Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.834
Cevap
380
Favori
1.610.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lşu hepsiburada bir güzellik yapsa da bugün bize de getirse. gamepass i sömürmek istiyorum bir an önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

çok pahalı olunca normal 1400 tl olsa ps4 slim aldıgım gibi alırdım para yok malesef olanlar alıyor rahatça :D

artı amazon ön sipariş oldugu için süre kısıtlı karar vermek için

S alamayan yada almakta zorlanan x ya da ps5 i nası alacsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ufak osuruktan nem kapan bir kısım oyuncu var ve yangın çıkarmaya müsait az sakin ya akıl var mantık var

• Ben bu konsolu gerçekten almaya değer görüyorum ama elimde onca X360 oyunu var diye de alırsam kötü hissedeceğim kendimi sanırım..

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ilk gün güncellemesi ne zaman gelir? Birde yeni jenerasyon hangi oyunlar var gamepasste deneyebileceğimiz?

• Bu arada akşam 3 saat çalıştırdım güncelleme kurulum oyun indirme vs kapattıktan 4 saat sonra bile konsolun üzeri ateş gibiydi

Allah Allah, taş olsa soğur yahu o saate kadar. İlginç.

Hocam fan sesi var miydi çalışırken

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Bu arada akşam 3 saat çalıştırdım güncelleme kurulum oyun indirme vs kapattıktan 4 saat sonra bile konsolun üzeri ateş gibiydi

Bu kis yakittan tasarruf edecez, guzel haber

• quote:

Orijinalden alıntı: mabs

Hocam fan sesi var miydi çalışırken

Sessiz hocam ışığı yanmasa çalıştığını anlamazsın

Fise takili miydi hocam? Mantik olarak imkansiz 4 saat sonra hala sicak olmasi. Anca iceriden surekli isinmasi lazim kapali bile olsa. Yoksa o kadar sure sicak kalmasina ihtimal yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Fise takili miydi hocam? Mantik olarak imkansiz 4 saat sonra hala sicak olmasi. Anca iceriden surekli isinmasi lazim kapali bile olsa. Yoksa o kadar sure sicak kalmasina ihtimal yok.

Fişten çekmiyorum kapalı makine ne zman soğudu bilemiyorum, daha oyun oynamadan bilmiyorum ama öyle abartı sıcaklık yok. Ps4 te öyle uzun süte sıcak kalıyo üzeri

Çok mu kapalı bir bölümde saklıyorsunuz konsollarınızı? Ondan ısınıyor olabilirler..

• Makine baktım hala sıcak geceden beri şimdi fişten çektim neden böyle ya? Ps4 ü falan fişten çekmiyodum. Bilen biri cevaplarmı. (sıcak dediğim yer siyah yuvarlak alan sadece diğer yerler soğuk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 10 Kasım 2020; 11:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Çok mu kapalı bir bölümde saklıyorsunuz konsollarınızı? Ondan ısınıyor olabilirler..

Hayır açık alanda tv sehpasının üzerinde çalıştırdım yatay şekilde önü arkası sağı solu açık

• Halbuki önceden gelip inceleme yapan YouTuberlar ısınma konusunda normal olduğunu belirtmişlerdi, ısınma problemi olsa duyulurdu çoktan..

• Tam kapat demem gerekliymiş burdaki arkadaşlarda demedi internetten gördüm şimdi

Tam bunu yazmak için hazırlanıyordum kimsede henüz tam olarak konsol olmadığı için ilk acemilikler bunlar

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.