Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olur , onex te de 4k yı , 1080p de kullandığında keskin bir görüntü oluyor supersampling yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Kuzey amerikada vs. de bayağı iyi satacaktır series s , aynen oyunları harici depolamaya taşınıyor , zaten bc oyunlarını direk harici hdd ve ssd den çalıştıracak

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ediyordum.

Xiaomi tv box da videoyu 4k oynatabiliyorum ama tv 1080p

1080p ile 4k arasında ciddi fark ediyor ee tv 1080p nasıl oluyor bu diyordum.

supersampling 1080 tv de bile ciddi fark ettiriyor

Birde 8k videoyu 4k açıp 1080p izlemek var süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bio technolog -- 13 Eylül 2020; 13:25:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrensMişkın

3 bine gelsin ya çok nu şey istiyoruz. Lanet olsun bu ülkeye ya. İnsan gibi hayal dahi kurdurtmuyor. Çıkış fiyatının 10 katı birim paraya dahi olurum var ama devlet hayır diyor. Lanet olsun
    dostum haklısın

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Microsoft Türkiye yetkilileri varsa söyle bir kampanya müthiş olurdu. Hemen ön sipariş geçerdim. Elinizdeki kullanılmayan boşta duran xbox'lari yeni nesil gelene kadar kira kampanyası. Sıfır kutudakileri demiyorum, garanti kapsamında geri dönen, defolu vb. Çok sabırsızlandım. Kasım gelmeyecek.

Hemen üç yıllık Gold alır, ultimate yapar yeni konsolum gelene kadar Xbox tadını çıkarmaya başlardım.

4K tv olmadığı için One S alayım diyordum ama bunu şimdi öğrendim X alıp durumum olduğunda da 4K tv alabilirim aslında.

• Ssd nin gücünü gosteren bir video paylaşıldı Twitter da One S ve Serie S arasindaki fark

https://twitter.com/shinobi602/status/1305156616266842114?s=08

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Ssd nin gücünü gosteren bir video paylaşıldı Twitter da One S ve Serie S arasindaki fark

https://twitter.com/shinobi602/status/1305156616266842114?s=08
    Linki açamayanlar veya üşenenler için: Series S'in 12 saniyede açtığı oyunu One S tam 53 saniyede açtı.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Xbox Series S, Outer Worlds'un yükleme süresini herhangi bir optimizasyon olmadan 53 saniyeden 12 saniyeye indirmiş. Düzgün bir optimizasyonla bu oyunda 1 saniyeye kadar düşürebilir. Hatta tamamen ortadan kaldırır. Loading ekranlarına yeni nesilde elveda demek güzel olacak 👍

• quote:

Xbox Series S, Outer Worlds'un yükleme süresini herhangi bir optimizasyon olmadan 53 saniyeden 12 saniyeye indirmiş. Düzgün bir optimizasyonla bu oyunda 1 saniyeye kadar düşürebilir. Hatta tamamen ortadan kaldırır. Loading ekranlarına yeni nesilde elveda demek güzel olacak 👍
    Series S gerçekten hayallerdeki cihaz oldu. Bundan iyisi şamda kayısı. 2K ekranda bekleme süresiz 60 fps oyun keyfi bizi bekliyor

Eski oyunları One S çözünürlüğünde oynatsada sorun yok benim adıma ben yeni oyunlarla ilgileniyorum daha çok :d

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Aynen cok masraf olmasını istemeyen oyuncular icin bulunmaz F/P cihazı gibi duruyor su oyun pahaliliginda 2k 60 fps oyunlar düşünüldüğünde bence mükemmel cihaz

• quote:

Aynen cok masraf olmasını istemeyen oyuncular icin bulunmaz F/P cihazı gibi duruyor su oyun pahaliliginda 2k 60 fps oyunlar düşünüldüğünde bence mükemmel cihaz
    Ben şeye şaşırıyorum Pro gamer insanlara böyle saatler harcayabilenlere. Yani nasıl vakitleri oluyor iş güç yok mu herkes babasının hazır şirketinden mi yiyor Daha evli değilim biraz vakit kalıyor evlenince haftada birkaç saate düşeceğimi düşünüyorum bu insanlar nereden vakit ayırıyor merak konusu

Şuan bile casual gamerım yani series s'in işimi görmeyeceği hiçbi senaryo yok :d

• Komik bir şey var bazı PS’ciler gelip diyor ki sağda solda eski oyunları One S gibi oynatacak kötü leş vs.

Ama unuttukları bir şey var cihaz eski oyunları oynatıyor Şu üç beş oyunda değil yani tam geriye uyumluluktan bahsediyoruz.

Ben Playstation da severim gömdüğüm PS değil fanboyları, ev arkadaşımınkiyle oynaya oynaya 2 sene bu neslin oyunları PS4 ile geçti ama şartlar değişti yani şimdi game pass zamanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 14 Eylül 2020; 0:11:47 >
    Emin misin bende de 1080 eski bi tv var x alsam olur yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.digitaltveurope.com/2020/05/13/uhd-tv-penetration-seeing-phenomenal-growth-in-uk-says-ses/#:~:text=Some%2067%25%20across%20Europe%20as,of%20availability%2C%20the%20operator%20said.

Avrupada bile 4k yaygınlaşmamış.Bazıları bu ne bu dvirde böyle konsol mu çıkartılır falan gibi abuk sabuk laflar ediyorlar ama koskoca firma salak değil herhalde.

Steam araştırması da vardı Kullancıların yüzde 15 i falan 4k monitör kullanıyordu.

Xbox piyasa araştırmasını güzel yapmış ve s versiyona karar kılmış.Bu konsol nesli bitene katar.4k tvlere geçiş anca olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 14 Eylül 2020; 2:6:35 >

• Konsolun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. PC oyuncusuyum ama konsola geçmeyi düşünüyorum. Umarım fiyatı en fazla 3500 TL civarı olur. Bazı ülkelere özel fiyatlar çıkarıyorlar bize de yapar inşallah Microsoft Türkiye
  • AssassinsCreedValhalla
    XSX: 4K@60fps
    XSS: 1440p@60fps

Dirt5
    XSX: 4K@60 or 120fps
    XSS: 1440p@60 or 120fps

BlackOpsColdWar
    XSX: 4K@120fps
    XSS: 1440p@120fps

😎 Coşuyormuyuz? Eller havaya haydi gençler...

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    X alsan olurda 1080p ile kullanmak biraz tezat olur , tam verim alamazsın , ileride 4k ya geçerim diyorsan o başka
  • Xbox Series S'deki partikül sayısı, Gears 5'i "PC Ultra Spec'ten% 50 daha yüksek" olarak çalıştırır. Ve bunların hepsi 120 fps'de.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Euro gayet anlamlı bir şekilde yükseliyor. Ya sabır.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.