Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (606. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/xbox-gamepass-ana-konu-ea-play-eklendi--136257743

Gamepass ana konusunu sevgili dostum Hypnosis. devraldı. Kendisi konunun ilk sayfasına en uyguna Gamepass Ultimate alma yöntemini eklemiş bulunuyor. Ayrıca ilk sayfaya ekliyorum. Gamepass İle ilgili sorularınızı artık burdan çözüme ulaştırırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • w1nn1 kullanıcısına yanıt
    Ben bir adet siyah bir adet beyaz kontrolcüye sahibim dediğiniz gibi problemler görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt

az kaldı  

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

60 TL olsa gamepad serisi dizerdim, eski tankçılardan kim kalmış , o değilde inşallah iyi bir şey çıkar bf6 , o bc2 deki zamanlara geri götürsün

• w1nn1 kullanıcısına yanıt

Bende 3 tane yeni nesil kol var , 2 beyaz bir siyah , üçünde de herhangi bir problem olmadı , yalnız a tuşu zorlanıyordu beyaz kolların bir tanesinin , slikon sprey ile tuşlara basılı şekilde aralarına sıktım , diğer kollarada yaptım , çok rahat çalışıyor tuşlar , anaolg kısmına gelince analoglar kullandıkça yumuşar , yeni gamepadlerin analogları ilk zaman sert oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

60 TL olsa gamepad serisi dizerdim, eski tankçılardan kim kalmış , o değilde inşallah iyi bir şey çıkar bf6 , o bc2 deki zamanlara geri götürsün

Genelde Cod ne cikarirsa BF de onu takip ediyor. Umarim bize soguk savas sacmaligi oynatmazlar da modern bir sey olur. Hayallerim BC3 ama guzel bir oyun motoru boyle bina kolonlarina C4 koyup komple binayi yiktigimiz gibi BC2 de Rush oynarken boyle yapiyordu herkes.

Oyle script yikilmalari yapmasinlar  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aklıma bu geldi hemen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inferioress -- 13 Nisan 2021; 11:51:18 >
  • Amazon a stok geldi hem de 3995 TL haberinize

Modern savaş olacak yüzde 90 , yalnız savaş alanı yaratacam diye bf5 teki saçma maplere gerek yok daha kapsamlı ve boyut olarak ufak haritalar daha iyi oluyor , bc2 , bf3 haritaları gibi , frosbite zaten iyi bir motor ve artık yeni nesil konsolların cpu larıda güçlü teknik anlamda iyi şeyler ortaya çıkacaktır ,dice yeni teknolojileri seven bir firma .

Ah o bc2 rushları arica harbor ,atacama desert , port valdez vs. efsane haritalardı

• Bu MK11 neden bu kadar pahalı

kardeşlikte de çok yüksek p2 ler bile

alcaz 3 günde hikaya bitecek sonra kenar süsü

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    MTCGame bakın derim hocam 90 küsür civarı fiyatı vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SynthSymphony

MTCGame bakın derim hocam 90 küsür civarı fiyatı vardı.

hocam o da çok be :)

en son oyunlar bile p2 hesabı 80 90 al bulunabiliyorken

ben neden bu oyun hiç düşmüyor onu anlamıyorum

acelesi de yok zaten

belki kiralarım da

bu arada

game pass teki "tell me why" oynayabiliyor muyuz

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Haklısınız şöyle uygun bir fiyata inmiyor. Baktım şimdi dediğiniz oyuna şu anda kullanılamıyor yazıyor Microsoft store da gör dedikten sonra.

• Hepsiburada'dan xbox series s düz paket aldım 4200 liraya. Fiber de bağlattım. Başka önerisi olan varsa alırım. Ucuza 10 yıllık gamepass vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel of the Lord -- 13 Nisan 2021; 14:0:44 >
  • SynthSymphony S kullanıcısına yanıt

mk11 p2 80tl satıyorum ama ındırım yapabılırım ısınız gorulsun

• SergioLeo kullanıcısına yanıt
    https://www.mtcgame.com/tr-TR/xbox-games/mortal-kombat-11
    Cift hak zaten 95tl

Bu arada tell me why ayarlardan konum degistirerek oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shenoma -- 13 Nisan 2021; 14:11:0 >
  • shenoma kullanıcısına yanıt

adam 60 tl ıstıyor sec hakkını bende 80tl satıyordum.bu sıteye 95 verır mı sence :) VPN falan ugrasacak bır de :)

• SergioLeo kullanıcısına yanıt
    Ne dediginizi anlamadim fakat cift hak alip p1 50tlye satabilir boylelikle p2 45tlye gelir. Vpn acip kapamak heralde saatler suruyor.
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt

Amazon'da 3995 tl şu an hocam.

• 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.