Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Proprietor

Gta 4 de fps drop olmamalı eğer olmasının sebebi backwards modunun sıkıntısı ise microsoft onu düzeltmeli belki dediğiniz gibi sorun konsol gücü değil

Niye forzayı baz almıyorsun diyorsunuz nedeni Microsoft oyunu olması 3.parti oyunların daha önemli benim için yeni nesil oyunlar çıkınca göreceğiz performansını

Ben ayrıca series s e çöp falan demedim parasını hak ediyor dedim ama yüksek performans veremiyor verdiği 1080p/30-60fps arası

Yani insanlar biz konsol süper diyince ne kazanacak onu anlamıyor bir çoğuda velet lafına takılmış ya açın izleyin ne deyim sadece incelemelerde denileni çevirdim hemen hemen her incelemede aynı şey denilmiş

Hocam ilk konuya girişinizden dolayı bence tepki aldınız. Lakin son yorumlarınıza katılıyorum. Xbox series s 1080p ve kısmen 2k konosolu olacağı düşüncesindeyim. Zaten fiyat ve performansi degerlendirince gayet iyi konsol şu anki duruma göre. Ha ülkemizde PS dijital satilsaydi aradaki farka göre Xbox series sden buna katanlar olabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• neco6791 kullanıcısına yanıt

one x 30fps çalışıyor gibi sanki ama bu görüntüde.

• kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt

4kda max 30 fps calisiyor zaten oyun

• Açıkçası Series S'in tam anlamıyla yeni nesil deneyim olmadığına ben de katılıyorum. Ancak bizim gibi ülkeler için güzel bir alternatif. Belki One X ile arasında büyük bir teknolojik fark yok ama sonuçta yeni nesil oyunlar Series S için çıkacak ve yeni oyunları deneyimlemek için en ucuz yol bu cihaz.

Dolar 8 liranın altındayken sipariş verip üzerine dolar aldıysan yani bu cihazı 3500'e falan mal ettiysen kesinlikle değer. Ancak Türkiye'den alıp 5.500 falan verilecekse yazık günah.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

süper olmak için ps5'den iyi olmak zorunda değil. sonuçta ps5'den ucuz.

Series S sadece Ps5'den 100 $ ucuz değil.Yoksa biz de 100 $ için 4 tf güç yerine 10 tf gücü tercih ederiz.Sorun oyun fiyatları ve Sony'nin tok satıcı tavırları.

İnsanlar gamepass için alıyor bu cihazı bizim gibi ülkelerde.Alan da bu cihazdan mucize beklemiyor.Zaten 4k - 60 fps ıvır zıvıra takılan toplam konsol kullanıcısı tahminen %10'u geçmez.Bu konuda takıntılı insanların çoğu zaten Pc tarafında kalıyor.

İnsanların anlamadığı şey bu , biz de biliyoruz en iyisini almayı.

1080p de 7 sene boyunca tüm oyunları açacak bu cihaz.Bazı oyunlarda zamanda belki 60 fps veremeyecek.

Şu 30-60 fps , 1080p 4K farkını anlayamayan milyonlarca oyuncu var.Benim de umrumda değil , hala One S'de keyifle oyun oynuyorum.

300 $'a aynı oyun keyfini yaşaman adamları rahatsız ediyor.

• series s alıyorum çünkü param anca buna yetiyor

series s alıyorum çünkü bunu bağlayacağım monitör 1080p bile değil 768p

series s alıyorum çünkü bir oyuna 250TL'den fazlasını vermem ve series s gamepass için biçilmiş kaftan

• quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

series s alıyorum çünkü param anca buna yetiyor

series s alıyorum çünkü bunu bağlayacağım monitör 1080p bile değil 768p

series s alıyorum çünkü bir oyuna 250TL'den fazlasını vermem ve series s gamepass için biçilmiş kaftan

Kırılmış ps4 al daha iyi.

• AİGUN kullanıcısına yanıt

niye yeni nesil bir konsol varken gidip eski nesil bir konsol alayım gamepass oyunları işimi görüyor zaten bu nesil xbox one sahibiydim iyi kötü bir oyun kütüphanesinede sahibim saçma bir fikir sizinki

• Star Wars jedi gamepass geliyor. Daha doğrusu ea play.

• quote:

niye yeni nesil bir konsol varken gidip eski nesil bir konsol alayım gamepass oyunları işimi görüyor zaten bu nesil xbox one sahibiydim iyi kötü bir oyun kütüphanesinede sahibim saçma bir fikir sizinki

768p de yeni nesil konsol almanın anlamı yok. Monitörü değiştiririm diyorsan series s al tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

Star Wars jedi gamepass geliyor. Daha doğrusu ea play.

Mis gibi haber :)

ne alaka ben 7 yıl boyunca 768p monitörle mi kalacam elbet yeni bir tv ya da monitör alırım ama bu konsola verecek parayı bir daha bulamam ben 768p monitörle oynuyorum diye oyunlar çalışmayacak sanki

• Ps4 ü verip xbox one x alacağım sanırım ben de. Çok bakamadım ama one x series s ten daha donanımlı gibi anladım birkaç paylaşımda. Aslı nedir acaba, boş vakti olan yazabilir mi

• quote:

ne alaka ben 7 yıl boyunca 768p monitörle mi kalacam elbet yeni bir tv ya da monitör alırım ama bu konsola verecek parayı bir daha bulamam ben 768p monitörle oynuyorum diye oyunlar çalışmayacak sanki

O zaman monitörüm 768p diye ağlamayacaksın. Ne yaparsan yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 5 Kasım 2020; 22:8:48 >
  • Sayın mesut çevik series s'i incelemiş ve bence yerden yere vurmuş. 4TP olmasına kafayı takmış işlemciden hiç söz etmedi bile. Eğer bunu xbox yollamayıp kendi parasıyla alsaydı, utanmasa one x alın daha iyi diyecekti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam arkadaş kötü birşey dememiş ki, siz niye durduk yere gerildiniz. Adam içinde bulunduğu şartlardan dolayı en uyguna oyun oynamayı seçmiş. Eskiden muhabbetimiz vardı, ağlamak falan hiç hoş olmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol Üssü Xbox Series S Yayını Başladı

https://www.youtube.com/watch?v=Sg3BtTxH4Hs&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Orda bir iletişim kopukluğu olmuş. Arkadaş elimdeki imkanlar bu, oyunları en uyguna oynamak istiyorum, o yüzden S biçilmiş kaftan demiş. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.