Şimdi Ara

Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yamaci1771 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.043
Cevap
154
Favori
355.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 601
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 604
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 368
  • Favoriye Eklediklerim 166
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cngzhn20 (604 mesaj) lastwarriors (343 mesaj) Anthropomancy (289 mesaj) crypto81 (197 mesaj) Exhume10 (180 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3957 mesaj) Mobil (2041 mesaj) Mini (821 mesaj) Uygulama (1224 mesaj)
  • @
46 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$
Giriş
    6843 Mesaj

o metal dış kasa oldukça güven veriyor 1980'lerin hdd'lerine benzettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 9 Kasım 2020; 20:7:18 >
    |
    |
    SultanApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3446 Mesaj

Pilli hocam, normal kalem pil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    endars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadasin dedigine gore kardeslik olayi bitiyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 9 Kasım 2020; 22:14:33 >
  • Çavuş
    78 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Bence Microsoft'un esas amacı PS'e darbe vurmak değil. Gamepass'i mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırmak istiyorlar. Hatta okuduğuma göre Microsoft'un Netflix benzeri bir projesi varmış. Bu yüzden amaçları konsol satışları değil hizmet satışı. Gamepass'i genişletip film/dizi yayınlarının da olduğu MS Pass gibi bir sistem ortaya koyarlarsa bir anda Xbox'ın olduğu her eve girmiş olacaklar. Series S de bence bunun için çıkarıldı. Ucuza satarak daha çok kişiye ulaşma peşindeler.

dediğiniz çıktı bile ama denemeymiş

• Binbaşı
    1794 Mesaj

Hayda..

|
    |
    Tacsizkral05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Hayda..
    Digital alim,satim bolumunde korhan nicli arkadasin yazdiklari
    kardeşim ile beraber 3-4 senedir benim hesabı paylaşıyorduk içinde game pass ultimate oyunlar vs.. var, son güncellemeden bu yana 3-4 gündür xbox one x lerimizde kardeşliği kullanamıyoruz. kardeşim oyunları açmaya çalıştığında oyunları satın alman gerek diyor. bugün 2 ayrı microsoft müşteri hizmetleri temsilcisi ile ayrı ayrı görüştüm, tekine güvenmeyip birdaha aradım yani. 2 side aynı şeyi söylüyor yeni konsolların gelmesi ile beraber kardeşlik bitiyormuş, bu güncellemeyle yavaş yavaş uygulamaya başlamışlar.
    bu arada iptal edilen ayrı 2 konsolda aynı anda oynama olayı. eğer siz hesabınızı bir konsolda açıp, ev xboxı yapıp oturumu açık bırakırsanız o xboxtaki dğer kullanıcılar faydalanmaya devam ediyor. ama ne zaman oturumu kapatırsanız, ev xboxı olsanız dahi haklarınızı paylaşamıyorsunuz. ben şuan bu durumu yaşıyorum, bana verilen bilgide bu şekilde.

• Binbaşı
    1794 Mesaj

Adam bizi trollüyor olabilir ben kuşkulandım

|
    |
  • Çavuş
    78 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Digital alim,satim bolumunde korhan nicli arkadasin yazdiklari
    kardeşim ile beraber 3-4 senedir benim hesabı paylaşıyorduk içinde game pass ultimate oyunlar vs.. var, son güncellemeden bu yana 3-4 gündür xbox one x lerimizde kardeşliği kullanamıyoruz. kardeşim oyunları açmaya çalıştığında oyunları satın alman gerek diyor. bugün 2 ayrı microsoft müşteri hizmetleri temsilcisi ile ayrı ayrı görüştüm, tekine güvenmeyip birdaha aradım yani. 2 side aynı şeyi söylüyor yeni konsolların gelmesi ile beraber kardeşlik bitiyormuş, bu güncellemeyle yavaş yavaş uygulamaya başlamışlar.
    bu arada iptal edilen ayrı 2 konsolda aynı anda oynama olayı. eğer siz hesabınızı bir konsolda açıp, ev xboxı yapıp oturumu açık bırakırsanız o xboxtaki dğer kullanıcılar faydalanmaya devam ediyor. ama ne zaman oturumu kapatırsanız, ev xboxı olsanız dahi haklarınızı paylaşamıyorsunuz. ben şuan bu durumu yaşıyorum, bana verilen bilgide bu şekilde.

Alıntıları Göster

bu çok kötü oldu game pass yine hesaplıydı da oyunları mecburen kardeşlikle alacaktık inşallah sony aynı topa girmez

• Yarbay
    3237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ArdaKesim

dediğiniz çıktı bile ama denemeymiş

Alıntıları Göster

1 aylık deneme. Sonrasında muhtemelen ek ücretle gamepass'e eklenebilecek. Eğer içerik ilgi çekici olursa çok talep görecektir diye düşünüyorum. Atıyorum Gamepass yıllık 180 lira iken bunun için de ekstra 60-70 lira isteseler EA Play gibi çok alan olur.

|
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Adam bizi trollüyor olabilir ben kuşkulandım
    Yakinda kardeslik yapanlardan haberler ortaya cikar, kaldirmasalar iyi olacak yoksa cold war gume gidecek

• Yarbay
    4050 Mesaj

yasadigim kopenhag sehirindeki AVM ye baktim her yer series s dolmus 1 tane series x yok hepsi satilmis ayrica series s de yabana atilacak bir makina degil

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Suan su yazilanlari okuyunca kendimi ramazanda batıda oturup doguda iftarini acanlari izliyor gibi hissediyorum:)))

Aynı durumdayız  

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ArdaKesim

bu çok kötü oldu game pass yine hesaplıydı da oyunları mecburen kardeşlikle alacaktık inşallah sony aynı topa girmez

Alıntıları Göster
    Xbox musteri hizmetleri ile gorusmek lazim ne kadar dogru diye de ,benim xbox elime ulasmadi uyeligimde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 9 Kasım 2020; 21:16:32 >
  • Binbaşı
    1797 Mesaj

Adam oyunlara daldi ugramiyo daha

|
    |
    lastwarriors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    951 Mesaj

bu olay yabancı sitelerde de var. ben ileride series x ya da ara nesik çıkarsa diye araştırmıştım. dedikleri evde aynı jenerasyon tek nesile izin verecekleri. ama dediğim gibi bir konsola singleplay oyunları atıp interneti kapatırsak ne olacak bilmiyorum. bunu deneme imkanınız var mı? ya da ikisinde de aynı anda offline iken singleplay oynanır mı?

|
    |
  • Yarbay
    5704 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Adam oyunlara daldi ugramiyo daha

Yok ya hesap açma ana hesaba bağlama uğraştırdı, şifre yanlış falan dedi bende şifre değiştim. Merak ettiğim oyunları indirmeye başladım lakin oyunlar epey büyük boyutlarda en kısa zamanda harici disk edinmek şart. Sadece forza 4 70 küsür gbtı.

Kardeşlik olayı ciddimi ya? Nasıl altından kalkacaz tek başına bu işin. Keşke konsolu çıkarmadan deselerdi bı konsolu almayabilirdim

|
    |

İlk oyun denemek için oriyi indiriyorum umarım ng grafikleri vardıe

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kuros

bu olay yabancı sitelerde de var. ben ileride series x ya da ara nesik çıkarsa diye araştırmıştım. dedikleri evde aynı jenerasyon tek nesile izin verecekleri. ama dediğim gibi bir konsola singleplay oyunları atıp interneti kapatırsak ne olacak bilmiyorum. bunu deneme imkanınız var mı? ya da ikisinde de aynı anda offline iken singleplay oynanır mı?
    Madem oyle Xbox tan resmi aciklama gelmeli

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bebek Oyunları
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,000
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.