önce

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

yapıştır valla şu an ea play artik gamepass de bende cihazi sabirsizlikla bekliyorum gelsin 2 gun sirf downland var

Gelir en kısa zamanda heyecanı yaşamak lazım, hoş ben perşembe beklerken pazartesi heyecan kalmadı :))

• Xbox bolumu eski gunlerdeki gibi yogun olur insallah bol bol oyun sohbeti yapacagimiz gunlere adim atmak ümidiyle konsolu alanlara hayirli olsun. Alacak olanlar ben ben ve benim gibilerede sabır ve metanet diliyorum 😁

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimal eskisi gibi olacak hocam. Beni xbox konusunda en cok korkutan ikinci el digital oyun al sat kismiydi. Ama sanirim ps gibi hareketli olacak. Zaten diger turlu oyun oynama sansimiz yok gibi birsey.

• Bazı ps fanboyları kardeşlik olmasa da xboxta oradan yüklensek diye umdular ama aradıklarını bulamadılar.Üzgünüm çocuklar elinizde pek bir koz kalmadı

• Merhaba arkadaşlar gamepassten indirdiğim bir oyun, gamepassten kalkarsa ben o oyunu artık oynayamıyor muyum? Daha önce xbox yada ps kullanmadım hiçbir bilgim yok

• cnzynp11 C kullanıcısına yanıt
    Evet oynanmiyor. Makineye indirmenin anlami yok yani her oyuna giriste online olarak karsilikli teyitlesiyor.

• cnzynp11 C kullanıcısına yanıt
    Oynayamıyorsunuz hocam ama bildiğim kadarıyla oyun kalkmadan yaklaşık 1 ay önce bu oyun gidici diye uyarıyorlar o sürede bitirelim diye

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.