Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.834
Cevap
380
Favori
1.610.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam Series X çünkü oyunları One X versiyonları üstünden çalıştırıyor 4K assetleri, textureları vs. olduğu için. One X versiyonlarında da oyunların genelde "Performans" modu vs. oluyor FPS kilidi açık oluyor genelde o modda oyunların o yüzden direkt 4K 60 a çıkabiliyor oyunlar Series X te. One S te oyunlarda "Performans" modu olmadığı için Series S te geliştiriclerin o modu açması lazım işte Series S in de boostlaması için oyunları.

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt

PS4 ve One S'de warzone 60 fps.

• Çözünürlük ve fps'nin kilitli olduğu oyunları Series X de açamaz. AC Syndicate 900p 30fps çalışacak Series X'de. İş mi? Değil ama böyle.

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    Değer kaybetti kimse kazandı demiyor ama k*çında yapraklar dolaşan mızrak atan yeni ginelilerin parası bizden değerli dersen kusura bakmayın kimse sizi ciddiye almaz paramız daha değersiz değil yani böyle bir mantık yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Değer kaybetti kimse kazandı demiyor ama k*çında yapraklar dolaşan mızrak atan yeni ginelilerin parası bizden değerli dersen kusura bakmayın kimse sizi ciddiye almaz paramız daha değersiz değil yani böyle bir mantık yok

gir googleye adamların grafiğine bak 2017 de bizim para daha değerliyken şimdi onların ki değerli onlar 0 falan mı attı? hayır burdan ne sonuc cıkabilir baska 1 tl 0,95  Kina iken şimdi 2,41 ? değerli oluyor mu olmuyormu eğer şimdi değersizse 2017/2016 damı değerliydid?

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    Neden anlamak istemiyorsunuz asgari ücretin 140 olduğu yerin parası bizden değerli derseniz karşısı o zaman bizim paramız da japon yeni den Rus rublesinden değerli der

Paranin değer kaybetmesi farklı bir şey dersiniz ki para değer kaybetmiş VS. Doğrudur ama o paranın değerli olması bir anlam ifade etmez

İyi o zaman bizde yeni para birimi çıkaralım 1 tane basalım karşılığı olarak 1 ton altın koyalım en değerli para bizim olsun süper güç olalım

Böyle bir mantı var mı

Bakın muhalefet yapın ama doğru yapın deyin paramız şu kadar değer kaybetti ekonomi yönetimimiz kötü VS. Vs.

Ama gidip bir paranın anlık değeri ne bakıp mızrak atan yeni gine in parası bizden daha değerli demeyin komik duruma düşüyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Neden anlamak istemiyorsunuz asgari ücretin 140 olduğu yerin parası bizden değerli derseniz karşısı o zaman bizim paramız da japon yeni den Rus rublesinden değerli der

Paranin değer kaybetmesi farklı bir şey dersiniz ki para değer kaybetmiş VS. Doğrudur ama o paranın değerli olması bir anlam ifade etmez

İyi o zaman bizde yeni para birimi çıkaralım 1 tane basalım karşılığı olarak 1 ton altın koyalım en değerli para bizim olsun süper güç olalım

Böyle bir mantı var mı

Bakın muhalefet yapın ama doğru yapın deyin paramız şu kadar değer kaybetti ekonomi yönetimimiz kötü VS. Vs.

Ama gidip bir paranın anlık değeri ne bakıp mızrak atan yeni gine in parası bizden daha değerli demeyin komik duruma düşüyorsunuz

burda kimin komik duruma dustugu belli niye kabul etmiyorsun değerli işte , sana kaynakta atıım googleye bak dedim 2016 yılına para değeri asgari ücretle olculmez, bazı ulkelerde asgari ücret tanımlı bile değildir.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt

japonların parasında sıfır var hocam bilgiliyim diye yorum yazıp japonyayı örnek vermeniz saçma adamların 1 birim yerine 100 birim kullanıyor 100 yen 8 küsür lira

• camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Bende onu anlatıyorum hocam para birimleri direk çevrilmez direk çevirip biz daha iyi durumdayız yada Gine daha iyi durumda diyemezsiniz adamların asgari ücreti 339 tl bizim asgari ücretin 7 de 1i

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Konsolu kötülemiyorum, konsolun özelliklerini yazıyorum. Size kötüleme gibi geliyorsa demek ki konsol kötü.  

Alıntıları Göster

Allah razı olsun hocam , bizim beynimiz yoktu zaten , siz gelin arada bizi uyarın böyle ki şeytana uyup konsolu almayalım.Hadi bir kere gelir yazarsın da canın sıkıldıkça gelip konsola gömüyorsun.E biz de biliyoruz konsolun kapasitesini , kaç yıldır bu forumda bu başlıklarda takıldığımıza göre.Ssd'nin kapasitesini biz de eleştirdik ama 300$'a bu kadar oluyor işte , aynı anda 5 oyundan fazla oynamazsın çok da ölümcül değil sonuçta.

Oradan bakınca , karne hediyesi için iş çıkışı Teknosa'ya uğrayıp bizim oğlana bir oyun konsolu alayım , satıcı beni yönlendirir zaten diyen tiplere mi benziyoruz.

• crypto81 kullanıcısına yanıt

Gelmiş geçmiş en iyi platform oyunları arasında ilk 3'üme girer bu oyun.Müthiş bir deneyimdi.

• Siz ya aldığınız cevapları okumuyorsunuz ya da okuduğunuzu anlamakla ilgili ciddi problemleriniz var.
    Bakın herkesin "oyun" ile ilgili talep ve beklentileri sizinle aynı olmak zorunda değil. Öyle olsa Nintendo Switch diye bir konsol olmazdı. Oyunu hayatının küçücük bir bölümüne sığdırabilen milyonlarca insan var. Herkes sizin gibi boş değil. Akşam işten dönünce ya da haftasonu kanepede uzanırken gamepadi alıp 1 saat eğlencesine takılan insan için bu saydıklarınız hiçbir şey ifade etmiyor. Bakın yukarıda arkadaş Ori için ne yazmış? Herkes COD ya da AC oynamıyor. Konsolu sadece Fifa için alan var yahu...
    Neden bunu anlamıyorsunuz? Series S aslında bu insanlar için biçilmiş kaftan. Hee PS5 ya SX her oyunda 4K 60fps verecek sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Onlar da birçok oyunu dinamik çözünürlük ile oynatacak. Zira şu an 4K 60fps'i garanti edebilen ekran kartları 2 konsol fiyatına satılıyor. Bakın daha ray tracing falan da demedim. Ama bunlar bence önemsiz. Fakat sizin için önemli. Çünkü siz oyunun kendisinden değil ekrandaki görüntü kalitesinden zevk alıyorsunuz. Amacınız oyun oynamak değil "benimki seninkinden güzel" diye hava atmak. Oysa amaç oyunun kendisinden zevk almak olmalı. Benim hayatım boyunca en çok zevk aldığım oyun River Raid idi. Tüplü tv'de muhtemelen sd dahi olmayan bir görüntü vardı ama inanılmaz eğlenceliydi. Bunu ne yapacaksınız? Benim eğlenmek için 4K'ya ihtiyacım yok. Sizin varsa PS5 sizi asla mutlu etmez. Bunu da bilin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ustteki yoruma katiliyorum xbox one standart var haftada 2 3 saat vakit ayiririm ayirmam.minecraft dungeon oynuyor cocugum onun grafiklerini bile iyilestirse yeter de artar bile :) ustelik boyut itibariyla muhtesem bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: neverdays

Videonun linkini gönderebilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tartışmayı tam anlamadım ama paranın değeri.Satın alma gücü ile ölçülür

Şilide asgari ücret 320.000 şili pesosu.Türkiyede 2300 Tl Türk lirası daha mı değerli?Hayır!

Şilide asgari ücret 410 dolar Trde 270 dolar

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    en basiti başka bir şehirde hayata tutunmaya çalışan üniversite öğrencileri var.

kesinlikle katılıyorum size.
    insanlar senarya, ortam ya da yeteneğin kağıt üstündeki speclerden daha önemsiz olduğunu düşünüyor.

xbox s ile 2-3 öğrenci birleşip taşrada hayatta kalabilirler.

series s gelecek oyunları açsın yeter.

Adamin cektigi kayda bak allah askina 720p. Bunlara kim yolluyoe bu cihazlari.

• fitamino kullanıcısına yanıt

Yurtdışında çoğu kişiye geçen hafta cihazları geldi. Bu arkadaşta cihazı erken gelenlerden biridir büyük ihtimal, 351 aboneli bi kanala MS in bir şey yollayacağını sanmıyorum.

arkada bir ses var. Fan sesi gibi. Bu Series S'den mi geliyor? İnşallah ondan değildir çok rahatsız edici.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.