Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rektangular

https://www.xbox.com/en-US/xbox-all-access

series x + gamepass aylık 35 dolar.

İşte buna bir de video streaming hizmeti eklerlerse tek cihaz ve hesap üzerinden hem oyun hem film dizi satacaklar insanlara. Yıllardır Windows sayesinde milyarlarca kişiye ulaşıyorlardı. Şimdi de bu şekilde her eve girecekler.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

Keşke olsa. Xcloud da gelse Türkiye'ye mükemmel olacak da daha gelemedi.

• Amazon meksikaya baktım. Series s’i adamlar bizim paramızla 3500 liraya alabiliyor

Söyleyeceklerim bu kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Mevcut nesilde depolama için kullandığımız USB 3.0 hdd'leri depolama amacıyla kullanamıyoruz yani?

• ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    3.1 ibaresine çok takılmayın. Kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ori and the Will of the Wisps in enhanced sürümünü direkt USB HDD veya SSD den çalıştırabilcekmişiz. MundoXbox diye bir İspanyol kanal bildirmiş. Sea of Thieves te de durum böyleymiş sanırım.

• Ra R kullanıcısına yanıt
    Ps4te yok sanırım, benim cihaz modemi görmüyor en azından. Bu nesilde de kablo lazım olacak mı diye merak ediyordum :)

• Öncelikle herkese selam,series x almayı planlayan biri olarak series s Ray Tracing performansı beni bayağı bir şaşırttı,sizlerle paylaşmak istedim.Eğer durum buysa(gameplay gerçekten series s ten alınmaysa) bütçesi yetmeyen arkadaşlar series s e yönelebilir valla,buyrunuz:

• quote:

Orijinalden alıntı: tolos

Ori and the Will of the Wisps in enhanced sürümünü direkt USB HDD veya SSD den çalıştırabilcekmişiz. MundoXbox diye bir İspanyol kanal bildirmiş. Sea of Thieves te de durum böyleymiş sanırım.

Öyle ise Xbox one oyunlarına gelecek yeni nesil güncellemeleri ( fps artışı gibi ), herhangi bir hdd/ssd den oynanabilecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uk'den alanlar yarın paraları tlye çevircek mi?

• https://www.youtube.com/watch?v=nyIB2J8fVSk&feature=youtu.be
    👍👍👍👍👍

• 36 aylık gamepass ultimate konusunda bana yardımcı olabilecek var mı acaba? Xbox da yeniyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

36 aylık gamepass ultimate konusunda bana yardımcı olabilecek var mı acaba? Xbox da yeniyim

https://support.xbox.com/tr-TR/contact-us buradan destekle yazılı iletişime geçip 12 aylık live gold alın. 3 kez bu işlemi yaptıktan sonra hesabınıza 1 aylık gamepass ultimate alın. 3 yıl gamepass'iniz olur. Ancak yazılı iletişim sadece İngilizce yapılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

36 aylık gamepass ultimate konusunda bana yardımcı olabilecek var mı acaba? Xbox da yeniyim

Telefonla arayıp alın bende gözümde büyüttüm ama operatörler yardımcı oluyolar 5 dk sürmedi üyelik almam. Yalnız aramadan önce üyelik alacağınız hesap için hotmail hesabı açın ve kredi kartınızı tanımlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam dostlar. Yarin daha genis incelemeler izleriz sanirim dimi? İlla alanlar videolar eklemeye baslarlar. En azindan daha tarafsiz videolar izleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Selam dostlar. Yarin daha genis incelemeler izleriz sanirim dimi? İlla alanlar videolar eklemeye baslarlar. En azindan daha tarafsiz videolar izleriz.
    Persembe, cuma Evde kendimiz oynariz videolarin onemi kalmadi

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Valla bizimki yurt disindan gelicek daha cok bekleriz gibi hocam. Sizin incelemeleri okuycaz o zaman. Gamepass i didik didik edin:)))

Ya bide dostlar su gamepasste yeni cikam flight simulator oyunu bar mi acaba?

• fitamino kullanıcısına yanıt

Pc var hocam mfs şuan

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.